Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Feridun Sizce Gerçekten Eğlenceli mi?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
bigmerLin

Feridun Sizce Gerçekten Eğlenceli mi?

Mesaj gönderen bigmerLin »

SeLam ArkadaşLar...
Uzun süreden beri siteye takip etmeme rağmen iLk defa bir başLık açmayı deniyorum.. :oops:
Bugün bir televizyon programında Feridun'a sorduLar.. "ŞarkıLarınız Fazlasıyla duygusaL.. Onlara Bakılınca hayatınız da muhtemelen öyle geçiyor herhalde.. Hayatınızın geri kalanında da böyle misiniz?" Dedi ki: Dışarıdan Bakan biri mutLaka öyle olduğunu sanıyor veya algılıyodur.. Ama aslında hiç de öyle biri değilim.. Eğlenceli bir kişiliğim war.. Çoğu zaman da öyleyim..." dedi..
Sizce hayatının büyük bir bölümünü eğlenceli geçiren bir adamın böyle şarkılar yazması muhtemel mi acaba?
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

hayatının çoğunluğunda eğlenceli olan insanların içlerinde neler yaşadıklarını bilemeyiz. bir laf vardır, hayatta en çok gülen kişiler , içlerinde en çok acıyı yaşayanlardır diye.. o misal bence..

bu psikolojik açıdan ( burada kendi adıma konuşuyorum) belki de bir dışavurum.. içindeki acıyı dışarıya neşe olarak yansıtıyor bazı insanlar.. beni görenler hep ne kadar güleryüzlü olduğumu söylerler..herkesçe ilk akılda kalan özelliğimdir.. ama...
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

scalon yazdı:hayatının çoğunluğunda eğlenceli olan insanların içlerinde neler yaşadıklarını bilemeyiz. bir laf vardır, hayatta en çok gülen kişiler , içlerinde en çok acıyı yaşayanlardır diye.. o misal bence..

bu psikolojik açıdan ( burada kendi adıma konuşuyorum) belki de bir dışavurum.. içindeki acıyı dışarıya neşe olarak yansıtıyor bazı insanlar.. beni görenler hep ne kadar güleryüzlü olduğumu söylerler..herkesçe ilk akılda kalan özelliğimdir.. ama...
aynen katılıyorum scalon...ben de öyleyim..genelde güler yüzlüyümdür..herkez hiç bir sıkıntım yok zannediyor ama hiç de göründüğü gibi değil...o söz de çok güzelmiş ayrıca..
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

:wink: sağol..
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

cumartesi günü radikal de kocaman bi sayfa röportajı vardı.orda da öyle söylemiş...
"aslında gülen ve güldürebilen bi insanım...kızı ona "sen çok eğlenceli bir babasın"diyormuş
çooook güzel bir röportajdı :D
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

niye zamanında yazmıyosunuz arkadaşlar bu ropörtajları,ben kaçırınca çok üzülüyoruumm :(

buarada scalon o kadar doğru bişeye parmak basmış ki,bu hepimiz için geçerli sanırım!insanlar sizi gördüklerinde nasılsanız ( güler konuşur vaziyet yani ) herzaman öyle olmak zorundaymışsınız gibi davranıyo!hüzünlerimizi bile yaşayamıyoruz..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

fd

Mesaj gönderen hazan »

scolan haklı, aynen katılıyorum...
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

üzgünüm... :( yazacaktım,hatta başlık açacaktım!ama ya bilgisayarda bir sorun vardı ya da sitede...bilemiyorum!!!siteye kaç gün giremedim.şu an bu yazıyı yazarken bile tesadüfen buldum yani...o yüzden gerçekten üzgünüm umarım bi daha böyle bir problemle karşılaşmam... :!:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

üzülmeyin radikal arşivden okuyabiliriz internette tarihi nedir bu röportajın bende çok merak ettim :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Insanları Dıs Gorunuslerıyle Degerlendırmek Cok Yanlıs. Bır Sairimiz Demıs ki ; Attığım Her Kahkahanın Altında Binlerce Hıçkırık Var ... Onun İçin İnsanların Dış Gorunusyle Degerlendırılmesı Yanlıs Fıkırler Dogurabılır...
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

buraya çok defa yazdım ama neden yayınlanmıyo anlamadım,bu son deneyişim arkadaşlar radikalin internet sitesine tıklayın,cumartesi ekine de tıklayın şuanda karşınıza çıkacaktr
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Evet Arkadaslar Roportajı Okumak Isteyenler radikal.com.tr de Sol Tarafta kı Cumartesı Lınkıne Tıkladıklarında Karsılarına Cıkacaktır Roportaj...
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence çok eğlenceli bir insan Feridun Abi...
Ben Tuya ile oynarlerken gördüm bir gün de hep gülüyordu yani....,
Tuya da çok komiksin diyormuş zaten...
hussna

Mesaj gönderen hussna »

ne yalan söyliyim buraya konsere gelmişti ve konserde fazlaca iyiydi muhabbet flm ediyordu ama çıkısta bütün fanlar kapılara kostu feridunu bi daha görüp belki imza falam almak için feridun da çıkamadı doğal olarak imza vermeden seyircileri içeri aldılar tekrar ben dedim bir imza bu kadarmı asık yüzle dağıtılır... sonuçta onlar senin fanların kasedini cd ni alam insanlar... bilemiyorum o günden beri o olayı unutamadım.. ve eskisi kadarda sevemedim... :wink:
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Valla ben 3 şubatta gördüm konuşma şansına da varabildim sonunda hiç bu kadar sevimli ve eğlenceli bir insan olduğunu düşünmüyordum yani sadece şarkılarıyla değerlendirmeyin gerçekte çok farklı bir karakteri var şarkıları sadece yalnızlığına ait bence.