Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

yoo tınıyı ve de köprüden önce son çıkışı ben de karanfilde buldum.. ama nolur beni rahatta dinleyin albümünü bulursanız arkadaşlar haber verinn... :cry:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ewet arkadaşlar ya tınıyı ve beni rahatta dinleyin albümünü afyona en yakın nerden bulabiliriz :?:
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Tını albümünü bulmaktan ümidi kestim.Şu ata sözü benim için daha bir anlamlılaştı:'Demir tavında dövülür.'Albüm de zamanında bulunur ve alınır. :cry:
eNfeRrujj

mrb

Mesaj gönderen eNfeRrujj »

ben bugüne kadar bulamadım buket
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

bende var :lol: :D
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kızılgece yazdı:Tını albümünü bulmaktan ümidi kestim.Şu ata sözü benim için daha bir anlamlılaştı:'Demir tavında dövülür.'Albüm de zamanında bulunur ve alınır. :cry:
nerde oturuyosun bilmiyorum ama ben D&R da görmüştüm,hem orda ellerinde olmasa bile rica üzerine depoları araştırıyolar,şansını bi dene istersen :wink:
mb10433

Mesaj gönderen mb10433 »

slm
arkadaşlar bende bütün kasetleri var.
halen ilk kaseti yeni almış gibi dinliyorum. ve dinlemeye devam edecem.
:)
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Melissa, teşekkürler. :wink: Şu anda albümü arama çalışmalarını devam ettirebileceğim yerler:Samsun, Eskişehir, İstanbul...Buralarda nerelerde bulunabilir?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

istanbulda da D&R olması lazım,oraya bi uğra bence
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar, istanbulda İMÇ'de ADA Müzik'in kendi yerinde tını satılıyor. kuytu köşelerde aramanıza gerek yok! gidin ve istdiğiniz sayıda alın! =)
nilep89

Mesaj gönderen nilep89 »

mazonami yazdı:arkadaşlar çok dert etmeyin ben ankaradayım ve burada beni rahatta dinleyin hariç hepsi var belki o da vardır ama aramadım ki
bende mp3 ve tüm kasetleri var zaten
üstelik burada albümler 9 milyon orjinal
ya ben de ankaradayım ama bulamiorum nerelerden buldun??? :(
burcufd

Mesaj gönderen burcufd »

BEN ESKİ KASETLERİNDEN BİRİ OLAN KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞIN KOPYASINI BULDUM..BÖYLE BİRŞEYİ ALDIGIM İÇİN KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM...AMA NE YAPAYIM?BAŞKA ÇAREM YOKTU.FD BENİ AFFETSİN. ORJİNALİNİ BULUR BULMAZ HEMEN ALACAĞIM.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

ben köprüden önce son çıkışın cd sini de kasetini de burada çok rahat buldum.
bende tını bile var ama tek birtek beni rahatta dinleyin yok.
müzika

Mesaj gönderen müzika »

ARKADAŞLAR İZMİR KARŞIYAKA PAN KİTAPEVİ'NDE DE İLK ALBÜMÜ DIŞINDA DİĞERLERİNİ BULABİLİRSİNİZ.HATTA BİR ARA İLK ALBÜMÜNÜ BİLE GÖRMÜŞTÜM ORADA HABERİNİZ OLSUN.
müzika

Mesaj gönderen müzika »

HEEEEEEEY! MİLLLLLET ''TINI''yı BULDUM.İZMİR KARŞIYAKA İSKELE GENÇLİK MERKEZİNDE...SENELERDİR ORADA DURUYORMUŞ.BENİM GELİP ONU ALMAMI BEKLİYORDU SANIRIM.YİNE GÖRÜRSEM HABER VERİRİM HEPPPPPİNİZE.