Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
fdfan buket

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Mesaj gönderen fdfan buket »

feridun'un eski albümlerine ulaşan var mı?
which

Mesaj gönderen which »

evet en son bi müzik markette KÖPRÜDEN ÖNCE SON ÇIKIŞ cd sini görmüştüm... kadıköyde seyhana yakın bir müizk marketti
irm_cik

Mesaj gönderen irm_cik »

evet Köprüden Önce Son Çıkış'ı bulmak hala mümkün fakat diğer albümleri bulmak biraz imkansız..Mp3 leri var isterseniz.Ben bi tane edindem ve çok iyi oldu.Hepinize tavsiye edebilirim... :)
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

ben de tüm haklları yalnızlığıma aittiri buldum ..hem de orjhinall

20 milyona almıştım korkuyorum dinlemeye bozulur die
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

yavuz nerede buldun o albümü? yada devamı var mıydı? :wink: her yerde arıyorum ama bulamıyorum.. :(
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

arkadaşlar çok dert etmeyin ben ankaradayım ve burada beni rahatta dinleyin hariç hepsi var belki o da vardır ama aramadım ki
bende mp3 ve tüm kasetleri var zaten
üstelik burada albümler 9 milyon orjinal
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

bu albüm feridun düzağaçın bulunması en zor olan albümü zaten marketlerde yok
bulmak iç,in özel bir tim lazım :)neyse sizde benim gibi bu albümü

kayseri,
bursa,
istanbul,
konya,
ve erzurumda aratırsanız bulursunuz ..istanbulda bulunmayan şey kayseride çıktı arkadaşlar...arkadaşlarım sağolsun

ama belki sizede yardımcı olabilirm
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ya boşverin allah aşkına bulmak isteyen ne yapar eder bulur.hem np3 ler heryerde var.hem ben onun albümlerinin o sıradan şarkıcılarla aynırafta durmasından sıkıntı duyarım zaten
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

tüm albümlerini buldum
hatta izmir ada müzikte kalan son TINI/öğrenci İndirimi Kasetini de ben aldım :D
Mutluyum huzurluyum vede Gururluyum :P
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

bende geçen gün ankaradaydım sağdece konser albümünü bulabildim ve hemen aldım. 15ytl herkese tavsiye ediyorum. :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar ben fd nin beni rahatta dinleyin,köprüden önce son çıkış ve tüm hakları yalnızlığıma aitir albümlerini istanbuldan buldum.2 haftamı aldı ama olsun.arayın bulursunuz.tabi ben 2 sene önce buldum.fakat hala albümleri birlikte aradığım arkadaşıma soruyorum bulunur diyor.En köhne yerlerdeki,köşe yerlerdeki müzik marketlere bakın orada olur inş.YAnlış anlamayın eski kasetleri olduğu için genellikle öyle yerlerde bulunuyor.HADi arayanlara bol şans. :)
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ya ben bişi sorcam;bu eski albumlerin cd'si piyasada yok mu?yani kaset olarak mı var? onu merak ettim..tüm albümleri buldum ama biri kaset, cd olarak var mıdır???
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

arkadaşlar ankara karanfil caddesinde daha geçen gün feridunun ilk albümü tını yı buldum ilgililere duyurulur!!!!!!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

evet ben de tınıyı karanfilden almıştım..son iki tane vardı,birini ben almıştım,diğeri de sana kısmet oldu galiba..
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

evet odysseia sanırım öyle oldu :)