Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ya nasıl bütün albümleri var derler ya..bana burda ilk albümünün kesinlikle olmadığını,artık çoğaltmadıklarını sölüyolar..doğrudur belki ama birilerinin elinde mutlaka kalması gerekmiyo mu??bak hseven359 sana var demişler..o şarkıları orjinal cdsinden dinlemek istiyorum..
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

açıkçası ben de sormadım hangi albümlerin ellerinde olduğunu...belki de ilk albüm yoktur.
felidae

Mesaj gönderen felidae »

scalon yazdı:sevgili felidae,
scalon yazdı:İMÇ'de , TEKEL'in karşısındaki kapıdan girince,sağdaki merdivenlerden bir kat asağıda "ECE MÜZIK" de bulabilirsin Öğrenci İndirimi albümünü...
Teşekkürler sayın mod :wink:
siyah

Mesaj gönderen siyah »

begün Eskişehir'de ismar markette(otogar yanı) 7-8 tane köprüden önce son çıkış albümü gördüm fiyatı 5ytl ayrıca Anadolu Üniversitesi yunusemre kampüsü içerisinde ada müzik de öğrenci indirimi(tını) bulabilirsiniz:)
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

Arkadaşlar Feridun Abin nin eski albümlerinin telif hakkına PASAJ MÜZİK almak için uğraşıyormuş.FD nin bir röportajında okudum.Eğer gerçekleşirse bu olay tüm müzik marketlerde bulunacakmış PASAJ MÜZİK etiketiyle.BİLGİNİZE
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

yaa çok sevindim iyi olmuş inşallah :lol:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ayy inşallah çok iyi olur walla....
pinkfloyd

Mesaj gönderen pinkfloyd »

Kaset olarak bulmak için bayağ bir çaba sarfetmek, dolaşmak gerekiyor.. Cd için ise ne yazık ki bunlar bile yetmiyor..
Ama eminim ki çok yakında tüm albümlerini Cd ve Mc formatlarında bulabileceğiz..
acbilici

Mesaj gönderen acbilici »

Eski albümlerine ulaşamıyorum, özellikle de "Beni rahatta dinleyin" albümünü aradım, ama piyasada kalmamış. Hatta bunun üzerine ben de (bu başlığı farketmeden) yeni başlık açtım, ama sanırım iptal olacak. Ne yapmalı sizce?
kısaca nil

Mesaj gönderen kısaca nil »

ben beni rahatta dinleyini buldum ama saolsun kankim geziye gittiğimiz otobüsten caldı:) üzgünüm ama yapmak zorundaydık.. şöför amcaya duyurulur..
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

siyah yazdı:begün Eskişehir'de ismar markette(otogar yanı) 7-8 tane köprüden önce son çıkış albümü gördüm fiyatı 5ytl ayrıca Anadolu Üniversitesi yunusemre kampüsü içerisinde ada müzik de öğrenci indirimi(tını) bulabilirsiniz:)
ya acaba esk.de ada müzikte hala tını var mıdır?? veya beni rahatta dinleyini bulabileceğim bi yer?? bursa ya da eskişehir fark etmez.. ada müziğe son gittğimde bir devam filmini aldım ama diğer kasetlere hiç bakmadım:( keşke baksaymışım..
cansu cancan

Mesaj gönderen cansu cancan »

bugün ders çıkışı ilk işim ada müziğe gitmek oldu. daha önce kaç tane tını albümü vardı bilmiyorum ama sanırım sonuncusunu az önce ben aldım:) bi tane de köprüden önce son çıkış vardı, arayanlar için bi bilgi.. artık tek eksiğim beni rahatta dinleyin.. teşekkürler siyah:)
bazen
Yeni Üye
Yeni Üye

Re: feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var

Mesaj gönderen bazen »

fdistler bütün albümlere imç`den ulaşmak mümkün...ben tını grubundaki albümünü de ordan buldum...biraz zahmetli oluo ama mutlaka bulunuo O`nun için zahmete değer bi bakın derim ben... :wink:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

arkadaşlar, az önce rastladım, Beni Rahatta Dinleyin albümü, Ozan Müzik tarafından yeniden piyasaya sürülmüş.. ilgilenenlere duyurulur.. diğer albümler ile ilgili bilgim yok. bişiler bulursam paylaşırım...

Resim
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bende dün gece gördüm inanamadım kapak fotoğrafı değişik Ozan Müzik tarafından hazırlandığı için sanırım. En çok satanlar listesinde Köprüden Önce son çıkış da var :wink: