Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var mı?

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Köprüden Önce Son Çıkış Beyoğlun daki Megavizyon da var.Ayrıca Uzun Uzun albümüde orda var.isteyen varsa die dediydimmmm
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

ben uzun uzun albümünü geçen hafta afm den almıştım ve afm müzik bölümü kapanıyormuş bunu da paylaşayım :?
k ö s ç albümü için sevindim umarım cd olarakta çıkmıştır tüm albümler var ama genel olarak kaset vardı seriyi tamamlayacağız gibi görünüyor :D
kemanci
Üye
Üye
İsim: yelda

Re: feridun'un eski albümlerini müzik marketlerde bulan var

Mesaj gönderen kemanci »

kasetlerını bulamayanlara istanbulada nereden bulacaklarını söyleyebılrım.ama market ismi vermek doğrumu bunu bılmediğim için özel mesajla isteyenlere söyleyebılrım :wink:
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

market ismi reklama girmez sanırım, korsana teşvik etmekten iyidir.

sanatçının fan sitesiysek, albüm satışlarını elimizden geldiğince desteklemeliyiz ;)
~
ansızın gelecek gibisin..
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

tamam o zaman isim verıyorum :D kadıköy de seyhan muzık marketten hemen sonra bıtane parfumerı var,adı galıba eda parfumerı,ondan hemen sonra da bır muzık market daha var(seyhanın yerını bılmeyenler için beşıktaş iskelesınden sonra dümsüz 101adım dermişim :lol: işte beşıktaş iskelesınden akmar tarafıona gidrken falan bıyerlerde kıme sorsanız gösterır)işte o muzık markette ferıdunumuzla ilgili hemen herşey var,hatta zmanında herkes gece11.45i bulamadığını söylerken ben ilk oraya girdim ve kuzucuklar gibi yatıyordu fılmler :lol: bırçok albumu de var.hatta perşembe günü gidicem kadıköye.istersenız hangilerı var hangilerı yok bakıp yazabılrım.ama çoğu var işte.ilgi ve bilginize :wink:
mazonami
Üye
Üye

Mesaj gönderen mazonami »

abicim sen benim için beni rahatta dinleyin ve tüm hakları yalnızlığıma aittir albümlerinin cd veya kasetlerine bakabilir misin??
varsa ben aldırtacağım bi arkadaşıma
ne olur bak ve bi bilgi ver
umarım vardır
kemanci
Üye
Üye

Mesaj gönderen kemanci »

abi???
:lol: :lol: :lol: bakarım tabı kı de.perşembe günü gıdeceğim
kbbrynt
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: Bahadir Aral

Mesaj gönderen kbbrynt »

Zamanında bi arkadaş Feridun'un albümleri Pasaj Müzik etiketiyle tekrar piyasada olacakmış demiş. Ben bugün Uzun Uzun Feridun Düzağaç albümünü aldım Bakırköy'den. O kadar dolaştım sadece bi yerde bulabildim. Eğer diğer albümler de çıkacaksa güzel olacak.