Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

G.O.R.A.

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Burada bir ayrıntıyı belirtiyim; ben sadece C. YTılmaz'ın küfürlerinden değil, filmin genel konseptinden bahsetmiştim.
Ve de küfür etmek kimseyi sempatik yapmaz...
é.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi küfür etmek insana yakışır mı?? Yaaa kınıyorum valla....
Bencede çok basit bi filmdi. İnsanlar Cem Yılmaz'ı bildiklerinden filme gülmek için gidiyolar bir amaç var yani ortada yoksa film çok kaliteli die gülmedim ben yani...
romantic_dewil
Üye
Üye

Mesaj gönderen romantic_dewil »

Açıkçası film beklediğim gibi değildi Cem Yılmazdan daha iyilerini beklerdim ben!Bide stand-up larında küfür kullandığını söleyenlere sadece şunu diyorum "Bir tat,Bir doku" izleyin...İşte o gerçek bi stand-up tı...Koptum ya :lol: :lol:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

cidden ben de gora'dan çok şey bekliyodum ama çok başarısızdı bence..cem yılmaz'a yakışmamış..herkes kendisini gülmeye şartlandırdığı için gülmüştür kesin sizlerin de dediği gibi..
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

arkadaşlar yapmayın bence o kadarda başarısız değildi.klasik herşeyi bilen bir türkü oynamayı tam anlamıyla süper yapıyordu o mimikler o konuşma şekli bence dehşet bir film idi.sonunada hoolywood'a iyi birde sesleniş yaptı uzaylılar hakında bence tem anlamıyla mükemmel bir türk filmi idi.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

bence en iyi türk filmi kesinlikle vizonteledir(tuba değil tabi ki)..herşey orjinal,20. izleyişimde dahi aynı keyifle gülüp,eğlnebiliyorum.. ama gorayı ikinci kez bile izlemem şahsen!!
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

ya adam kendini insanlara kabul ettirmiş ne dese komik geliyo
zaten
tarlaçiçeği

Mesaj gönderen tarlaçiçeği »

HELE BİR SAHNESİ VAR YA ŞU ROBOT DEDESİNE BİR KÖYLÜ ZARAR VERMİŞTİ.BERBAT ÖTESİ YANİ O SAHNEDEN SONRA ŞEVKİM KALMADI.YUUUHHH DEDİM.SONUÇTA ŞÖLEDE BİŞEY VAR CEM YILMAZ İŞTE.O HEP BÖYLE.SEVERİM YİNEDE KERATAYI
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

ben ce film hasılat rekoru kırsada 10 üzerinden 0 alır benden... komedi filminde tamam seyirciyi guldureceksin ama guldururkende dusundureceksin ben burda hic dusndugum bır sey gormedim:( daha kaliteli olasını beklerdim
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

ateş,su,toprak,tahta...saçma bence de!!!
ester
Üye
Üye

Mesaj gönderen ester »

bence film güzel
bir çok sinema filmi izlerken sanki ağır bir kitap okuyormuşsun hissini veriyor bana kalıplaşmış cümleler, sıradan bir iki diyalog sonra bir dizi görsel efekt ve bitti. ama gora
baya bir amerikan filmi alıntıları var ama bir tarafıda
bizden anlatılan olay çok sıra dışı ama kullanılan sözler olaylar karşısında verilen tepki...
hepsi günlük hayatta geçen cümleler ve küfürler