Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

G.O.R.A.

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Misafir

G.O.R.A.

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar bu filmi izleyen varmı bilmiyorum ama ben izledim güzeldi komikti yinde her zamanki gibi Cem YILMAZ ın ağzı bozuktu ama hoş tu işte ama cem yılmaz hayranları çoook komik bir film seyri beklerken Fazla komik olmayan ama yinede komik ama hoş bir filmle karşılaştılar bence artık son zamanlarda Türk filmlerinin öne çıkışı hoş bir şey EŞKİYA dan sonra türk filmlerinin öne çıkması bence çok hoş bir şey
sizce :?:
darkfriairs

Mesaj gönderen darkfriairs »

Daha seyretmedim, gora sadri alışık eski zaman filmlerinden biri ile aynı gibi izalenim var bende. Seyrederek son yorumları yaparım...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Bence GORA argo çok olmasına rağmen komikti...Zaten argo olan yerlerini çıkarsak filmin komik yanı kalmazdı! Cem Yılmaz bu filminde Matrix,Uzay Yolu gibi filmlerle dalga geçmiş... Bence başarılı bir film,beni güldürmeyi başardı en azından :lol:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaw arkadaşlar şöyle bir şey var. Cem yılmaz bu filmde diğer stand-up lari gibi sadece izleyici küfürleriyle güldürüyor. Küfürün neresi komikse başka birşeyler var diyen varsa çıksın. Cem yılmaz küfredince komik oluyor bizler küfretsek yaa da öytle konuşsak terbiyesiz vs vs olur. Ben beğenmedim. filmle alakası yok.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

benim takıldıgım nokta argo fazla deniyor ama günlük hayyatta insanların kullandıgı argo sözlerin biraz kırpılmış hali ile karşımızdaydı..
gerçi cem yılmaz ın yaptıgı espiriler ne denli bel üstü oda tartışılır.. :lol:
Scream

Mesaj gönderen Scream »

yanii şöyle bir düşünsenize dolmuşlarda otobüslerde yolda giderken bir yerde otutrurken her yerde o duyduğumuz kelimleri bizler veya başkaları konuşuyor bizler kullandığımızda kötü olmuyor böle filmlerde duyunca eleştiri yapıyoruz bence garip bir yerde
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

arkadaslar cem yilmazin stand uplarini begeniyosaniz ve gitmek istiosaniz para harcamayin gelin bana ben size bol bol kufrederim orda nasi guluosaniz gulersiniz.
ya da filmindede ayni.
kufur komiklikse bana gelin ben size bol bol komiklik yaparim....
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ya aslında türkiye açısından böyle filmlerin yapılması güzel hoş ama gerçekten G.O.R.A saçma ötesidi.
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

bence gora gayet güzeldi.hepiniz birden neden argo ya takıılıyorsunuz ki.evet siz biz argolu konuşunca komik olmuyor o konuşunca komik oluyor.zaten o adam da bu yüzden film çekiyor ve stand up yapıyor.yalan yok başarılı.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Evet sana katılıyorum dipnoisti; adam yaratıcı yane
Scream

Mesaj gönderen Scream »

evet belki bir çoğunuza "yuuuuh" dedidrtcek ama adam küfürü bile öyle bir kullanıyorki komik bişi ortaya çıkıyor haa bunu beğenmiyenler ise ya çekemiyenlerdir ya espri anlayışı olmayanlardır yada ondan iyi olnlardırki ben ondan iyisini görmedim neyse dedimya düşüncelere saygım var
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

sewılsın sewılmesın adam hasılat rekorları kırıyor ..... bıraz da turk halkı boyle seylerden hoslanıyor kufur vs... ben daha kalıtelı olmasını beklerdım ..eywallah...
gizmocan

BILMIOM

Mesaj gönderen gizmocan »

CEM YILMAZI SEWERIM AMA BU FILME GIDERKEN DEDIMKI COK GULUCEM GALIBA AMA ESPRILERI HIC UMDUGUM GIBI DIILDI ...CEM YLMAZ KUFUR EDIO BUTUN SALON GULMEKTEN YIKILIO...BENDE MI BI GARIPLIK WAR ACABA :shock:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Çok para harcanmış fakat gene de kalitesiz...
Bu da toplumumuzun nelere ve ne kadar gülme kapasitesi olduğunu gösteriyor.
é.
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

abi ben size katılamıycam bence süper ötesiydi hem küfür etmek bi insana bukadar mı yakışır lütfen başkaları size küfür edince karşılık veriliyorda cem yılmaz edince gülüyoruz çünkü adam çok komik :lol: :lol: