Gecelere bilmece çözümsüz bu KÖRDÜĞÜM

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
abdurrahimaykas

Gecelere bilmece çözümsüz bu KÖRDÜĞÜM

Mesaj gönderen abdurrahimaykas »

Arkadaşlar fd'nin herhangi bir konserinde
bu şarkıya yer verdiğine şahit oldunuz mu?
Şarkıyı çok seviyorum ama hiç canlı dinleyemedim kendilerinden.
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

henüz gittiğim konserlerin hiçbirinde söylediğini görmedim ama dediğin gibi bu şarkıyı ondan canlı olarak dinlemek güzel olurdu.
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

+1
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ewt ben de konserlerinde hiç duymadım,keşke söylese :cry:

ışıklarla oynuyorum karanlıklara kalarak
gözlerimi açtığımda bana bakıyorsun ağlayarak
havin

Mesaj gönderen havin »

Kördügüm, cig, oysa ellerin, iyi uykular hic birini söylemiyor konserlerde. :( ben de canli dinlemeyi cok istiyorum ama söylemek istemiyorsa bi bildigi vardir tabiki.. "Cig i söyledigim gün ölücem " demis mesela bi röportajnda.
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MERHABA ARKADAŞLAR EVET FD NİN BU ŞARKISINI SÖYLEMESİNİ ÇOK İSTİYORUM AMA ÇIG YARYA NE ANLAMLI SÖZLER KARDEŞLER SORMAYIN KENDİSİNİN BU SÖZLER SÖYLEMESİ İNANIN ÇOK ZOR İNANIN MANASI ÇOK BÜYÜK KENDİSİ İÇİN :lol: BİR DOST
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

'yeniden merhaba'.aslında bu başlıklı bir sayfayı ben açmak istiyordum ama geç kaldım biliyorum.çok farklı bir melodisi var.özellikle yavaş yavaş giderken ve aynaya her baktığımda karşılaştığım yalanı bana derinden fark ettirken birden hızlanıp beni daha fazla vurması sık sık şarkıdan kaçmama sebep olsada dinliyorum yine de ağlayarak...yine beni duyduğuna inanarak teşekkürler feridun düzağaç...