gizem bayanların doğasının bir parçası mıdır ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
S3RH4T_P4SC4L
Yeni Üye
Yeni Üye
Mesajlar: 8
Kayıt: Perşembe, Ocak 19, 2006 16:02
Konum: BuRSa

Mesaj gönderen S3RH4T_P4SC4L »

bence zeki kadınlar gizemlidir digerleri rahtlıkla çözülebilir
Filinta

Mesaj gönderen Filinta »

bayanların nicin hep kendi istedikleri olsun erkek ler hep pesimiz de kosun her kez tarafından sık bulunsun ve öle düsün isterler ki anlayamıyorum gizemli davran malarınıda...
melissa
Üye
Üye
Mesajlar: 311
Kayıt: Pazar, Aralık 11, 2005 00:37
Konum: Ankara

Mesaj gönderen melissa »

valla ben de sen neden böyle heceleyerek yazıyosun onu anlayabilsem :shock:
DiLoS
Üye
Üye
Mesajlar: 28
Kayıt: Cumartesi, Aralık 17, 2005 17:56
Konum: olmaktan korktuğum yerden...

Mesaj gönderen DiLoS »

analmak istesen anlardn gibi geliyo bana (ortada bi gizem var tamm kabul ediyorm zaten kabul etmeyen yalan sölüyodur bence) ama analmak isteyenler anlıyodur diye düşünüyorm :roll:

veya bide şöle düşünmek lazım eğer herkes herkesi çok rahatlıkla çözebilseydi ve ortada hiç gizli bişi kalmasaydı o zamana birbirini tanımaya çalışma gibi bi durum olamazdı ki bence kötü olurdu yani farklılıkların bi anlamı kalmazdı sanki :?:

ayrıca konuyu dağıtmak gibi olmasın ama bnde erkekleri anlayamıyrm bi yaptıkları bi yaptıklarnı tutmuyo :?: (öle olmayanlar üstüne alınmasn arkadaşlar ama bazıları ne yazık ki öle :( )
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 445
Kayıt: Salı, Eylül 7, 2004 22:49
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşım gizem veya çözememe diye birşey yokki bunlar sadece senin kafandan öyle yeretmiş yinede karşılıklı bir elektrik olması lazım bence tabiki......
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
Mesajlar: 445
Kayıt: Salı, Eylül 7, 2004 22:49
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Filinta yazdı:bayanların nicin hep kendi istedikleri olsun erkek ler hep pesimiz de kosun her kez tarafından sık bulunsun ve öle düsün isterler ki anlayamıyorum gizemli davran malarınıda...
..Her insanın düşüncesi değilmi ki herşey benim istediğim gibi olsun.Birde koşma mevzusu....

O sana kalmış birşey sen peşinden koşarsan hep öyle zannedersin.Yerine göre davranırsan belkide osenin peşinden koşacak ...
barracuda

gizem bayanların doğasının bir parçası mıdır ?

Mesaj gönderen barracuda »

Kadınların iki takıntısı var..Birincisi Özgürlük , ikincisi sadakat..Ne kadar özgür bırakırsan daha fazlasını ister , aldatmayacağından emin olsabile birgün altatabilir die düşünür. bu takıntılarının sınırını sen belirliyorsan kadınlar gizemli değildir.Ama o belirliyorsa işin zorrrrr.
memed

Mesaj gönderen memed »

Bence GİZEM kısaca kız ismidir. :lol: Bunadan ötesi varmı yok hadi beyyyy
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
Mesajlar: 2107
Kayıt: Perşembe, Haziran 3, 2004 21:31
İsim: Ersin
Konum: Giresun

Mesaj gönderen Adventureman »

memed yazdı:Bence GİZEM kısaca kız ismidir. :lol: Bunadan ötesi varmı yok hadi beyyyy
memed İlginc Bır Yaklasım Ama Oda Guzel ... :lol:
melissa
Üye
Üye
Mesajlar: 311
Kayıt: Pazar, Aralık 11, 2005 00:37
Konum: Ankara

Mesaj gönderen melissa »

ben bunlara inanmıyorum arkadaşlar,kimse kimseyi özgür bırakmaz ki bırakmamalı da zaten,seviyorsan gözünden bile kıskanırsın onu,bence öyle olması gerekir,demiyorum ki sıkboğaz edelim onla konuşma bunla sıkıfıkı olma diye,ama her şeyinde bi sınırı var ,karşı cinsiyle noktayı nerede koyacağını bilsin,değil mi?kimse kusura bakmasın ama modernlik olarak düşünülen bişeyse bu benim devrelerim algılamıyo!
Sherif

Mesaj gönderen Sherif »

Konfüçyüs ''denge insani kusursuzluğun zirvesini oluşturur'' der.Her zaman insanlarla ve hatta özelliklede bayanlarla kurulacak ilişkilerde bu DENGE'yi koruyabilien artı her zaman DÜRÜST olabilen (Her zaman ''İyi'' yada her zaman ''Doğru'' olabilmek ego,haz,hataya meyil gibi tabiatımızda barınan sebeplerden ötürü mümkün olması çok zor olduğundan) erkekler bence çoğu zaman bayanları çözebilir.Çünkü bayanlar o zaman bütün herşeylerini paylaşmak isterler ve bütün kapılarını açarlar.Bu konuda salt Dürüst olmak katidir,aksi taktirde bayanlar bunu anlayacak kadar zekidirler.O zaman hiç çözülemezler ve hep gizemli kalırlar.Erkek veya bayan fark etmez bir insan karşısındaki insanın,kalbine değil ''Kendisindeki Yalnızlığına'' dokunabileceğini anlayabilirse çözülebilir.Aksi taktirde sadece kalbine erişip dokunabilmek çok zor birşey değil ki hemen gizemi ortadan kaldırabilsin insan!

Birşey daha söylemek istiyorum hazır elim değmişken;İinsanların burada tecrübe ukalalığı yapmamalarını arzularım.Çünkü herkezin kendince hayat tecrübesi vardır.Herkez kimin,tecrübesiylemi yoksa başkalarının tecrübeleriylemi konuştuğunu anlayabilecek kapasitede merak etmeyin.Zaten tecrübe diye övündüğümüz şey yalnızlıktan ibarettir.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

çok doğru
melissa
Üye
Üye
Mesajlar: 311
Kayıt: Pazar, Aralık 11, 2005 00:37
Konum: Ankara

Mesaj gönderen melissa »

sherif neye dayanarak ve kime bu göndermeyi yaptığını anlayamadım açıkcası :?:
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ben kendi adıma konişiyim ki ben tecrübelerden yararlanmak ve bu tecrübelere dayanarak yapılmış yorumları almak isterim.ayrıca birine bi gönderme yapıyosan ismini ver ortaya atma.
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2607
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 43

Mesaj gönderen Bugfixed »

ben gönderme felan göremedim üstüne alınıyorsa arkadaşın dediği gibidir. Yazdıkları ise gayet mantıklı. Başlığı değiştirmeyin arkadaşlar. :idea:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.