Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Görmeden aşık olur mu insan?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
By_CatLak

Mesaj gönderen By_CatLak »

bu baslık biraz saçma olmus tabi görmeden aşık olunur bunun göreceliliği kalmamıştır artık yani

Kod: Tümünü seç

By_CatLaK HaCKeRiN TüRKÇeSi
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ya ıyıde sadece bır ses ve konusmayla asık olunur mu yaaa.....bu senın dedeıgın sey sadece fılmlerde olur ......bu devırde gorsellık olmadan ask olmaz.....
dewil_rockn_on_the_door

bence olur

Mesaj gönderen dewil_rockn_on_the_door »

:twisted: bence olur neden kalbim gördüğünü göz görmez , gözlerin gördüğünü ruh hissetmez ama bunu kalbinde çok yoğunn yaşarsın ve kalb ruhla bütünleşir o karşıda kini görmesen bile ona doyumsuz bir arzu ile bağlanabilirsin... :twisted:
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

İNSAN YETERKİ AŞIK OLMAK İSTESİN VE O IŞIĞI GÖREBİLSİN KARŞIDAN...
GERÖÇİ BİR IŞIK GÖRMEDEN DE AŞIK OLUNURYA ORASI AYRI..
GÖRMEDEN BİR İNSANI HATTA TANIMADAN BELKİ SESİNE BELKİ HİSSETTİĞİN BAŞKA ŞEYLER.. YETERKİ AŞIK OLMAK İSTE SEN
GÖEREK VEYE GÖRMEYEREK ..
HİSSETTİRİYORSA TÜM DUYGULARI SANA YETER BENCE HERŞEY YAŞANMAYA.....
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ya bişiy dicem herkes burda olabilir veya olmayabilir demiş peki başına gelen var mı yani böyle bişiyi yaşıyanınız var mı?
orkun

Mesaj gönderen orkun »

duyu organlarımızdan herhangi birini kullanarak aşık olabiliris fakat çok ince bir ayrıntı var duyu organlarımız bazen beynimizi ve kalbimizi kandırabilir
kısaca hayranlık ile aşkı karıştırmamalıyıs
aşık olduğunuzu sandığınız bir kişiye sonradan sadece hayran olduğunuzu farkettiğiniz zaman üzülmek sarsılmak ve bunun gibi birsürü iğrenç durumların içinde bulursunuz kendinizi...
----------------sadece koklayarak bile aşık olabilir canlı-----------------
patosss

Mesaj gönderen patosss »

ya ben görmeden aşkın olduğuna inanmıyorum.en basitinden sana yalan söylemediğini nerden bilcen?sonuçta konuşurken senin gözlerine bakmıcak ve samimi mi diil mi nerden bilcen?yooo,ben kesinlikle inanmıyorum böyle şeylere....
orkun

Mesaj gönderen orkun »

duyu organlarımızdan herhangi birini kullanarak aşık olabiliris fakat çok ince bir ayrıntı var duyu organlarımız bazen beynimizi ve kalbimizi kandırabilir
kısaca hayranlık ile aşkı karıştırmamalıyıs
aşık olduğunuzu sandığınız bir kişiye sonradan sadece hayran olduğunuzu farkettiğiniz zaman üzülmek sarsılmak ve bunun gibi birsürü iğrenç durumların içinde bulursunuz kendinizi...
----------------sadece koklayarak bile aşık olabilir canlı-----------------
eveoz
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen eveoz »

görmeden aşk?? evet bu şekilde aşık oldum ve acısını yaşayarak öğrendim... asla bir daha yaşamak istemediğim bir şeye dönüştü hayatımda. uzaklarda birini sevdim;; hem de çok sevdim ama onun da,, uzaklarda bir yerlerde unutamadığı vardı... sesiyle, gülüşüyle, anlattıklarıyla, herşeyiyle başkaydı benim için... bilmiyorum ya çok değişik birşey açıklamak zor.sadece çok acı verdiğini söyleyebilirim. ve hiç göremeyecekseniz eğer;;; içinizde bir yerlerde büyük bir eksiklik olarak kalıyor:((( ama geldi geçti işte...
Bazı arkadaşlar demiş ya ''gerçekliğiyle yaşayın aşkı'' diye; ben yanımda taşıdığım sevgilileri sevemedim o hiç görmediğim büyüleyici aşkım kadar.aşkı göremediğim sevgilide tanıdım yani. diyorum ya anlatmak bile zorken ya yaşamak???
istanbullu
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen istanbullu »

aşk dediğin istanbul gibi olmalı fethi zor fatihi bir tane olmalı
KadeR

Mesaj gönderen KadeR »

aşk öylesine değişik bir duygu ki hiç görmediği birine de aşık olabilir insan
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

Hayatta ,hersey mumkundur.....
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

forumda ki en güzel konulardan birini çamışsın arkadaşım saol. ewet olunur diyorum.oldum çünkü bi kere. güzeldi herşey.
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

bence görmeden aşık olunmass.Görmeden olmuyoooorrr...
ayça

Mesaj gönderen ayça »

BENCE GERÇEK AŞK GÖRMEDENDE OLUR
DİYE DÜŞÜNÜYORUM::.. :roll: