Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

GRUP TINI

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dert

Mesaj gönderen dert »

ya ece saolsin beni umutlandirdin su sinavim geçsinde bende bi arayim
tüm albümleri var bir bu eksik hatta elime lise yillarinda 4 arkadasla çikardiklari siir kitabi bile geçti ama tini'yi bulamadim siteye eklenince çok iyi olacak
ctomak

Mesaj gönderen ctomak »

arkadaş benim için de grup tınının kasetini alabilir misin sen den çok rica ediyorum lütfen eğer alabilir sen e-mail adresime mesaj yollayabilirsin (not: bütün masraflar benden)
[email protected]
[email protected]
bahar_k

Mesaj gönderen bahar_k »

ya rkadaşlar bendefd nin tüm albümleri varrrrrr bide cd ye çektim süper oldu yaaaaa
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

E o zaman kargoyla yollasana bana adresi veriyim eğer yollıcaksan?Mutlaka haberim olsun ama özleden filan mesaj atmayı dene.Lütfen:)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

arkadaşlar ben istanbulda fd nin 'beni rahatta dinleyin,köprüden önce son çıkış ve tüm hakları yalnızlığım aittir'albümlerini hepsini buldum.Ama 2 hafta içinde bakın en köşe müzik merketlere.İSteyen buluyor.Biraz zahmetli oldu ama.BULursunuz inş. :)
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

gül, özel mesaj kapalı olduğu için buraya yazmak zorunda kaldım, tüm hakları yalnızlığıma aittir'i istanbulun neresinde buldun acaba? ben yolumun düştüğü her yerde, büyük küçük tüm müzik marketlere sordum ve bulamadım da... hatta İMÇ'ye bile gittim! :roll:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben bi tek 'beni rahatta dinleyin'i bulamadım...piyasada yok sanıyodum ama siz bulduğunuza göre,hımm arama çalışmalarına başlıyım o zaman ben :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

peki ben nerden bulacam benim istanbula gitme şansım da yok corumda da yok ki
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Arkadaşlar bende de Köprüden Önce Son Çıkış Hariç Bütün Albümleri mp3 olarak war !!!
Köprüden Önce Son Çıkış Albümüne mp3 olarak sahip olan var mı???*
fdci

Mesaj gönderen fdci »

seninkide sorumu tınının albümünü buldum diyosun isteyen warmı diyosun elbette ewet ewet ewet :lol: :D :twisted: :P :shock: :o :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

bozcaada bende köprüden önce son çıkış ın orjinal albümü var ama burda cd yi bulamadım kaset aldım. sana da bulurum heralde.ama nasıl verecem?hem sen adamın kendisiyle görüşüyomuşun ya,istesene bi tane verir bence istersen,hem de imzalar da bence böle bi imkanın varsa hiç durma diorm!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bende bütün albümleri mp3 formatında war.
Bi tek köprüden önce son çıkış yoq!!
Abi adam bunalmış buraya tatile geliyoo!!
Abi bi albüm verip imzalarmısın denir mi yaaa!!
Hoşlanmıyo öle şeylerden hiç bu konuları konuşmaya cesaret edemedim sadece uzun uzun feridun düzağaç albümü hakkında konuşmuştum geçen ramazan bayramı!!
Ondan isteyemem yani anladınız mı??
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

eğer isterseniz tını hariç tüm albümlerin mp3 ü var yollarım .ama nasıl yollarım bilmiyorum akıl verirseniz iyi olur :)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Sitemizde mp3 dağıtımı özellikle feridun bey'in yasaktır Konunun açılması dahi yasaktır. Tekrarında uzaklaştırılır devamında ilgili mercilere haber verilir.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

pardon gerçekten bilimiyorum.uyardığınız için teşekkürler...