Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hababam Sınıfı Askerde

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Scream

Hababam Sınıfı Askerde

Mesaj gönderen Scream »

arkadaşlar Rıfat Ilagz'ın bu esri halen beğeniyle izleniyor ben çarşamba güni gittim aslında güzel olmuş diyebeilirm de diğer hababamlardan farkı bu defa biraz fazla saçmalanmıştı hepsinde önemlisi filmin sonunda askerlik olayının deli bedrinin oğlunun görmesi yani askerde olayının bir rüya olması "Yuuuh" söznüde beraberinde getiriyor ama yinede hoş olmuş bu arada gora da da demiştim artık türk sinemsı ön plana çıkmaya başladı örneğin "şans kapıyı kırınca" , "hırsız var" bunlarda son zamanlartda çok konuşuyor bence iyi bişi ülkemiz adına
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kesinlikle artık türk filmi kategorisinde de son derece başarılı organizasyonlar var!bende seyrettim hababm sınıfını,yani hani senaryo klasik ve birazda deli saçması derker ya o türden bi film ama yinede küfür ve cinsellikten uzak,insanı güldürebilen hoş bi film!mehmetali erbil ve şafak sezer in performanslarıysa tartışılmaz dercede mükemmel!ben yine de beğendim :) bide scream sonunu yazmasaydın daha iyi olmaz mıydı allah aşkına yani?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Evet türk sineması bayağı bi ilerlerdi! hababam sınıfı güzel de sonunun öyle bağlanması iyi olmamış! Sana katılıyorum melissa_ keşke sonunu sölemeseydin... İzlemeyen arkadaşlar da olabilir...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

m.erbille şafak bir araya geldiyse anlatmaya gerek herkes gülme krizine girmiştir zaten hababamın teması( dersten kaytaran ve öğrencinin ikinci yüzünü anlatıyo) değilmi?.....
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

filmin konusu komediyse,tabii ki deli saçması olacak.bu da bir nebze oyunun kuralı.adam rüyasında görmese aynı sınıfın elemanları nasıl olurda aynı yerde askerlik yaparlar ki.adı üstünde senaryo bu.komikti ve eski hababamın yerini de biraz olsun tutuyordu.
Scream

Mesaj gönderen Scream »

:( sorry meliss ve yesterday ama bir an boş bulunmuşum ama yined ebirisi yazaktı yani birde hakan abi dersten kayataran öğrencilerden çok bu filmde askerlikteki eğitimlerden nasıl yırtılır bunu anlatıyırlardı gibi yani
rock_turk

Mesaj gönderen rock_turk »

ya o filme 2 defa gittim ama sıkılmadım!! adamlar geçen hababama göre 5 kat fark atmışlar!!HELAL OLSUN ONLARA... 8)
blue girl

Mesaj gönderen blue girl »

Ben de filmi çok beğendim.Yani ilk başlarda saçma gelmişti.Nasıl olabilir falan diye.Okuldaki karakterlerin aynısından askerde de olması.....Ama sonunu iyi bitirmişler.Ne diyelim :D
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

film çok güzel olmuş fakat ahlak namına hiç birşey kalmamış birazda gençlere kötü örnek oluyo..........
yavuz

Mesaj gönderen yavuz »

yorumlara bakılıoresa görülmeye değer bir film
Scream

Mesaj gönderen Scream »

yaa bide bir şey söylemek istiyorum bir çok yerde çoktan korsan cd si çıkmış bile yaa bence almayalım bu cd leri emeklere yazık zaten yakında bir müddet sonra dvd si çıkar zaten bu kadar beklemişsiniz biraz daha bekleyin ne olurki
düşle..!
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hakan »

bu şundan başkaları yapsın bizde çalalım para kazanalım türk milleti yatmaya ve başkasının üstünden para kazanmaya alışmışve bunun önüne geçilmez...........
DeAthAnGeL

Teşekkürler

Mesaj gönderen DeAthAnGeL »

Çok Sağol Kardeş Çok Güzel Olmuş
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

YA BU FILM ESKI TADI VERMESE DE SAFAK SEZER E BITTIM YAAAAAA...BU KADAR IYI BI OYUNCULUK OLMAZ YANI ...BU FILM E HAYAT VERMIS ......AMA SOYLE BI NOKTA VAR KI BENCE BU FILM DE HULYA AVSAR A GEREK YOKTU ...ONUN YERINE BASKA BIR OYUNCU OLABILIRDI ...AMA SAFAK VE MEHMET ALI ERBIL 1 NUMARA ...