Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HARRY POTTER

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
andmaiyesi
Üye
Üye

HARRY POTTER

Mesaj gönderen andmaiyesi »

ÇOCUK DEĞİLİM AMA ZATEN BAŞINDAN BERİ ÇOCUKLAR İÇİN OLDUĞUNU DÜŞÜNMEMİŞTİM.İLK FİLMİNİ İZLEDİĞİMDEN BU YANA TAM TAKİPÇİSİ OLDUM.TÜM KİTAPLARI BANA İNANILMAZ HEYECEN VERDİ.NEDENDİR BİLMİYORUM AMA FİLMİNİ İZLERKEN BAZI ŞEYLER EKSİ GELDİ BANA. KİTAPLARI KADAR TAT VERMEDİ DOĞRUSU.PEKİ SİZCE KİTAPLARINI OKUMASI MI DAHA ZEVKLİ YOKSA FİLMLERİNİ İZLEMESİ Mİ?
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Bne filminin izledimm cok sacma geldii kitabıı belkii güzel olabilir ama zevk meselesi..

Bende buz devrinin delisiyimm bence insanın cocuklugu ile ilgili degil buu Harry güzeldirrr yaaa ama buz devrinin filimlerii harikaa...
yalnizligimsanaemanet
Üye
Üye

Mesaj gönderen yalnizligimsanaemanet »

ben de kardesim sayesinde tanısmıstım.kesinlikle kitabını okumanın, elinden bırakamamanın verdiği zevk çok ayrı.
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

Filmlerinin ilkini izledim ama hic begenmedim...

kitaplarınınsa hepsini okudum :D

hem de o kapkalın kitabın bir tanesini bir gunde bitirdigimi hatırlıyorum...

eskiden Harry Potter delisiydim ama simdi 7. kitabını o heyecanla okuyabilecegimi sanmıyorum.. Büyüyünce bazı zevkler eskisi kadar tat vermiyor ;)
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

filmini bende izledim tv kanallarında... ama bana coookkk sacma geldi yaa kitabını okuyorken daha inandırıcı ve daha heyacanlı gelmisti...
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

ben büyüdüm :twisted:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

okuduğum bi kitap filme çekilrse istemsiz olarak koşuyorum sinemaya ama çoğunda aynı tadı alamıyorum bu hayal kırıklığını en son da vinci şifresinde yaşadım bu kadar rezalet bi uyarlama ama yüzüklerin efendisi kitabı da mükemmeldi filmi de yani kitap mı film mi ayrımı yapmak çok zor :arrow: :!: :arrow: