Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HAYAL KAHVESİ - CUBUKLU

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Hayır malesef üstten flashlı ve sardırma otomatik değil :lol:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Evet Melissa dijital...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

yaşadık desene,şöyle güzel şeyler çeker yayınlarsın sitede :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

sm

Mesaj gönderen Bugfixed »

Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri

....

Mesaj gönderen serseri »

Feridün Düzağaç'ın konser şeklindeki resimleri gerçetende harika olur... Ama önemli olan ona yaklaşabilmek ve yakından fotorafını çekmek kolay gelesimn
fedekolik

Mesaj gönderen fedekolik »

evet çok haklısın örneğin benim gibi kısa boyluysanız öndeki bayanların ellerini kollarını ve saçlarını arada belki feriduna benzeyen bir şeyler çekebilirsiniz :(((
ne heyecanla çıkartmılştım fotoları ve ne hayal kırıklığıydı benim için...
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Siz merak etmeyin, konser fotografları gibi olmayacak. yeter ki gidebiliyim.
Yaa iyi hatırlattınız ben bu h.sonu Feridun dinlemeye gidiyim, bir yerde çıkıyorsa...
Ve de size bollllllll bolllllllll fotograf çekiyim.
Hem fedokolik, benim boyum uzun, hem de en ön sıradan istediğim gibi çekebilirim...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Elif abla ya bu en ön sıra olayına kafan takıldı bu torpilin kaynağı nedir?

Merakımı bağışla abla :twisted:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Kaynağı yok. Gidiyorsun ön sırada yerini alıyorsun, bu kadar kolay...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Peki abla şöle sölim o zaman atıyorum konser diyelim ki saat:20:00 daysa yani akşamsa saat kaç gibi gidiyorsun en ön sırada yer almak için

veya ikinci bişi aklıma geldi konser pek kalabalık olmuyormu ?Bide bu var aklıma gelen ama böle bişi olmayacağını biliyorum tabii de bi ihtimal aklıma gelen. :wink:
KinG_Of_WolFs

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Walla bedih abi {hasta} daha ben sana ne diyeyim abi :)
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Sevgili Hasta,
Konser eğer açıkhava da ya da konser salonu gibi yerlerde ise; önlerden alıyorum biletimi. Feridun'un son konseri tahminimden çok daha kalabalıktı.
Eğer barda çıkıyorsa, sahnenin önüne geçiyorum. Gerekirse insanları itiyorum kakıyorum :lol::lol:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Bu işler Biletle oluyor abi sen yöresel sanaçı dinlemiyorsun veya döğünlere falan gitmiyorsun adamlara nereden para kazanacaklarını biliyorlar... :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen hasta »

Valla ablalar vede abilerim kusra bakmayın cahillik işte ne yapacan böle ince işlerden anlamıyoruz pek gitmediğim için :evil: normal bir açıklama yeterliydi aslında dalga geçilmesine gerek yok.....Düşle...
fedekolik

Mesaj gönderen fedekolik »

hafta sonu nerde çıkıyoki bende gideyim varsa öle bişiy yazarmısın?