Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hayat yaşanılanlardan daha farklı olabilir miydi?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
aksam
Yeni Üye
Yeni Üye

hayat yaşanılanlardan daha farklı olabilir miydi?

Mesaj gönderen aksam »

merhabalar ben özlem.
kosulsuz bir hayatta yaşamayı özleyenlerdenim.
feridun düzağac, kendimi buluyorum onu dinlerken:)
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Re: hayat yaşanılanlardan daha farklı olabilir miydi?

Mesaj gönderen hazan »

koşulsuz ! bence bu imkansız bişey . kaybedebileceklerin , kazanman gerekenler , elinde olanlar , ilerde önüne çıkacaklar ve hayatın kendi süprizleri de eklenince zor gibi görünüyor . başarabilenlerden değilim malesef . hem sorumluluklarım vardı kendime dair :(
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Şöyle birşeye değinmek istiyorum M.kemal bu devleti bu günlere getirmek isterken düşündüğü tek şey şuydu: Koşulsuz şartsız tam bağımsız bir türk devleti..Bunu bile ne bedeller ödeyerek elde ettik biz..Dişimizle tırnağımızlar kaza kaza bugüne geldik..

Koşulsuz bir hayat elde etmek istiyorsan önce bedelini ödemelisin..Bu savaşa hazırsan ve razıysan sonuçlarına..O zaman hoşgeldin..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

Koşulsuz bir hayat anlamsız gelirdi herhalde...
Hayat tam bir ot halide olurdu...Ne için yaşadımızı ve ne için savaştığımızı unuturduk...
Koşulsuz,kuralsız bir hayat düşünülemez....
DeepSenSe

Mesaj gönderen DeepSenSe »

koşulsuz bir hayat sadece hayvanlarda var diyecektim tam ama bisküviyle ödüllendirilerek eğitilen köpekler geldi aklıma :) onların hayatına,davranışlarına biz koşul koyarak hükmedebiliyoruz;yaşamda bize koşullar koyuyor,kader var,şans var,seçimler var birbirini etkileyen durumlar,insanlar...bu düzensizliğin içindeki düzen böyle,koşullar olmasa kim bilir nasıl olurdu..