Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hayat yeniler kendini!

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
birsevgisavur

hayat yeniler kendini!

Mesaj gönderen birsevgisavur »

bahar da yaralarımı saramadı.. hani insanım diye dolanıyorum ya nafile..herkes ayrı bir insan..niye mi yazıyorum bunları ? içim acıyor ..nefes almak için yaptığım her hamlede kabuk bağlamamış yaram kanıyor.
sevgi hücrelerim tek tek kopuyor bedenimden. aşk buysa boşverin gitsin ya!
ne oldu aşk doğurdum minicik ruhumdan ama aşkın yanına koyduğum kocaman cesur yüreğim yorgun düştü..

evet sen evlenme kararı alırken umarım huzurlusundur..senden yana kaçışlarımda çaldığım tüm huzuru sana iade ediyorum.. bence buna ihtiyacın olacak..hadi gel bugünde sen
bir sevgi savur!

onid

Mesaj gönderen onid »

sevgi bazen etrafını bazende kendini tanıma çabasıdır,bazen tanıyamadıklarını tanıtır bazen en iyi tanıdığını sandığın seni ........ama herzaman aydınlık eder en karanlık larını karamsarlıkları bazende ee bukadar işlevi olan bişeyi sende savur ki sadece seni değil etrafınıda aydınlık et........
slm birsevgisavur yazın güzeldiii.....ama karamsarlık seziyorum ya da yılgınlık bu yazıyı yazanda.....
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

...biliyorum hayat yeniler kendini..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

hayat yeniler kendini ve başlar. ama her yeni hayatta izler vardır eskiden, her izde belki biraz mutluluk, çoğunlukla acı. bu yüzden hayat yenilese de kendini, kurtulamaz asla ikinci el olmaktan...