Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hayatı renklendirmek için ne yapmalı

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

hayatı renklendirmek için ne yapmalı

Mesaj gönderen aycell_xxx »

hayatı renklendirmek için ne yapmalı çok sıkılıyorum artık aynı yaşamaktan herşeyi
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

bu sana kalmış birşey...

ne yapmak istiyorsan onu yapmalısın. ilgini çeken alanlarda kurslara katılmak, tiyatro sinema gibi sosyal etkinliklere gitmek.. spor yapmak... bunlar sana bağlı.. :wink:
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

Ama bence onlar da bir süre sonra sıkıyor insanı.Hiç birşeyi takmayacaksın,günlük yaşayacaksın.Bugün yaşadığın kötü bir olay,senin gelecek hayatını etkilememeli...Gülüp geçmeyi öğrenirsen-zor da olsa-aynı şeyleri yaşamak zevkli hale gelir... :wink:
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

mad_madame bence çok haklı herşeye gülüp geçmesini bilirsen, hep hayallerinle yaşayıp yüksekten uçarsan bunlar gerçekleşmediği için hayat sıkıcı olabilir.. en iisi kendin olup kimseyi tınlamadan yaşamak bir kişi haricinde onu da sen bilceksin zaten..
bliss

Mesaj gönderen bliss »

bence nefret dahil içindeki hiçbir duyguyu tamamen öldürmessen o kadar da sıkıcı olmayabilir :roll:
sunni_teneffus

Mesaj gönderen sunni_teneffus »

tüm renklerin içinde olduğu ,gri de buna dahil bi reism yap.rengarenk bir gökkuşağı mesela... ama aylardan da şubat olsun. hep knedi istediği zamna baharda açıcak değil ya gökkuşağı.bu kezde sırf sen isteidn diye açsın.
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

hayatı renklendirebilmek için ilk önce hayattan neler istediğimiz bilmemiz gerekir bence mesela ben zevk alabileceğim şeyleri kafamda tasarlıyorum bi süredir onları uygulamaya çalışıyorum bakıyorum öyle daha mutluyum bi süre sonra bu zaten kendiliğindne bu şekilde devam ediyo o yüzden ne istediğinizi bilin ve onlarla mutlu olmaya çalışın derim :wink:
mad_madame

Mesaj gönderen mad_madame »

fdselinfd yazdı:hayatı renklendirebilmek için ilk önce hayattan neler istediğimiz bilmemiz gerekir bence mesela ben zevk alabileceğim şeyleri kafamda tasarlıyorum bi süredir onları uygulamaya çalışıyorum bakıyorum öyle daha mutluyum bi süre sonra bu zaten kendiliğindne bu şekilde devam ediyo o yüzden ne istediğinizi bilin ve onlarla mutlu olmaya çalışın derim :wink:
Bir yönden haklısın,önce istediğimizi bilmemiz gerekir.Ama herşey planladığımız gibi gitseydi hiç bir sorun kalmazdı zaten.Düşünürsün,planlarsın,tam gerçekleştirecekken bir insan gelir ve bozar herşeyi.Biraz da akışına bırakmalı bence.Ne olacaksa olsun.Maksat olanları en iyi şekilde atlatabilmek olmalı...
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

müzik dinle yeterli olacak bence...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

yağlı boya resim yapıyordum bir zamanlar ama artık o kadar vaktim yok. hep ders çalışıyorum. ondan artan zamanlarda da buralardayım işte.. herşey aynı.. :!:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

mad_madame demek istediğim özetle şuydu: herkesin hayattan zevk alacağı şeyler vardır kimi sporla uğraşır, müzik dinler ilk etapta bunları belirlemek gerekir ve bunlar için kendine zaman ayırmak önemlidir insan önce kendine değer vermeli daha sonra karşı tarafa değer verebilmeli belirle seni mutlu eden şeyleri onları yapmaya çalış demek istediğim buydu çok ufak belki ilk bakışta ama herşey buradan başlayarak yol alıyo bi zaman sonra
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

BENCE HAYATIN TADINA VARMAK İÇİN YAPMAKTAN ZEVK ALACAĞIN ŞEYLERİ ARAMAK DIŞINDA YAPMAN GEREKEN ÇOK ÖNEMLİ BİR ŞEY VAR.MESELA ÖNCE ZORUNLU OLDUĞUN ŞEYİ İSTE DAHA SONRA İSTEDİĞİN BU ŞEYİ ZATEN SEVECEKSİN..BÖYLECE HER AN YAPTIĞIN HER ŞEYDEN ZEVK ALACAK VE BENCE YAŞAMININ TADINA YAPDIĞIN HER ŞEYDEN MUTLULUK DUYARAK VARACAKSIN..
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

bide hayatı dolu dolu yasamaya bak... kitap oku sinama ya git gez toz eğlen
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

kafayı takmamak lazım hiçbişeye ve hiçkimsenin bizi üzmesine izin vermemek.veee gitar çalmak :)
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

müzik dinlemeli :wink: