Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

''hayatım sana feda'' dizi müziği

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
nidilat
Yeni Üye
Yeni Üye

''hayatım sana feda'' dizi müziği

Mesaj gönderen nidilat »

bu diziyi baştan sona hiç izlemedim arkadaşlar yani hakkında pek de bir fikrim yok ama.. bir defasında reklamında gördüm.. müzik olarak feridun düzağaç'ın ''beni unutma'' adlı şarkısını seçmişler..siz ne düşünürsünüz bilmiyorum ama ben çok sevindim :P tıpkı hayat bilgisi dizisinde olduğu gibi.. orda da ''müzik;feridun düzağaç'' yazdığı an tuhaf bir şekilde seviniyordum yine öyle oldum :) sizlerle paylaşmak istedim.. umarım kalıcı olarak o şarkıyla devam ederler!! feridun düzağaç'ın eşsiz şarkılarını daha çok insan duysun :)
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Re: ''hayatım sana feda'' dizi müziği

Mesaj gönderen uzak »

Feridun Düzağaç'ın ve onun gibi sevdiğim diğer sanatçıların şarkılarını ansızın bir yerlerde duyduğumda ben de çok seviniyorum. Ama açıkçası Feridun Düzağaç gibi doğru düzgün müzik yapan bir adamın kalbinde damıtarak yaptığı bir şarkının bir dizi filmde kullanılıp tüketilmesine gönlüm razı gelemiyor. Tamamen tüketim toplumuna yönelik bir duygu sömürüsü bence. "Güzel bi şarkı bulduk, kullanalım da dizinin ratingi artsın" gibi bir anlayış var.
Bu şarkıyı izinli mi kullandılar bilmiyorum ama, kötünün iyisi misali umarım izinsiz kullanmışlardır ve bir daha da kullanamazlar.
Ayrıca bildiğim kadarıyla konusu pek parlak bir eser değil o dizi film.
Hem bence daha çok insan değil de, tüketmeyip kıymetini bilecek daha çok insan duysa çok daha güzel olur. Çünkü nicelik çoğu zaman niteliği de bozar.
Kullanıcı avatarı
efcican
Üye
Üye
İsim: FARAKLİT

Mesaj gönderen efcican »

Gerçekten sevindirici bir durum.Feridun DÜZAĞAÇ'ın şarkılarının dizi filmlerde kullanılması çok hoş.F.D nin şarkılarının hepsi kaliteli ama değerini bilmiyolar.Şarkılarını ya anlamıyolar ya da anlamak istemiyolar.
sokaklardaevcil
Üye
Üye
İsim: Emre

Mesaj gönderen sokaklardaevcil »

ben de o dizinin reklamını görünce hafif şaşkın bir sevinç yaşadm ve o akşam diziyi seyrettim.dizinin konusuna da uyuyor şarkı biraz.şunu söyliyim arkadaşlar saçma sapan magazn programlarında kullanılacağına dizilerde kullanılsn ben pek sakınca görmüyorum.hoş,kendisi de görmüyor ki izin veriyor....
nidilat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nidilat »

''uzak'' arkadaşım iyi demişsin de.. sen de haklısın aslında bi yerde ama.. ben yine de öyle düşünmüyorum.yani dizi nasıl hala bilmem ama ben heyecanlanıyorum duyduğumda ya...bu onu tüketmek değil ki! tabiii gönül ister ki hakeden.. anlayan özümseyen insanlar dinlesin..ama aksine de engel koyamayız. sonuçta cd ve kasetlerini herkesin alması mümkün? anlayan da anlamayan da.. belki de daha çok suistimal edilecek bir şekile? benim de asla böyle bir şeye gönlüm razı olmaz!! bu sebeplerle ben dizi de şarkının seçilmiş olmasında bir sakınca hissedemiyorum!.. feridun düzağaç'ın da mutlaka izini alınmış olmalı.. dizi bu sebeple raiting alır mı bilmem ama umarım fd nin sesi onu hakeden yepyeni hayranlara ulaşır!!!!.....
selcukaydin

Mesaj gönderen selcukaydin »

feridun düzağaç izin vermişse de ben şahsi fikrim olarak yıllardır o'nu dinleyen birisi olarak pek olumlu bakmıyorum...
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

Ben de bir yerde duyduğum zaman hemen moda giriyorum... Kaliteyi ön plana çıkarmışlar gibi...
nidilat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nidilat »

Bozcaada yazdı:Ben de bir yerde duyduğum zaman hemen moda giriyorum... Kaliteyi ön plana çıkarmışlar gibi...
ben tam olarak anlamadım bozcaada :P sen şimdi hoş mu karşılıyorsun bunu?? yoksa sen de karşı mısın??
bahar
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen bahar »

hayatım sana feda dizi müziğinde fd nin şarkıları çalması çok hoş gerçekten o dizide fd yi duyunca içim titriyor bence süper :lol:

// düzenleme:
lütfen yazım kurallarına uyunuz
harfleri gereksiz uzatmayınız.
Kullanıcı avatarı
Bozcaada
Görevli
Görevli
İsim: Emrah

Mesaj gönderen Bozcaada »

bence kullanılması hoş.
poisongirl
Üye
Üye

Mesaj gönderen poisongirl »

bilmiyorum bence o kadar ağır bi şarkı...yani dizi çok hafif kalmış bence o şarkıya :?
aDaLI
Üye
Üye
İsim: Salih

Mesaj gönderen aDaLI »

Feridun abimin sesini hangi dizi müziği olursa olsun dinlemek çok hoş. =)