Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatından memnun olan varmı.çekip gitmek istiyenler varmı ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
madrhino

Mesaj gönderen madrhino »

Eğer ki benimle birlikte kaçabilecek kadar cesur bir sevgili bulabilsem hiç durmam kaçarım! Ama yok! İçimdeki kıvılcımdan yangın çıkarabilecek kimse yok! Odam benim gezegenim gerçekler başka bir galakside yer alıyor! Bana çok yabancılar... Az sayıda arkadaşım var, onlar da olmasa çoktan göç ederdim! Gerçeklerin soğukluğundan, ölümün sıcaklığına göç eder giderdim...
umit_shady

Mesaj gönderen umit_shady »

hiçbirşey çekip gidecek kadar zor değil... herzaman bir yol bulunur ve bulunmalı da...
sewgisiz

Mesaj gönderen sewgisiz »

BEN NEREYE GİTMEK İSTİYORUM BİLİYORMUSUNUZ?

COCUKLUGUMA....HERŞEY SAF VE TEMİZ..AŞK YOK HÜZÜN YOK DERT YOK..
"ANNEEE PARA WERSE SAKIZ ALMAK İSTİYORUM" GÜNLERİME..

HERZAMAN "ABİ" OLMAK İSTEDİM..OLDUK..NEWARSA..
Foremind

Mesaj gönderen Foremind »

Neden bu kadar melankolik ve umutsuzsunuz ki anlamıyorum!
Yapmak istedigim şeyleri gerçekten yapmak istiyorsam bundan hiç şüphem yoksa ve kendime güveniyorsam biliyorum ki yapamamam için hiçbir neden yok!
Bazen mutluluk dediginiz şey o kadar basit ki! Karanlık bir gecede boşluklara degil de ufak bir yıldıza bakabilmek kadar kolay!
Ama o kadar alışmışız ki karanlıga bakmaya yıldızlar artık ilginizi çekmiyor!
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

Hayatından memnun olsan ne olacak, olmasan ne olacak? Çekip gitsen ne olacak gitmesen ne olacak?
Sanki bir kanalizasyon içinde yüzmeye çalışıyoruz, biraz sonra temiz sular akmaya başlayacak sanıyoruz.
Şunu bilelim nereye gidersek gidelim kanalizasyonun içindeyiz, boşa bekliyoruz temiz suları, her yer aynı
elifelifim
Üye
Üye

bende

Mesaj gönderen elifelifim »

aslında nefes aldığımız için bile şükredip onun tadını çıkarmak lazım ama ne yazık ki yapamıyoruz..bende çokkkkkkk mutsuzum .büyümek ne kadar zormuş ya.keşke ben de küçük olsaydım babamın getirdiği horoz şekeriyle oyalansaydım :(
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

o horoz şekerinden bana da verin. ben oynarım.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

elifelifim söylediklerin de cok haklısın arkadasım... Bu hayatta bulundugu yerde memnun olanı gormedım ben zaten ama bılmıyoruz kı ne kadar zork durumda olan, ne kadar sefıllık ceken, ne kadar saglık problemı olan ınsanlar var ... Ama herseye rahmen yınede hayat devam edıyor bulundugumuz duruma sukretmelı daha ıyı sevıyeye gelmek ıcın calısmalıyız ...
nihan

Mesaj gönderen nihan »

aslına bakarsan herşeye rağmen hayatı yaşamaya değer buluyorum..her ne kadar yaşarken herşey üstüme gelioda olsa yinede yaşamak güzel! ama bazen çok bunaldığımda alıp başımı gitmek istiorum uzak bi yerlere yaşamın baskılarının olmadığı bi yere yanımdada sadece sevdiğim insan olsun istiorum her ne kadar şu an kim olduğu belli olmasada :roll:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

pek çok başarısızlığımızdan yakınmayı bilirken " kusursuz mutsuzluklar " yaratmakta üstümüze yok :!:
ne yazık ki...
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

melissa__ yazdı:pek çok başarısızlığımızdan yakınmayı bilirken " kusursuz mutsuzluklar " yaratmakta üstümüze yok :!:
ne yazık ki...
kusurlu mutluluklar yaratmaktansa
kusursuz mutsuzluklar yaratmayı tercih ederim...

siz hangisini tercih edersiniz?
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

hayatta elbet mutsuzluklarımız olacak,ama ben mutsuzluklarımı kusursuz hale getirip kendime acı çektirmektense mutluluğuma küçük paylar katmak ve hayatı yaşamaktan yanayım
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

arkadaşlar.... ya mevsimden dolayı mı melankolik olduk yaaaa kendi aıma söylüyorum iki hafta önce kahkaha atmaktan boğulacak gibi oluyordum. çok iyi çok yakışıklı çok fedakar çok anlayışlı ve kıskançlığı ölçülü bi sevgilim vardı.... ama şimdi.. dört yanım gözyaşlarımın tuzlu kokusu aklımdan geçen ve hergün değişen ölüm planları hüzünlü şarkılar! sanki yüzyıllardır mutsuz gibiyim!
hatta gözlerimi yumduğum zaman gözlerim önüne yüksek binalar geliyo..içim huzur doluyo birden..kendimi yukarılarda bi yerlerde o binaların en yüksek noktalarında hissedeiyorum..ve atlıyorum..havada asılı kalıyorum..yere çakılmıyorum..sanki yükseliyorum..
zamanı durdurmak istiyorum. hiçbirşey devam etmesin donsun kalsın diye.. ağlamaktan korkmuyorum utanmıyorum artık ama yoruldum....ağlamaktan intihar planlarından bıktım.kendimden kaçmak istiyorum ama olmuyo...dün hüç aralıksız ders çalıştım...fotosentez..çok güzel di mi.. ancak böyle uzaklaştım kendimden. ama ağır geliyo artık kendimden kaçmak...biliyorum ki bi zamandan sonra herşey yakama yapışacak...söyleyin o sevgiliye...gelsin alsın beni bu kör karanlıktan...çok özledim onu...........................
Kullanıcı avatarı
haldunbar
Takımdan
Takımdan
İsim: Haldun

Mesaj gönderen haldunbar »

Kendinizi dert küpüne çevirmeyin zorla arkadaşlar. Her işte bir hayır vardır. Yüksek binalar, atlamalar, forumun başka bir bölümünde başka feryatlar. Ya site Murat ın da dediği gibi intihar severler derneğine döndü. Önünüzde yeni bir yıl var, bayram var yapmayın gözünüzü seveyim...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Aslında iyi düşünmeyi öğrenme olayını öğrensek birazda umursamama çok kolaylaşırdı hayat. :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.