Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatından memnun olan varmı.çekip gitmek istiyenler varmı ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

haldunbar,,,,çok iyi söylemişsin de mutlu olmak hadi olavereyim deyince olmuyo ki....ben de istiyorum şu an gülümseyebilmeyi.ama artık canımı yakıyooo.........keşke bana yardım edebile birileri olsaydı..ama yok..sanırım herkesin kendi içinde başlayıp orda bitan bi durum :cry:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

haldunbar ın uyarısından sonra şöyle bir dikkat ettim de tüm panolara içeriklere,site olarak kendimizi vurmuşuz bi melankoli bi depresyon havasına!toptan terapiye ihtiyacımız var gibi :o
şaka bi yana gerçekten fazla kaptırmayalım,yeni bir yıl,ömrümüzün bir dilimi daha,sayılı günler sonra...her doğan gün yeni bir umutsa,yeni yıla binlerce günlük umutlarla girelim :wink:
white_snm

Mesaj gönderen white_snm »

Şuan hayatımdan memnun değilim...
Çekip gitmek...Okulu bırakmak..İsterdim belki..Belki daha mutlu olurdum..
Belki kafam daha rahat olurdu..
Ama sanırım takmamak lazım.."Yıpranmamak için"..
Dr_Crazy

Mesaj gönderen Dr_Crazy »

valla sımdılık kactım ama ya kurkcu dukkanına gerı donersem o zaman benım kafayı sıyırdıgım andırrrrrrrrrrrrrrrr
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

ya bu aralar herkes böyle bi mutsuzluk umutsuzluk var insanlar umutsuz kaygı dolu sadece biz gençler böyle değiliz yani milletçe böyleyiz inşallah yeni yıl ülkemize huzur dolu sağlık dolu günler getirir en azından temenni de bulunalım arkadaşlar :wink:
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Evet Insallah Yenı Yılda Hersek Istedıgı Gıbı Yasama Sansını Yakalar ... Insallah Herkes Mutlu Olur... Gülmek İçin Yaratılmış Gözlerde Yaş Niye ... ?
tzereyalp

Mesaj gönderen tzereyalp »

ya olsa şöyle küçük bir mutluluk ucundan yakalıyacam ama yok ki...

hayat ne güzel hey oyunlarını da sevmem
hayat neyse odur ve maalesef acılarla doludur
belki sizi bir iki mutluluğa kandırıyorlar
ya sonra...
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

arkadaşların bu gün daha iyi hissediyorum kendimi... sanırım bu sancı dinecek sonunda... toptan terapiya ihtiyacımız var diyenleri de destekliyorum ama herşey içimizde başlayıp orda bitiyo.. bu sıkıntıyı biz yaratıyorsak gayet tebi düzeltebiliriz de... iki üç günde olacak şey değil bu... yavaş yavaş olacak herşey..sakın vazgeçmeyin. mutluluk bi gün bizim olacakkkkkkk :wink:
fotosentez

boşweeeeeeeeeeer...

Mesaj gönderen fotosentez »

arkadaşlar sinirlerimizin bozuk olduğu kesin başta ben olmak üzere sıkı bi terapiye de ihtiyacımız var ama bi güzin ablaya asla.biz birbirimizin sorunlarını rahatlıkla çözebiliriz.iyiki bu siteye girdim ya içimi dökmek acayip rahatlatıyo.her ne kadar bişiy yapmamış olsanız da saolun(içimden geldi bu sözleri bi daha duyamazsınız değerini bilin)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

çookk haklısın,birlikte güzel şeyler yapabiliriz
buarada rica ederiz :wink: böyle düşünmene gerçekten sevindim:)
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

rica ederim melisçim.biz birbirimizin yaralarını saramazsak eller naapsın :wink:
heeee bu arada ben bu nete bi kere girdim artık benden kurtuluş yok kusura bakmayın.sizi çok sevdim çıkmaya da niyetim yok.hepinizi ve bazı kişileri çok seviyorum.sizi sevmeye devam ama onu sevmeye dur demeye çalışıyorum.olcak inşallah.hepimiz aşıcaz bunları elele verip aşıcaz. :P sizi seviyorum...
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

işte enerji budur :wink:
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

hayattan memnun olmak

Mesaj gönderen hazan »

memnun olmak zordur zaten, bazen bende sevmiyorum ama gitmeyi hiç düşünmedim....
DENİZ

Mesaj gönderen DENİZ »

YA GALİBA BU SİTEYE GİRMEK İÇİN GEÇ KALDIM SİZ GRUBU ÇOKTAAAAN KURMUŞSUNUZ BENDE DİNLERİM SİZİ ÇOK YALNZIIIM ÇOOOOOOOK :cry: :cry: :cry:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

denizcim gruba katılmak senin elinde,hiçbirşey için geç değildir :wink: