Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatından memnun olan varmı.çekip gitmek istiyenler varmı ?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
bliss

Mesaj gönderen bliss »

ben de ağlayabilmek istiyorum artık :cry: bu açıdan şanslısın dostum :wink:
Funeral

=)

Mesaj gönderen Funeral »

Her An şükretmeyi ßilmek ßi erdemdi Çekip gitmek Sonuç olsaydı Yaptığım Yolculukların Sonunda Geri Dönmezdim Hayat Her şeye Rağmen Güsel Aldatılsan ßile . Yatağında Oturup Dark Funeral Dinlemek Gißisi yok derim =)[b[/b]
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

arkadaşlar çok zamandır giremiyorum lavinya'ya çok özledim açıkçası.şimdi girdim de bi göz atayım dedim.yahu ne bu kaçıcam kaçıcam.hiç mi aranızda ben savaşıcam diyeniniz yok?bu ne yaa?benim eski halim gibisiniz.kaçmak yok.ben de bırakıcam artık savaşmayı dedim.önümde bi uçurum vardı.şiddetli de bi rüzgar.nasıl olsa alır beni atar dedim.kendimi bıraktım rüzgara.o anda güneş doğdu.rüzgar kesildi.düşmeyeceğimi hissettim.ama o umutsuzlukla farketmeden uçurumun tam kenarına gelmişim.allaha şükredecek vakti bile bulamadan tutunamadan aşağıya yuvarlandım.inansaydım olmazdı.şimdi bana nasihat veren bu akıllı görmüş geçirmiş bi 30 yaş vardır diosunuz ama 14 yaşındayım.ve sabretmeyi ve savaşmayı öğrendim.kaçmayacağım.asla.sonumun ne olduğunu bilsem bile kaçmayacağım.gitsem nereye gidebilrim ki?neyse arkadaşlar çok konuştum.yine de ister üzerinize alının ister alınmayın ama.ben derim ki kaçmayın. :roll:
patosss

Mesaj gönderen patosss »

bliss yazdı:ben de ağlayabilmek istiyorum artık :cry: bu açıdan şanslısın dostum :wink:
Ağlamak aslında kolay değil.Başıma ne gelirse gelsin zor ağlayan bi yapıya sahibim ama ferdun abi saolsun alev alev olmasaydı ağlayamazdım heralde :wink:
bliss

Mesaj gönderen bliss »

ben normalde çok çabuk ağlayabilirim ama son zamanlarda ağlayamaz olmuştum :?

bi ağlamaya başladm ki...3 gündür durmak bilmiyor :cry:
fd_rocker
Üye
Üye

Mesaj gönderen fd_rocker »

hayatımdan nefret ediyorum gerçekten.Yaşadığım şehirden,çevremdeki insanlardan nefret ediyorum.İstediğim hiç bişi olmuyo.Başımı alıp uzaklara gitmek istiyorum.Kimse gelmese arkamdan.Bozcaadaya yerleşsem keşke.Tek başıma böyleeee.Ay ne çok isterdim...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

fd_rocker yazdı:hayatımdan nefret ediyorum gerçekten.Yaşadığım şehirden,çevremdeki insanlardan nefret ediyorum.İstediğim hiç bişi olmuyo.Başımı alıp uzaklara gitmek istiyorum.Kimse gelmese arkamdan.Bozcaadaya yerleşsem keşke.Tek başıma böyleeee.Ay ne çok isterdim...
davulun sesi uzaktan hoş gelir... adada yaşamak kolay birşey değildir....
salkımsogut

Mesaj gönderen salkımsogut »

gidilen yerlerin,size daha iyisini getireceğini bilseniz gidin derim ama...
boşuna kürek çekmekdir...gidilen yer,gelinenden,ne fazla,ne de eksikdir...
-birebir gitmiş arkadaşım var,ondan biliyorum abi...
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »

Hayat kötü bi şaka gibi :( hayatımdan ne kadar memnun değilim bilmiyorum ama memnun olmadığım kesin bazen herkes gibi bende gitmek istiyorum ama dediğiniz gibi gitmekte bunu ne kadar değiştirir bilemessin.
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

hayatımdan memnun olduğumu söyleyemem ama nefrette etmiyorum..bazen çekip gitmek istiyorum(özellikle ıspartadan)bilmediğim bir yer keşfedip yeni bir yaşam hoş olurdu ama yalnızlıktan korkarım..o yüzden en güzeli olduğum yerde kalayım ben :D
rapu
Üye
Üye

Mesaj gönderen rapu »

Bence uzaklara gitmek,yasanilan mutsuzluga,yada memnuniyetsizlige cozum getirmez,sorunu yada mutsuzlugun kaynagini insan kendi icinde aramali ve bulmalidir ,bunu cozemedikten sonra nereye gidilse bisey degismez... ayrica herkez zaman zaman mutsuz olur vede olmalidir da, ki anlayalim mutlulugun kiymetini:?
ilkruzgar
Üye
Üye

Mesaj gönderen ilkruzgar »

Doğru söylüyorsun kardeş ya,kaçış kurtuluş değildirki..mutsuzsan kalıp savaşmalısın seni mutsuz eden nedenlerle..ama bunada yürek lazım ,kolay değil içinde savaş vermek..ama ne olursa olsun kaçmak doğru değil..KAL VE SAVAŞ :wink:
gzyasi
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen gzyasi »

ceeketimi slıp tlefumu bırakıp gitmek istioum...ama nereye bilmioum...
Kullanıcı avatarı
hakan
Takımdan
Takımdan
İsim: Hakan

Mesaj gönderen hakan »

Arkadaşlar yaş ortalamalarınızda okadar büyük değil bu yaştan hayattan

bıkmayıp hayata daha çok sarılma lazım..Tam 75 dede ve neneler gibi

yazmışınız böyle olmaz gençler.Yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmeyin..

Düşleeyiinnn....

:wink:
zeze11

Mesaj gönderen zeze11 »

mucizeyi bekleyin sadece yalnız olduğunuzu söyleyecek biri çıkacak karşınıza...
emin olun ki o ışık en ışıksız zamanlarınızda önünüzü aydınlatıverecek :cry: