Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Hayatta tek kullanımlık dediğimiz neler var?

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Hayatta tek kullanımlık dediğimiz neler var?

Mesaj gönderen dedetor »

Mesela bir kürdan,ıslak mendil,sigara ve bunlar gibi başka neler var?İlginç ve çarpıcı yorumlar lütfen.
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

bu hayatta tek kullanımlık seyım var ...oda benım yasamım...kalbım , beynım ve bu bedenım ...o yuzden sonuna kadar en ıyı sekılde bunu kullanmaya calısıyorum ...
medicaria
Yeni Üye
Yeni Üye

HAYATTA TEK KULLANIMLIK BİR KOCA ÖMÜR VAR

Mesaj gönderen medicaria »

Bir koca ömrümüz var..şu hayatta tek kullanımlık. HAdi yaşa dünü tekrar yaşayabilirsen?
Ya da bir öncesi günü...Bir sene önceye geri dön, DÖNEMEZSİN. İşte her gününümüz yani ömrümüz tek kullanımlık.
carpediem

Mesaj gönderen carpediem »

hayatın kendisi tek kullanımlık!! dahası var mı?
nihan

Mesaj gönderen nihan »

tek kullanımlık olan bencede hayat........ bundan daha önemlisi ne olabilirki zaten.....onun için umarım herkes hayatını çok az pişmanlıkla yaşar ....
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

ınsallah herkes hayatın kıymetını bılır ....
esfahan

Mesaj gönderen esfahan »

BELKİ İSTEMEYEBİLİRİZ AMA BENCE TEK KULANMAK HAKKIMIZ ÖLÜMDÜR İKİ HAKKIMIZ YOK İSTESEKTE İSTEMESEKTE
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

Yok abi akşam Dijital bi fotoğraf makinası aldım.. Sadece bikere açtım 1-2 resim çektim.. gEÇ OLMUŞTU yattıktan snra akşam eve hırsız girmiş ve bugun kameranın sadece kabı var. yani 1 kullanımlıklar arasına fotoğraf makinasıda girio demekki.
kIzIlgece
Üye
Üye
İsim: bilge

Mesaj gönderen kIzIlgece »

Mesela bugün.Tek kullanımlık.Mesela şu an.Kullandım attım bile, sıradaki?
dj_ets

Mesaj gönderen dj_ets »

hayattın dısında bısey daha var oda an larımız .....suan 1 dakıka sonra 1 saat sonra ...ıste zaman ...su yazıyı yazdıgımda bıle bıdaha bu zamana gerı donememek ...ıste tek kullanımlık sey zamanımız ...
ZESİL

Mesaj gönderen ZESİL »

tek kullanımlık hep hayattan bahsedilmiş yani varlığı biliniyor ama göremediğimiz o şeyden bence kendimiz değilmiyiz tek kullanımlık olan yaptıklarımızla hep soru içinde olan ve hep hataları tekrarlayan bence insanın tam kendisidir tek kullanımlık olan....
valjan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen valjan »

zaman...
vanessa

Mesaj gönderen vanessa »

dj_ets yazdı:hayattın dısında bısey daha var oda an larımız .....suan 1 dakıka sonra 1 saat sonra ...ıste zaman ...su yazıyı yazdıgımda bıle bıdaha bu zamana gerı donememek ...ıste tek kullanımlık sey zamanımız ...
katılırıyorum sana
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Hayatta tek kullanımlık olarak gördüğüm benim sinirim var. Bir anda çok sinirlenip 1-2 dakika sonra rahatlıyorum. En önemli şeyi de başarabildiğim inancındayım o 1-2 dakikada kimsenin kalbini kırmam. Kendi kendime sessizce konuşurum. Konuşunca da zaten sakinleşiyor insan. Ama kimisi içimde kalıyor o ayrı mesele
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

alcholicboy fotoğraf makinen için üzüldüm gerçekten ilginç bi cevaptı.Aradıklarım böle yorumlar ama herkes hayatın kendinden bahsetmiş!
Bence yolculukta karşılaştığımız insanlar da tek kullanımlık onları birdaha görmicez belki,sadece o yolculukta kullandığımız insanlar diyebilirim.
Kilitli