Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

HOKKABAZ

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye
İsim: Ayşe Nur

HOKKABAZ

Mesaj gönderen FDkolik »

Ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın yazdığı;Özlem Tekin,Mazhar Alanson,Gürgen Öz gibi ünlü oyuncuların rol aldığı film yakında gösterimde.oldukça komik bir film...
En son FDkolik tarafından Cumartesi, Eylül 16, 2006 15:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
rockkopat
Yeni Üye
Yeni Üye

...

Mesaj gönderen rockkopat »

bence çok iyi bi gönderme yapmış kurtlar vadisi denen o şeye film ble diemiorm ben ama tabi bizim ülkede kültür sanatında nekadar geliştiği ortada!!!insanlar sanattan çok o filmdeki şiddete dha çok önem weriolar:( umarım cem yılmaz ın istedii şey gerçekleşir...
Kullanıcı avatarı
Gülce
Takımdan
Takımdan
İsim: Ebru

Mesaj gönderen Gülce »

haberlerde filmin prangmanını izledim.yine tipik cem yılamz filmi değişik bişi yok soytarılığa devam.. :lol:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye

Mesaj gönderen FDkolik »

benim bu başlığı açmamdaki esas maksadım Mazhar Alanson'un bu filmde rol almasıydı ama gördümkü konu başka yerlere kaymış...neyse...ilgilere duyurulur o zaman....... :?
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

şu anda mazhar alanson'dan daha önemli bir tırtlar vadisi durumu var ortada.
sokakta ortalama her 10 kişiden 1inin polat, birinin memati birinin güllü birinin de kibariye olduğu, okullardaki şiddet eğiliminin geçmiş yıllara göre çok fazla arttığı, sokakların bir nevî texas'a döndüğü bu dönemde belki birilerinin kafasına "dank!!" ettirir bu taşlamalar..

herşeyin farkında olduğunuz için sizi seviyorum arkadaşlar :wink:
Kullanıcı avatarı
FDkolik
Üye
Üye

Mesaj gönderen FDkolik »

yaskaman demiş ki;
şu anda mazhar alanson'dan daha önemli bir tırtlar vadisi durumu var ortada.
sokakta ortalama her 10 kişiden 1inin polat, birinin memati birinin güllü birinin de kibariye olduğu, okullardaki şiddet eğiliminin geçmiş yıllara göre çok fazla arttığı, sokakların bir nevî texas'a döndüğü bu dönemde belki birilerinin kafasına "dank!!" ettirir bu taşlamalar..

herşeyin farkında olduğunuz için sizi seviyorum arkadaşlar
:lol: :roll: :) :D
Kullanıcı avatarı
sinan
Admin
Admin
İsim: Sinan

Mesaj gönderen sinan »

:lol: :roll: :) :D
yaskaman haklı.. :roll: yeterli sanırım
~
ansızın gelecek gibisin..
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

cem yılmaz sever biri olarak gittim tabiki bende hokkabaza... güzeldi, farklı bişey yapmış bu sefer... gora gibi komedi bekleyenler biraz hayal kırıklığına uğramış olabilir,( gerçi bunda da komedi öğeleri vardı...) en sonu çok güzel... hüznü ve mutluluğu bi arada yaşıyo insan... tavsiye ederim... bence izleyin...
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Henüz izlemedim... ama Cem Yilmaz yaptiysa olmustur, :rock:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

bu akşam gittim filme.. cmrtsi'nin de dediği gibi gora gibi değil.. bu film gora'dan çok daha başarılı olmuş bence.. ama sonu bana biraz kopuk gibi geldi.. yani aslında kopuk derken kastettiğim bi anda bıçakla kesilmiş gibi bi son olmuş.. ama hoşuma gitti.. beğendim :)
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

ilk

Mesaj gönderen hasta »

Cem yılmazın ilk küfürsüz filmi diyim sizde merakla izlemeye gidin bakalım... :twisted:
lavinyaa
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinyaa »

çok merak ediyorum herkes güzel olmuş diyo inş. haftasonu gidicem
desperada
Üye
Üye

Mesaj gönderen desperada »

Güzel bi film olmus, konunun islenisi cok hos... izleyin derim!
:rock:
esrayberk
Yeni Üye
Yeni Üye

hokkabaz

Mesaj gönderen esrayberk »

Arkadaşlar filme Cem Yılmaz filmi deyip büyük beklentilerle gitmeyin. Film sıkıcı bir film değil ama olağanüstü güzellikte bir film de değil. Sıradan bir film. Yalnız hakkını yememek lazım filmin sonuna yakın bir sahne var -Cem Yılmaz'ın boğulduğu sahne- hakikaten süperdi. Tam ağlarken bir anda kahkaha attıryor insana. Kesinlikle kaçırmayın diyemeyeceğim aynı zamanda asla gitmeyin de diyemiyorum. Gidin ya da gitmeyin siz bilirsiniz..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

Arkadaşlar filme Cem Yılmaz filmi deyip büyük beklentilerle gitmeyin. Film sıkıcı bir film değil ama olağanüstü güzellikte bir film de değil. Sıradan bir film. Yalnız hakkını yememek lazım filmin sonuna yakın bir sahne var -Cem Yılmaz'ın boğulduğu sahne- hakikaten süperdi. Tam ağlarken bir anda kahkaha attıryor insana. Kesinlikle kaçırmayın diyemeyeceğim aynı zamanda asla gitmeyin de diyemiyorum. Gidin ya da gitmeyin siz bilirsiniz..
:roll: :lol: :lol:

bu ne yaman bi çelişkidir arkadaşım, henüz neyi tavsiye edeceğine karar veremediğin gibi bu kararsızlığını mesajına da yansıtmışsın :lol:
fikirlerin için teşekkür ederiz :wink: