Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

hoş gözükmeyenler

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

arkadaşlar haklısınız biraz yoruma açık bişi yazmışım,benim orda kasteddiğim şey izin vermiyorum derken "kabul etmiyorum,bende bu davranışlar kabul göremez" di...e tabi ki böle insanlara izin vermem ama hayatıma girmesine....
anlatabildim???
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

iste bende bunu diyorum fd diyince alev alev le fd geliyor girdekan ca akillarina ve sms gonderib fd ni calin yada abdinden bir parca :evil:
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

aslında bu benim de sinir olduğum bi durum.yani sadece klibi çıkan bikaç şarkıyı bilip ondan sonra da etrafta "ben feridun düzağaç hayranıyım" diye dolaşan-sırf herkes onun o müziği dinlediğini sansın ve biraz da havası olsun diye- ve konserlerinde orjinal-altyazılı albumu dışındaki şarkılardan sıkılıp off falan çekmeye başlayan fakat onların bildiği şarkılar gelince kalça sallama sanatına ve kendinden geçmelere başvuran insanlara gıcık oluyorum evet bunu inkar edemem,doğrudur.bir de üstüne üstlük fdyi -sırf sloganlı bi şarkı diye- diğer populer şarkılarla aynı kefeye koyuyorlar.halbuki fdnin sözlerinin ne kadar anlamlı olduğunu BİZ biliyoruz bırakın onlar kavrayamasın.zaten dinleyip dinleyip bırakırlar onların deyimiyle şarkı eskiyince yada MODASI GEÇİNCE.oysa ki biz biliyoruz ONUN ŞARKILARININ ESKİMEYECEĞİNİ.eee?burda bizim farkımız zaten ortaya çıkmıyor mu?feridun düzağaçın kendi deyimiyle "geçici misafirleri"dir onlar.boşverin!fakat bu konserlerde bu gibi insanların davranışları BANA ters geliyor ve BENİM FERİDUN DÜZAĞAÇLA İLGİLİ FELSEFEME ters geliyor.çünkü ben onu kendimde öyle bir yere koymadım ki.onu bir sanatçıdan daha öte bir insan olarak da çooook sevdim.ona olan sevgim bir insanın sevdiği herhangi bir sanatçıya olan sevgisi değil ki ve gördüğüm kadarıyla sizin sevginiz de öyle değil.fakat onun her biri bizim için çok özel olan belki de hayata bakış açılarımızı fazlasıyla etkileyen şarkılarını kimin dinleyip dinlemeyeceğini belirlemek de bize düşmemiş.bu kimsenin tekelinde olan bişey de değil.şarkıları isteyenler zaten dinler.ama iki üç sene sonra album çıkarmayınca bakarsınız ki ne alev alev kalmış onların dillerinde ne de fd cep telefonlarında .biz ise söyler durururuz hala daha bıkmadan usanmadan HİSSEDEREK onun bütün şarkılarını...
marjinal

Mesaj gönderen marjinal »

fd yeni melekteki konserde herkesin boş ders şarkısına hep bir ağızdan en çok eşlik etmesine ne dedi popüler bir türk dizisine şarkı vermenin yararları herkes şarkıyı biliyor dedi. işte budur eminim ki fd yi hayat bilgisi dizisindeki şarkıyı dinleyip sevenler ve konserlere gelmeye başlayan tipler bile vardır...
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

evet var öyle tipler.boş ders şarkısı lafı geçince" hani şu hayat bilgisinin sonunda çalan mı"diyenler falan. bilmiyorum ama çok komik geliyor bunlar bana ya!
blaqxi

Mesaj gönderen blaqxi »

kaçınılmaz şeyler arkadaşlar bunlar kafanızı yormayın derim...
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

walla kaçınılmaz şeylerdir belki doğrudur ama ben orjinal altyazınn şarkılarını dinleyemedim uzun baya bi uzuuuuuuuuun süre.,hala daha dinleyemdıklerim var tabeki.,
soyle bişey var onlar yüzünden ben nie mahrum oluyorum fd den ama bunun farkına varsamda dinleyemdm/dinleyemiyorm yinede
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

biraz daha sakin olsanız hiçte fena olmaz derim ben...
lavinia6070
Üye
Üye

Mesaj gönderen lavinia6070 »

:(
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

seyytan yazdı:biraz daha sakin olsanız hiçte fena olmaz derim ben...
katılıyorum,herkes biraz fazla sinirli sanırım bu konuda,tamam ben de sinir oluyorum bahsedilen davranışlara ama bu "elalemin ağzı torba diil ki büzesin" gibi bi durum.Yani elden bişey gelmio
bulgur
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen bulgur »

Feridun abiyi ben evde tek dinliyorumm ve odamda ferdun abi ile benden baska kimse olmuyor..bu bizim dünyamız feridum abi ve benim yarattıgım dünyaa özelimizz yan komsunun ne yaptıgı beni ilgilendirmiyorr...
Tugce
Üye
Üye

Mesaj gönderen Tugce »

Bunlar Feridun Düzağaç'ın rahatsız olması gereken şeyler bence..Biz kendisini sevenlerle değil ki,kendisyle,hatta kendisiyle bile değil şarkılarıyla ilgileniyoruz..Tabii ki tek bir şarkısını dinleyip onun hayranıyım diye dolaşmaları yanlış bişey..Ama bu onların sorunu..Bizim tartıştığımız hemen hemen şeye döndü(kimse yanlış anlamasın!) ''Bir deli bir kuyuya taş atar kırk akıllı çıkaramaz..'' Bırakalım herkes yaptığıyla kalsın...Feridun Abi kimin kendisini gerçekten anlayıp kimin anlamadığını çok iyi biliyordur bence..

Cadde çocuklarının ağızlarını yayarak FD'ye eşlik etmesi onun hayranı olduğu anlamına gelmez..Onların da bunu iddia ettiini pek sanmıyorum;)
Herkesin müzik anlayışı farklıdır onlara göre de bizim şarkıların romantik ve acı taraflarını almamız yanlştır..

Birer Feridun Düzağaç sever olarak,tüm arkadaşlarımıza saygu göstermeliyiz..Herkes sevgisini istediği gibi göstersin..Biz sadece dinleyelim ve hislenelim;)
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Tuğçe arkadaşım yüreğine sağlık,çok güzel belirtmişsin.Münakaşaya gerek yok gerçekten.Ben konserlerinde bağırmıyorum illa şunu söyle diye.Sadece bekliyorum ve tüm isteğim şarkıları zaten söylüyor ben onu sadece bir şarkısı için sevmiyorum ki neden diretiyim illa şu şarkıyı söyle diye.Sanatçıya saygı varsa, bu onun fikirlerine de saygı duymak demektir.
shezofren
Yeni Üye
Yeni Üye
İsim: merih

Re: hoş gözükmeyenler

Mesaj gönderen shezofren »

orjinal alt yazili'yi FD'nin ilk albümü sanan konserlerinde fd! yada alev alev diye bagiran insanlara sinir oluyorum ben...bir konserinde içimden sehirler geçiyor'u soyluyordu arkadan bir grup insan hayir alev alev soyle dedi..delirdim! :evil:
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: hoş gözükmeyenler

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Yapılan yanlışlar doğruları götürmese keşke...Kalitesiz dinleyici kitlesi kalitelileri de bitiriyor.Konser de Diğerlerinden biraz daha bilinen bir şarkı çaldı mı.........Devam edemiyorum.Tanımlayamıyorum böylelerini...Birde ben Feridun Düzağaç hayranıyım der bazıları.Birkaç soru sorarım.Şu sözünde ne demek istiyor derim kalır öyle.Birini anlamadan onun hayranı olmak 2-3 şarkısını dinlemek özentiden başka birşey değil.Onu Orjinal-Alt yazılıyla tanıyanları suçlamıyorum.Ama en azından adı sevda gibi hoptirinom gibi şarkıları dinleseler.Daha da önemlisi bir parça da anlamaya çalışsalar...