Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İçime saklan hep orda kal

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dipnoisti

Mesaj gönderen dipnoisti »

İçime saklan hep orada kal

her solukta duymalıyım seni
umudumda kal
umrumda ol
sensiz anlamsızım sevgi...
derya

Mesaj gönderen derya »

Sesimin gölgesi ol
Şarkılar söylerken yanımda bulayım seni
Hüzün gözlerinden akmasın
Yarın çok geç hemen şimdi
Ellerin
Kirletirken
İncitirken sokaklar düşlerimi
Örseleyip yok ederken
Yaşamak yüreğimi
Her solukta duymalıyım seni
Umudumda kal umurumda ol
Sensiz anlamsızım Sevgi
derya

Mesaj gönderen derya »

etkileyici kelimesi bu mısralar okunuca ortaya çıkmıştır herhalde...ETKİLEYİCİ...
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

sensiz anlamsızım SEVGİ

bi insan karşındakine duyduğu hisleri ancak böyle ifade edebilirdi
kendine anlam katan kişinin o olduğunu böyle dile getirebilirdi
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

muhteşem bir şarkı.
lucky_man

...

Mesaj gönderen lucky_man »

kelimeler adeta bu şarkıda hayat buluyo ya nasıl bir bestedir bu :)
hele şu cümle bitiriyo her şeyi:
Umudumda kal umurumda ol

gerçekten çok harika ya...
madgirl

Mesaj gönderen madgirl »

sevgının tarıf edılemezlığını tarıf etmış adeta.. bence kusursuz sözler..ıçıme saklan,hep orda kal her solukta duymalıyım senı..... keşke ınsanların sevdıklerını ıçlerıne saklayabılme gıbı bı şansları olabılseydı=)
mavi_tebessum

Mesaj gönderen mavi_tebessum »

sevgının tarıf edılemezlığını tarıf etmış adeta..
gerçekten de öyle...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:shock: süper ne diyim :shock:
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Bu şarkı benim için çok özel. Çünkü bu şarkı canım dostum Mithara ile benim şarkımız. Bu şarkıda sevgi, dostluk herşey var. Saol F.D... :lol:
Ayrıca söylemek gerekirse F.D. yine yapacağını yapmış başarısını göstermiş. Seni seviyorum F.D ve seni de dostcan'ım Mithara
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

eşine

Mesaj gönderen hseven359 »

Eşi Sevgi hanıma yazmış olduğu bir şarkı olduğuu duymuştum sanırım...Öyleye de benziyor.Zaten bu adam kelimeleri ustaca kullanan birisi....Onu çoook seviyorum...
Mithara

Mesaj gönderen Mithara »

Safkan yazdı:Bu şarkı benim için çok özel. Çünkü bu şarkı canım dostum Mithara ile benim şarkımız. Bu şarkıda sevgi, dostluk herşey var. Saol F.D... :lol:
Ayrıca söylemek gerekirse F.D. yine yapacağını yapmış başarısını göstermiş. Seni seviyorum F.D ve seni de dostcan'ım Mithara
Eet bu şarkı benim içinde çok özel.Dostcanım seni çok sewiorum yaaa!Walla bi feridun bi sen! :) Şimi yanımdasın,gölge çalıo daha ne isterim :wink:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

birşarkı ancak bukadar içerisinde- sevdiğim olmazmazsa olmam-mana esintisinden birşeyler taşıyabilir.heleki sokakların düşlerini kirlettiğini ve incittiğini söylemesi yokmu....yollar onun içinde birşeyler ifade ediyor olmalı.bir aşığın ancak yolları olur ve bu şarkı duyduğum en derin ve içinde dingin hüzünler taşıyan en güzel uzun yollar sahibi bir parça.ah....sesimin gölgesi ol...
tarikbolat

Mesaj gönderen tarikbolat »

MRB ARKADAŞLAR BİR İNSANA SEVGİNİ EN GÜZEL ANLATIM ŞEKLİDİR SÖZLER HER YERİNDE BİR ANLAM VE MANA VARDIR TABİKİ ANLAYANA BENCE KULAĞA HOŞ GELEN HER SÖZDEN BİR ANLAM ÇIKARMAK ZORDUR BEN BİLE SEVGİMİ ANLATMAK İSTEDİYİMDE ŞİİR YAZMAYA BAŞLARIM İÇERİKLİ ANLAMI GENİŞ OLDAN VE BENİM ŞU SÖZ UMUDUMDA KAL UMUDUM OL SENSİZ ANLAMSIZ SEVGİ SESİMİN GÖLGESİ OL ŞARKILAR SÖYLERKEN YANIMDA BULAYIM SENİ HÜZÜN GÖZLERİNDEN AKMASIN
etüre

Mesaj gönderen etüre »

FERİDUNUN HANGİ ŞARKISI MUHTEŞEM DEĞİLKİ?FAKAT BURADA SEVGİ HANIMIN DA NE KADAR ÖZEL BİR İNSAN OLDUĞUNU ANLIYORUZ. NE DERLER SÖYLEYENE DEĞİL SÖYLETENE BAK DİYE. YA BUNLAR KARI KOCA HARİKALAR GALİBA. BİDE MİNİK TUYA NAZIMIZ VAR. Kİ ONADA BABASI :wink: "YALNIZLIĞIM SANA EMANETİ YAPMIŞ" DİYORLAR.