Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İdol(örnek) aldığınız kişiler...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
bluedeathdL
Üye
Üye

Re: İdol(örnek) aldığınız kişiler...

Mesaj gönderen bluedeathdL »

önceki mesajlara :arrow: :?: :!: (bence herkes düşüncesini söylemeli,ki onlar politik görüşlerini örnek alıp almadıklarından bahsetmemişler)
İdol kabul ettiğim kişilerden aklıma gelen David Lynch var.
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

Evet düşünceler özgürdür fakat bu kavramı tehdit eden hiç bir unsuru barındırmamalı bence..
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

bu soruya kocaman bir cevap yazmak isterdim hayatım boyunca yanlız kalmamış olsaydım . çok isterdim bir idolüm olsun ama malesef istemek yetmez . ben kendime yettim yetmek gibi mecburiyet sahibesiydim :wink:
dinledimdeanladim
Banlanmış Üye
Banlanmış Üye

Mesaj gönderen dinledimdeanladim »

konudan sapmak gibi bi niyetim yok.ben sadece insanların inandıkları uğruna verdikleri savaştaki tutumlarını örnek aldığımı söylemiştim.ayrıca kimsenin benim düşüncelerimi yargılama gibi bi lüksü de yok...unutmayalım bu ülkede hangi rejimin olduğunu ve bu rejimin düşünce özgürlüğü hakkını insanlara sunduğunu...ortamı germekte istemiyorum ve düşünce özgürlüğünü savunan arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Evet katılıyorum da bu sitede malesef asıl duyurudaki bir maddeden :
--
NOT: Bu sitede sansür vardır. Sansürsüzlüğü kişilik haklarına saldırı, siyasi konuşmaları uluorta yapabilmek olarak görenleredir.
---
about2.html
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli