Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ihaneti bilipte bir şey yapamamak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

off

Mesaj gönderen Misafir »

ben o kızı seviyordum beni aldatmış olması ilişkinimi bitirmeme yeterli bir sebeb lakin ben ondan ayrılamazdım bir defa ayrıldım sonraki iki hafta çok acı çektim keşke bitirmeseydim dedim tekrar başladıktan sonra ise tekrar bir acı çekmek istemedim bu nedenlede onu kabullenmiştim peki şu an acı çekmiyormuyum emin olun çok daha fazla çekiyorum gözlerine her baktığımda ihaneti aklıma geliyor ne yazıkki artık ben bu yüküde kaldıramıyorum buğün son kez onunla konuşacağım ya bu ilişkiyi bitirip sevgimi kendi içimde yaşayacağım yada, yada sı yok çünkü bu ilişki zaten bitmiş sönmüş bir ateşi yeniden alevlendirmenin hiç bir karı olacağını sanmıyorum
Misafir

yuhh

Mesaj gönderen Misafir »

:( evet dün akşam konuştum onunla saat 22,45 te her şey bitti yani odarda üzülmedim ama halen onu seviyordum durun hemen bitmedi ertesi gün nedenini anlamadığım bir duygu tekrar beni onunla konuşma konusunda ikna etmişti telefon açtım buluşmak istediğimi söyledim :oops: saat 14 te kafeye gelecekti. dolaşmaya çıktım bi cafede oturuyordu gördüm yanına gittim oturdum satt 12,30 idi konuşmaya başlarken gördüğüm görüntü karşısında şoka uğramıştım :shock: yeni erkek arkadaşı gelmişti onunla konuşmak istediğini söyledi oturdular konuştular yarım saat kadar ve sonra kolkola çıkıp gittiler ben ise öylece gözledim sadece baktım tam olarak 13 saat geçmişti ayrılığın üstünden kimseyi suçlamıyorum sadece kendime kızıyorum kendime lanet okuyorum ama şunuda demeden yapamıyorum bir insan bu kadar kişiliksiz bir insan bu kadar aşşağılık bir insan bu kadar mı karaktersiz olabilir allahım...! :x
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

:roll: aldatmak ve aldatılmak evet erkek için çok kolay bir olay ama bayan için sakıncalı olan bir olay...neden toplumumuzda benimsenen bir olay bu erkek yapınca ya erkektir yapar diyip gecilebilen ama bir bayan bunu yaptığı zaman ölüm sebebi olarak dahi görülen bir durum onun için pek bir şey sölemek istemiyorum teşekkür ederim...
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

hasta :wink: scream söylemiştim demkten nefret ediyorum ama....hepimiz söylemiştik!bırak ya kız milleti, hepsi aynı :lol:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Hönk melis bunları sen mi sölüyorsun bırak ya kız milleti diye alalala :shock:
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Ne oldu serseri gözlerin fal taşı gibi açılmış ne iş :)
Misafir

:(

Mesaj gönderen Misafir »

evet hepiniz söylemiştiniz 2x2=4 bu böyleydi ama ben olaya matematiksel açıdan bakmaktansa o an için 2 ile 2 birleştirip 22 yapmak istedim yani belki bir umut şansımı zorladım sonradan keşke dememek için anlatabildim mi ve evet melis haklısın kız milleti işte
serseri

...

Mesaj gönderen serseri »

İşte bu isterkler insan ucurumun kenarından aşağı atıyor hiç bir zaman yaşama gerçek bakış açısı ile bakmaktansa hep toz pembe göreyim diyoruz işte buda sonuçuna katlanamayacağımız acılar veriyor...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
KinG_Of_WolFs

Hea :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

saolun ya ben unuttum onuda yada şöyle söyleyeyim unutmak mişlime geliyor da sizlerde bana ne güzel morel veriyorsunuz öyle valla ha iyiki varsınız siler olmasanız ben ne yapardım :(
KinG_Of_WolFs

Walla bence çöpçülük yapabilirdin hani Scream yani :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ne alaka abi anlamadım ? :roll:
ReaCHabLe

Mesaj gönderen ReaCHabLe »

Ya bu olay aynen benim başıma geldi..Benim kıs arkadaşım almanyada bunun eski erkek arkadası kaza mı felan gecirmis onun yanında dururken bu cocuq benim kıs arkadası opmus.oda bana msj cekti boyle olursa ne yaparsın die bende olgunlukla karşıladım.sonra kıs ayrılalım barışalım derken. bi gün bi msj geldi.boyle olmz ayrılalım.bende telefonda bu kıza ne kadar sovduysen kız sinirden catladı..Yani : 1 olur 2 olur 3üncüde SON OLUR
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

değilmi peki ya sayın ve sevgili net arkadaşlarım sizlere bu konuyu biraz daha açarak bir şey sormak istiyorum ben bu kızdan söylediğim üzere daha önceden de ayrılmıuştım o kıza ben 1 şans vermiştim sonradan 2, bir şans daha verdim veee en büyük salaklığı yaparak 3, şansda vermiştim ben ona anlattığım o olay varya hane 13 saat sonra başkası ile kol kola geçip gitti diye sanki bu olayların hiç birisi yaşanmamış gibi bana geçen gün bir mesaj çekti senden çook özür diliyorum ne olur beni affet sensiz yapamıyorum senden son ama son bir şans istiyorum ne olur lütfen şeklinde abi gülermisin ağlarmısın yada dövermisin sövermisin neyse arkadaşlar aynen böle oldu yane bu kız halen benden af diliyor 4, bir şans istiyor bern hayatta bu kız dışında kimseye 3, bir şans vermemişim bu kız 4, sünü istiyor ya
Kilitli