Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ihaneti bilipte bir şey yapamamak

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
Misafir

ihaneti bilipte bir şey yapamamak

Mesaj gönderen Misafir »

bir sebeb dolayısıyla sevgilinizle uzun zamandır görüşmemissiniz . derken bir süre sonra kavuşuyorsunuz sarılıyorsunuz öpüşüyorsunuz birbirinizden ayrıyken yaptıklarınızı onsuzken zamanın geçmek bilmediğini özleminin hasretin canınızı çok acıttığınızı ve aklınıza gelen herşeyi...! derken aslında cevabını kendinizinde verdiğiniz ve merak edilen ama cevabını almak istemediğiniz tek bir soru her hasret çeken sevgilinin aklından çıkmayan tek soru
" bana ihanet ettin mi?
hani olurya bir an boşluğa denk gelirsin o an aldatırsın?"
(evet aslında bir çok kişiye göre güven denilen bu olgu bence güvenden öte bir olay. )
neyse bu soruya kıss şöyle bir cevap veriyor evet aldatmak mı yada ihanetmi bilmiyorum ama seni aldatttım hemde 2 defa senden uzun süre ayrı kalınca vede tartıştığımız günlerde çok hoş bir çocuk vardı onla seninle barışınca ondan ayrıuldım diğeri ise eski sevgilim buraya kadar belkide zor olsada her şey normal olabailir bundan sonrası önemli sevgiliniz size bunları söylediğinde sizin tepkiniz ewet sizin tepkiniz ne olur? benim tepkimi ben en son yazacağım bu olay benim başımdan geçti ve inanılmaz kötü bir durum insan ölse de bu sözleri duymasaydım diyesi geliyor ve öylede?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kesinlikle böyle bişiyin başıma geleceğini hiç düşünmüyorum çünkü bi ilişkilerimi laf olsun diye yaşamadığım için çevremde bulundurduğum insanları çok iyi seçtiğime inanıyorum.....hadi diyelim ki benimde başıma geldi;böyle bi haltı edip bide geçip karşımda anlatıyosa beni hak etmeyen biriyle aynı havayı dahi tenefüs etmezdim,o an oturup zırliiiiicağımı ve üzüntüden kahrolcağımı hiç sanmam,komik duruma düşen o
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

wols mutlaka bir yorumun olmalı çünkü ben sizlere böyle bir duruma düşseniz nasıl davranacağınızı yada ne yapacağınız merak ettim ve bende en son ne yaptığımı yazacaktım meliss bu arada cevabında çok haklısın fakat atladığın bir nokta var komik duruma düşün önemli değil onu deliler gibi severken aldığın bir haber karşısında ne yapacağını bilemek varya hani bence önemli bir etken yani
En son Misafir tarafından Cumartesi, Haziran 19, 2004 14:35 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Yorum yapmak is-te-mi-yo-rummm!... :!:
melissa__

tamam yapma......
funloveworm32.exe

Mesaj gönderen funloveworm32.exe »

çocuğun kalbini azicik ortadan 5 e böldün okadar baska bişey yapmadın :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
melissa__

noldu ki merak ettim???evet oldum
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

:)
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Scream kızlar erkekler gibi cabuk aşık olamazlar dostum bunu biliyorsundur heralde istisnalar kaideyi bozmaz ona göre kimi kızlar vardır ayran gönüllüdürler o başka :twisted:
melissa__

bakıyorumda ne kadar da peşim hükümlüsün?sen zaten bana kimi kızlar muamelesi yaparak kaybediyosun???ayrıca zaten birine hemen aşık olmanın ne yararı olcak pardon?şıp sevdi olmak,peh :evil:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

:shock:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

konu iyice sapmış ne şıpsevdisi yaa konu ihanet neyse melis neden sordum sen eğer aşık oldu isen ve sevdiğinin seni aldattığını öğrendiğin an oradan ayrılır giderim diyorsun bence en kolay ve basit yolu seçiyorsun bir başka sitede aynı konu başlığını yine açtım ve verilen cevaplar şu şekilde idi " bunu ancak olgunlaşmış kişiler kaldırabilir öyle herkesin kaldırabileceği bir yük değildir aşkına sahip çıkmayanlar en kolay yöntemi seçip oradan ayrılırlar" bu şekilde cevaplardı meliss yani anlatmak istediğim nokta şu o sana ihanet etti ise aklına şu soru hiç gelmezmi "acaba beni aldatmasında benimde bir etkenim varmı, ona son zamanlarda nasıl davrandım ki oda bunu seçti?" şeklinde ben kız arkadaşımdan ihanetini duyunca ilk olarak bunu düşünmüş ve eğer oradan kalkıp gidersemde sonraları hep pişmanlık yaşayacaktım "sebebini sorsaydım ,bırakmasaydım ,savaşsaydım, birşeyler yapsaydım...." bunu gibi bir çok düşünce oluşacaktı çünkü o kızı gerçekten ama gerçekten çok seviyordum tabi şu noktada var o ilişki bu noktadan sonra sallantıdadır kıss yine hata tyapmaya devam ederse zaten bitmiş olan bir şeyi kurtarmaya çalışman boşunadır yapman gereken tek şey noktayı koymaktır neyse ben açıkladım pes etmedim sebebini merak ettim onu değil sevdamı bırakmadım ve bu ilişkiyi kurtardım üstelik birde ona oyun oynadım bir daha kalkışacakmı diye aldığım cevap; "ben o hatayı bir defa yaptım bir daha yapmam sevdiğim var " olmuştu sevinçliydim çünkü oradan çekip gitseydim pişaman olacam şeyler olacaktı
yorumlarınız :?:
melissa__

ya beni ne sebeple olsun aldatmış bi insan bide bunu karlıma geçip anlatan bi insan için ne uğraşcam bıraksana....hani evlilik falan olsa tamam hani bi düşünür olgunca alttan alırsın dicem ki ben onu bile yapmam!aldatma konusunda çok katıyım hiç bi bahaneyi kabul etmem çünkü bi sebebi OLAMAZ!ha sen kabul etmişsin orası başka,ama ben şüphelenmeden duramazdım açıkcası???sende bu kızı nasıl kabul ettin anlayamadım???en başta söylediğimi yineliyorum,böyle bi insanla aynı havayı dahi teneffüs etmezdim???üstüne alınma ama aldatıldıktan sonra bunu kendisinin ağzından dinleyip daha bide onla devam etmek bana kişiliksizlik olarak geliyo??????
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Bu konuyu daha yeni okuyabildim. Ya her iki taraf içinde birinden biri aldatıyorsa biri bişileri eksik vermiştir. bir eksiklik vardır. aldatan kişiye gelince her ne olursa olsun karaktersiz dir. Çünkü en azından konuştuğu kişiye saygı duyup ne bilim ayrıldıktan sonra konuşabilir. bir başkası ile.

İhaneti bilip birşey yapamamaya gelince acizliktir. kimse alınmasın sözüme şahsice.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
serseri

.:...

Mesaj gönderen serseri »

offfffffffff ihanet uğradığını bildiğin halde elin kolun bağlı oturmak..! o hadar insana açı verir ki aslında içinden öldürmek vurmak kırmak öldürmek gelir ama hiç bir şey yapamazsın bu sefer sen ölmek istersin ama sonra değmez dersin sonuçta yine elinden birşey gelemez ve yediğin kazıkla gargara yağarsın :lol:
Kilitli