Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

ilan (duyduk duymadik demeyin)

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

ilan (duyduk duymadik demeyin)

Mesaj gönderen buralarsoguk »

fdnin 2 eylul persembe 21:15 rumeni hisarinda konseri var :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
En son buralarsoguk tarafından Perşembe, Eylül 30, 2004 17:27 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
buralarsoguk

lutfen bu konsere giden olursa bastan nasildi anlatsin hem fotograf cekib siteye eklemeyi unutmasin :cry: :( :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

yaşa buralarsoguk .
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
blurred

Mesaj gönderen blurred »

slm arkadaşlar,
o 'Feridun Düzağaç' .. birilerinin 'ferim' diye hitap etmesi hoş değil. sen'de ne anlmasa, o anlamdır ama ifadeye döküşte daha dikkatli olunması taraftarıyım.
buyuk ihtimal o konsere gideceğim. ve o durumda muhakkak olan en önd eolup fotoğraf çekeceğimdir.
eğer olabilirse tüm bunlar tarayıp isteyenlere fotoğraflarını gönderebilir ya da yaynılayabilirm.
slmlar
buralarsoguk

feri klimesini kotu bir niyetle soylemiyorum sace cok sevdigimden oyle soyluyorum ama eyer insanlar tarafindan oyle anlaniyorsa bir daha soylemem :( umarim gercekten resim cekib eklersin cun sitenin bir yerinde soylemisdiler ama yapmamislar :oops:
blurred

Mesaj gönderen blurred »

'kötü niyetlilik'le adlandırılan birşey değil zaten bu durum nazarımda. yalnızca dediğim gibi, herkeste 'bir farklı anlam'dır o .. ancak genelinde 'Feridun Düzağaç' tır. Aramızda, söze dökülemeyen nice paylaşımlar adına, bahsi geçerken belirli bir çizginin altına inmemeyi gerekli buluyorum, o kadar.
bir şey daha ekleyeceğim; 25 haziran'daki çubuklu hayal kahvesindeki konserine gitmiştim. ve fotoğraflarını çektim :) hepsi harika .. ancak tarayıcım olmadığı için bir türlü bilgisayara aktaramadım. ve o kadar harikalar ki, bencillik etmem çok normal olurdu, ama paylaşım karşılıklıdır. ve Feridun Düzağaç, bizimle nice'lerini paylaşırken, ben bu bencilliği yapmamalıyım diye düşünüyorum.
slmlr
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Merhaba. blurred doğru söylüyor buralarsoguk. ya güzel bir şey konserlerden haberi olanın yazması.
buralarsoguk

bak su an aglamak istiyorum lutfen bencillik yapmada su resimleri ekle :
En son buralarsoguk tarafından Pazartesi, Eylül 6, 2004 00:21 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
buralarsoguk

giden oldumu bu konsere ?
buralarsoguk

sagol blurred gene sen(rasimleri ekledinya ) yasasin blurred :lol:
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Hisardaki konsere gidemedim;
Çünkü bilet fiyatı 33 milyon'du
Bununla beraber tüm paramı bitirmiş olmam nedeniyle gidemedim..
Eğer Feridun Düzağaç'ı dinlemeye gidersem en önde olmalıyım.O'un seyrederken önümdekinin beni rahatsız etmesi (yani önümdekinin kafasının) ve O'na uzak olmak bana göre değil...İşte bu nedenle gidemedim..
Lütfen FERİDUN ABİ (TABİ OKUYORSAN) bilet fiyatları konusunda Harbiye Açık HAva'daki gibi davranın da bizler yani ortadirek Feridin Düzağaç dinleyen öğrencileri rahatça gelebilelim...
buralarsoguk

ya orasi rumeni hisari 44 milyonluk bilet bile var ama fd nin 5 milyonluk 10 milyonluk konserleri bile oluyor yani biletleri toplamda baska sarkicilardan ucuz oluyor insallah obiri kasetindeki turnelerine gidersin
cagriaga

Mesaj gönderen cagriaga »

Tamam onu kabul ediyorum zaten..
Mesela 28 Mayıs konseri 22,5 milyondu gittim..
Ayrıca bunu Sezen Aksu da yapıyo bir bilet 66 MİLYON bunu sebebini anlamış değilim...
Yani ben Sezen Aksu dinleyemeyeyim diye uğraşıyor sanki...
Sanatçı kendi kitlesini sürükleyip götürür demiştim ya..İşte bu da başka bir versiyon.Sezen Aksu'yu sadece zenginler dinleyebiliyor.Bir baba ailecek Sezen Aksu dinlemeye götürse ev ahalisini ve 4 kişi bu ahali 4X66=264 milyon
Asgari ücret ne kadardı...
1 Milyar falan mıydı yoksa 300 milyon muydu?
buralarsoguk

30 eylul
yedi kule hisarlari
20:30
biletix
f.d konseri
buralarsoguk

arkadaslar trt su yedikule konserlerinin ozetini yayinlayacak sakin kacirmayin tabi orada olmak bambaska bir keyif ama biz bunada raziyiz