Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İMZA GÜNÜ

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
RONAL
Üye
Üye

İMZA GÜNÜ

Mesaj gönderen RONAL »

YARIN KONSERDEN 3 SAAT ÖNCE YANİ SAAT 4 TE MİGROS D&R DE İMZA GÜNÜ VAR HABERİNİZ OLSUN.ORADA BULUŞUP KONSERE GEÇELİM
RONAL
Üye
Üye

Mesaj gönderen RONAL »

Ya arkadaşlar kusura bakmayın görünce çok heyecanlandım.Geçiştirir gibi yazdım.İmza için kulise girme derdinden kurtulduk.Saat 4 te d&r da imza günü var.Ben görünce heyecendan ne yapacağımı şaşırdım.Umarım herkes orada olur.Hem orada buluşup hep beraber konsere geçeriz.Ben saat 1.30 da d&r ın önüne geleceğim.Orada birbirimizi buluruz. :lol:
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

çok şanslısınız ama bi önerim olacak imza yerine ondan kısa bi yazı veya şiir isteseniz ben sizin yerinizde olsaydım bunu isterdim burada da olsa keşke böyle imza günü :roll: