Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

İşte "BÜYÜK İNSAN" GÖKHANın Kendine Ait ikinci Şar

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
alparda

Mesaj gönderen alparda »

abi ya ben bu sarlıyı hala indiremedim sun ubiri benim adresimi atsın yada atmayı ogretsin
[email protected]
burcinburcin

:()

Mesaj gönderen burcinburcin »

Bu büyük insanın mp3ünü nasıl bulacağız? Onu da rapidshare ekleseniz iyi olurdu aslında...
ZeBeeDY

Mesaj gönderen ZeBeeDY »

Serkan bu şarkının söz ve akorlarını ekleyebilirmisin?
drrasko

Mesaj gönderen drrasko »

açamıyorum yaaa.error veriyor:(
kosaserkan

Mesaj gönderen kosaserkan »

arkadaşlar şarkının linki çalışıyor.açılan sayfadan en alttaki free yazan yere tıklayın,sonra açılacak sayfada yine en alta gelin,orda geriye doğru giden saniyeler 0 olduğunda dosya açılacaktır.tıklayıp download edebilirsiniz.ayrıca "büyük insan" şarkısının linki de yine forumda ayrıca açılan konuda var."işte nette son günlerin en çok dinlenen şarkısı" başlığında..buarada herkese tekrar sonsuz teşekkürler..
kosaserkan

DÖN

Bir gözlerin vardı, gözyaşım kaldı

Bir yüreğin vardı, hatıran kaldı

Bir sözlerin vardı, sitemim kaldı

Bir hayat aşkım vardı, gitti yarım kaldı

Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı

Ah bu canım güllere yandı, sensiz nefes aldı

Yar yalan değildi, bir rüya gibiydi

Bitti yüreğimde acısı kaldı

Dön; nasıl kimle nerdeysen

Dön; beni biraz sevdiysen

Dön; yüreğimde hasret, çaresiz kaldı
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Evet arkadaşlar serkan & Gökhan ikilisinin 2. parçaları olan "Dön" adlı eser Müzik sayfamızda "DİĞER" Kategorisinde bulabilirsiniz... Bu güzel şarkı için teşekkürler.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
kosaserkan

Bugfixed'e ne kadar teşekkür etsek azdır.Böyle kaliteli bir sitenin müzik sayfasında 2. şarkımızın da yer bulması gerçekten müthiş bir mutluluk bizler için.Ellerine ve yüreğine sağlık.Ve tüm lavinya.net aiesine de bu vesileyle tekrar sonsuz teşekkürler...Saygılar..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

biz tşk ederiz
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

Ben kendi adıma bu güzel şarkıları yaptıkları için Serkan ve Gökhan'a dinleyebilme fırsatı verdiği içinde Murat'a teşekkür ederim. Diğer arkadaşlarında benimle aynı görüşte olduğu kanısındayım.
Her iki tarafa da alanlarında başarılar dilerim.
Sevgiler
kosaserkan

teşekkürler lonely..saolasın güzel yorumların için..
Kullanıcı avatarı
lonely
Görevli
Görevli
İsim: Burcu

Mesaj gönderen lonely »

asıl ben teşekkür ederim şarkılarınızı çok sevdim ve çok özel olduğunuzu düşünüyorum. o hergün televizyonlarda boy gösterenlerle aranızdaki nüansı fark ettim sadece.
sevgiler...
elifelifim
Üye
Üye

meraba

Mesaj gönderen elifelifim »

ya serkan bende açamadım.nasıl açıcam ya çok merak ediyorum.........
oguzk

elinize agziniza yureginize saglik

Mesaj gönderen oguzk »

Odtü içerisinde yayin yapan bir radyoda DJlik yapiyorum.. Birisi grup84 - susma diye bir parca istedi bende yok dedim ve bana gokhan ve serkanin buyuk insan parcasini gonderdi... ben de merak ettim internette arattim ve bu parcanin gokhan ve serkana ait oldugunu ogrendim.. sonra sitenizden dön parcasini indirip radyoda hemen hergün çalmaya başladim. ve şuan da radyoda en çok istek alan parçalar arasina girdi ikisi de...

Radyoda grup84 susma parçasının aslında Gökhan ve serkana ait buyuk insan oldugunu söylüyorum. ve tanitiminizi yapiyorum.. ama sadece odtü içerisinde yayin yapabildiğimiz için dişarıya duyurma imkanim yok..

Buyuk insan parçasını ilk dinlediğimde (o zamanlar grup 84 e ait saniyordum) grup 84 un albumunu almaya karar verdim.. bu adamlar boyle müzik yapiyorsa mp3ünü indirip de albümünü almamak haksızlık olur dedim ama ögrendim ki onlarin degilmis..

maalesef parcanin asıl sahiplerinin de sanirim piyasada albumu yok.

Parçanızı izinsiz radyoda yayinladigim için özür dilerim ama nerden ve kimden izin alacagimi bilemedim :))
kosaserkan

İlk sayfada şarkının linki var arkadaşlar.o linke tıklayın açılacak sayfanın en altına gelin ve "free" yazan butona basın..yeni bir pencere açılacak..tekrar sayfanın altına geldiğinizde geriye doğru sayan saniyeler görüceksiniz..25..24..23..22... en nihayetinde 0 olduğunda zaten 3 harfli bir kod çıkacak..onu kutuya aynen yazın ok diyin dosya karşınıza çıkacaktır..Teşekkürler bu vesileyle herkese bir kez daha..SaygılaR:..