Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KADINNASILERKEKİSTER?

Derinden Panolarıdır. Lütfen Şiir Yazmayınız.
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

nova haklı bence
buralarsoguk

yanıi dış görünüşün önemi var ilk ama sonra kaybedir o onem deyerini
ucuckelebek

Mesaj gönderen ucuckelebek »

özgürlüğüne düşkün olmalı.ara sıra yalnız kalmak onda ihtiyaç olmalı.uzaklaşmak istemeli arada bir...güldümü kahkahalar kopartmalı ağzı yırtılırcasına gülmeli, ama ağlamaya başladımı gözleri kan çanağına dönmeli...abartmaya doğal bir meyili olmalı..hayattakı herşeyi abartılı algılamalı..herşeyden kolayca etkilenebilmeli.hatta hayatını etkilenmeleri belirlemeli..seyahat etmeye bayılmalı...rahat biri olmalı..seyahat çantasında jölesi olmamalı birde traş losyonu..müzikten ve sinemadan çok hoşlanmalı..fransız ve ispanyol filmlerine bayılmalı..türk filmlerini sevabıyla günahıyla sevebilmeli...romantizmi bir kadına kırmızı gül almak sanmamalı(bu çok önemli)...ateşi , denizi,kuşu böceği,dağı taşı sevmeli..toprağa basmaktan keyif almalı..siyah beyaz fotoğrafları renklilere tercih edip,ben yanlış zamanda yaşıyorum diye hayıflanmalı...akıllı olmak zorunda değil..çok şey bilmek zorunda değil.. sorumsuz bile olabilir....beni yormamalı,yük olmamalı...en iyi arkadaşım olmalı,beni yüreklendirmeli,projelerime önem vermeli ,eleştirebilmeli ,hiç kimseye karşı küstah olmamalı,kaba olmamalı,uyumlu bir insan olmalı işte..(nerrdeee diyeceksiniz belki ama ben buldum onu!!!!)
requiem

Mesaj gönderen requiem »

fazla yalnız kaldım.
requiem

Mesaj gönderen requiem »

yukardaki yanlışlık.
alcholicboy

Mesaj gönderen alcholicboy »

ne ister daha çözemedim ama

..::alkolik bir partner istemiyolar bunu biliyorum::..
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

kesinlikle :wink:
allah aşkına kim ister ki?
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Evde kalın hepiniz hemi :lol:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
alcholicboy

melissa__ yazdı:kesinlikle :wink:
valla ben isterim...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

Bence bayanların ısteyecegı en onemlı sey sadakattır ?
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

alcholicboy yazdı:
melissa__ yazdı:kesinlikle :wink:
valla ben isterim...
nasıl istersin yaw :D buarada dileğin için saol murat,evde kalıp sonsuza dek bu sitede başına ekşirim bende :lol:
alcholicboy

yaw kız olsam diom heralde yani de konu sapıtıyo o zaman olmaş
ebruli

Mesaj gönderen ebruli »

oncelikle saygi sevgi
sonra beni anlayan, benle ilgilenen, hoslandigim bir tip , ee biraz da zengin olsun :))))))
buralarsoguk

mesela ben bir hastaligimi anlatayim size mesela dis gorunuse goze alinca saci kisa erkekleri sevmem soyle uzun saclar kupeler felan ve popcularida sevmem
buralarsoguk

insanlarin muzik zevkide onemli bence bir bulentorataci anlayanla sak sukaci ayni degil her halde o yuzden bence cok onemli