Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KanalTürk...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
F..D

Mesaj gönderen F..D »

ya ben de kanaltürkteki programı kaçırdım :cry: ama kanal d yi izledim ve fd ye çok zaman ayırmamaları beni çok üzdü :? YA ONU ÇOOOOOK SEVİYORUM
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

az önce kanaltürk ten yeşim hanım ile görüştüm. programın tekrarı salı akşamları gece 02:00 gibi oluyormuş. ama hangi konuğun katıldığı program olduğu belli değilmiş. lütfen sizlerde arayın ,biraz baskı yaparsak feridunun katıldığı programı koyabilirler.birde kanalturk ün web sitesinde programla ilgili yorumlar kısmı var. birkaç feridun hayranı mesaj bırakmış ama çok az.isteyen orayada mesaj bırakabilir tekrar isteği ile ilgili..
telefon numarası 212 355 85 00
sibirya prensesi

fd

Mesaj gönderen sibirya prensesi »

oka nın programı çok kötüydü.st.2.30 a kadar bekledim.ama beklediğime değmedi.kalitesiz insanlar arasında çok sıkılmış görünüyordu.bence okanın programına artık katılmasın.kaliteli insanlar kaliteli programlarda görünmeli.feridunu çok seviyorum.bir insan aşkı,acıyı,insan sevgisini ancak bukadar güzel anlatabilir.kadife sesli güzel insanın bizi hiç bir zaman bırakmaması ümidiyl :
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

Başlık webmaster tarafından kilitlendi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kilitli