Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KanalTürk...

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

KanalTürk...

Mesaj gönderen scalon »

feridun düzağaç şu an kanaltürkte...
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

mart ayının son haftası çanakkalede konseri varmış. nisanda da karadeniz turnesi varmış. bir de berlinde bir festivalde konser verecekmiş ama onun tarihini hatırlamıyorum... :wink:
RUDER1
Üye
Üye
İsim: rüya

Mesaj gönderen RUDER1 »

evet seyrettim ,dün akşam klibini izlemek için kanalları dolaşırken buldum .süper oldu.feridun harika görünüyordu ama sıkıntıdan patlıycak gibiydi. yakın zamanda istanbulda konserinin olmamasına çok üzüldüm.müziği bırakmayacağını söylemesi süperdi.
ve Duygu'ya akşla ilgili sorduğu soruda .....
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

sonunu yakaladım çok üzgünüm :cry: artık bu akşam tv makinasını izliyip öyle teselli bulacam en sonunda cumartesiyi söyledi harikaydı tam takımdılar yine
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

RUDER1 yazdı:evet seyrettim ,dün akşam klibini izlemek için kanalları dolaşırken buldum .süper oldu.feridun harika görünüyordu ama sıkıntıdan patlıycak gibiydi. yakın zamanda istanbulda konserinin olmamasına çok üzüldüm.müziği bırakmayacağını söylemesi süperdi.
ve Duygu'ya akşla ilgili sorduğu soruda .....
bu aşkla ilgili sorudan ve müziği bırakmama konusundan ve daha bahsedebileceğin şeylerden anlatırmısın izleyemeyenler de öğrenir???
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

evet bende izledim harikaydı o nu bırden tv de gorunce o kadar mutlu oldum kı anlatamam uzun zamandır boyle bır mutluluk yasamamıstım tsk ferıdun bıze yasattıgın mutluluklar ıcın
nilay_14
Üye
Üye
İsim: Nilay

Mesaj gönderen nilay_14 »

bizim uydu yayını ve kanalturk ü göstermiyor... :cry:
izleyenler neler konuşulduğunu anlatabilirler mi?mesela şu aşkla ilgili soru neydi?
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

feriduna dün akşam ben müziği bırakamam ama kendimi 2-3 yılda bir lbüm çıkarıcam diyede zorlamam dedi. ben sahnede ölmek istiyroum dedi.bizde oh be demek müziği bırakmıyor diye sevindik..
ve programın sonunda duygu ben size soru sordum şimdi siz bana aşkla ilgili soru sorun cevabını bu kitabtan söyliycem dedi.feridunda " bende bu köşeyi unuttunuz diye sevinmiştim ,eğer sormam gerekiyrosa " aşk yeniler mi " dedi.
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

beni de arkadaşlar aradı feridun canlı yayında diye..ama tam açtım kadın "eveet programın sonuna geldik" dedi,ve yıkıldım....
fdselinfd

Mesaj gönderen fdselinfd »

aynen :cry:
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

arkadaşlar bu programın tekrarını verirler mi acaba?
PaRYosA_

Mesaj gönderen PaRYosA_ »

arkadaslar kacirdiniz ki bende kacirdim ama uzulmeyin:)

bu gecede televizyon makinesinde:)
RUDER1
Üye
Üye

Mesaj gönderen RUDER1 »

karar verdim kanalturk teki program okan beyülgenin programından çok daha iyiydi . en azından feridun daha fazla konuşma imkanı bulmuştu.beklememe değmedi açıkcası ve kimse feridunu aramadı.pes yani...
kanal turke ulaşıp programın tekrarı olucakmı diye sormaya çalışıcam.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

RUDER1 yazdı:karar verdim kanalturk teki program okan beyülgenin programından çok daha iyiydi . en azından feridun daha fazla konuşma imkanı bulmuştu.beklememe değmedi açıkcası ve kimse feridunu aramadı.pes yani...
kanal turke ulaşıp programın tekrarı olucakmı diye sormaya çalışıcam.
:?: Hiç ilgilenmedi bile doğru düzgün :!: ya biz FD için bekledik o kadar :cry: Kanalturkteki programın tekrar olurda bize de söyle bari onu izleyelim.
ecem
Üye
Üye

Mesaj gönderen ecem »

evet ya hiç ilgilenilmedi fdyle
ayrıca hiç telefon da gelmedi... ee adamı saat 3 de çıkartırsa olacağı bu...
aman aman ebru destan hanımefendi varken..... :evil: :x :x :x
Kilitli