Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

''KeDiDiR KeDi... ''

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
sofican
Üye
Üye
İsim: Gizem

''KeDiDiR KeDi... ''

Mesaj gönderen sofican »

Uyurkenki Kapı Çalıyor Rahatlığı….
Biri daha olmalı , evde bulunan bırı daha yetecektır sıze hepsı bu …
Adı uyurkenki , kapı çalıyor rahatlığı…
Kapı çalıyor evet ama siz uyuyorsunuz ; öyle ya kapıyı açmaktan muafsınız bırı daha olmalı evde yalnız…İşte hepsı bu…
Şimdi kapı çalıyor ; duyuyorum ve bıraz kıpırdanıp yattığım yerde ,yorganı çekıyorum burnumun ucuna kadar…
Gelen sen olmalısın ama ben neden bıraz ürpetı ve birazda umursamazlıkla bunu yapıyorum bılmıyorum…Belkı senı sandığımdanda çok…
Ama şimdi uyumuyorum desem , kalksam parmaklarımın ucunda yavaşca tokmağı çevırsem,hadi buyur içeri desem…Öyle ya belkıde benim elım kapı koluna yaklaşana kadar sen daha da korkup kaçmış olacaksın…Öyle ya bende , bakınıp şöyle bi ‘’kedıdır kedı’’ diyip kapatacağım kapıyı ,kapatacağım seni…İkimizde rahat bir nefes alacağız...Kendımız için optimumu bulmanın ferahlığı içerisinde ,finansal hesaplar yapacağız ; kendimizi düşlerimizde çevremizde şu an bulunmakta olan başka insanlarla bölüp çarpacağız ,tabii canım = o(!) olsaydı açardım hani diyeceğiz…Evet gelen o(!) olsa iyi olurdu hani …
''O kim ? ''
''O mu …O daha gerçek''
''Hımm öyle demek ..Seni sevıyor ? ''
''Evet sevıyor … hem, hem her zaman yanımda ihtiyacım olsa olmasa ;o gerçekten iyi biri, iyi çok…ama… ''
''Yani her şey hazır dıyosun ,onu senın onu sevdığın kadar sevmiyor (!) olsanda bu sana yeter?''
''………''
Hiçbir şey demem ne diyeyim ,susarım ,susma hakkımı kullanırım,susma hakkınızı kullanırsınız…
Ve BEN ve siz yada bazımız böyle kapılar çalındığında uyur gibi yaparız….Rahattır,zil sustuğunda ise içimizde kalan merakı,soru işaretlerını en iyisini yaptığımıza inanarak kovalarız,bastırız,uykuya sindirirz ,içimize sindiririz…
Ya da uyur gibi yapmaksızın, kapıyı açmaya karar verdiğimizde sıcak (!) yatağımızdan parmaklarımızın ucunda kalktığımızda geç olmuştur artık …Geç olmuştur farkederek yinede rahatlamak isterız (!) ‘’Kedidir kedi ‘’
Öyle ya kedidir kapıyı çalan…Çok bi anlarız şöyle bir kafayı uzatıp bakınmakla…
Öyle ya rahat etsin içimiz …
‘’KeDiDiR KeDi (!)’’