Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

konser duyuruları

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

ben yılda en az 3kere konserine gitmeye alıştığımdan benim için büyük bi eksiklik olcak,umarım uzun bi ara olmaz bu!
ama yeni albüm çıkcağına göre yeni yılda yeni konserler olur büyük bi ihtimalle dimi??
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

evet evet yeni albüm için çalışmalara başlicaktır konserlere ara vermesi doğal çünkü her albümünde çok titiz davranıyo gerek sözler gerekse sound açısından zamana ihtiyacı olduğu için ara vermiştir yeni albüm ve yeni konserlerle döncek
odysseia

inşallah..yeni albümü ve onunla birlikte gelecek konserleri beklemek de ayrı bi heyecan..tabi çook fazla uzun sürmediği sürece.
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Bence hayırlısı olsun!!! :(
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

Feridun abi neden konser vermicekmiş yaa biz onu bekleyelim burda o gelmesin hatta bi de konserleri bıraksın.Olur mu böle yaa biz de isteriz onu konserde doya doya bidaha izlemek..Arkadaşlar siz de böle yazıosunuz konsere gittik die kıskanıyoruz burda biz ayıp oluyo walla..
Bozcaada

Arkadaşlar abim geçen seneden beri yaklaşık 100 konsere çıkmış bence hem dinlenmeye ihtiyacı var hem de yeni kaset için çalışmalara başlıcak.Nefes almaya ihtiyacı var bence bırakalım gönlünce tadını çıkarsın yazın...
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

bozcaada haklı kendine zaman ayırması gerekiyodur belki yeni albümden ve konserlerden önce bi bildiği vardır feridun abimizin merak etmeyin :wink:
Bozcaada

Bomba gibi dönücektir bize gene!!
odysseia

benim de ondan hiiç kuşkum yok
fatıh

Mesaj gönderen fatıh »

ANKARA KONSERİ NEZAMAN ARKADASLAR Bİ BİLGİ LÜTFEN...
fdfan buket

Mesaj gönderen fdfan buket »

ewet ya çanakkale ye bile 3 kere gitmiş ankaraya senede bir defa ya geliyor ya gelmiyor geldiğindede bi fırsat bulup gidebilirsek tabi çorumdan biraz zor oluyor tahmin edebileceğiniz gibi.. ama yeni albüm feridun abimiz kadar bizim içinde çook önemli o nedenle biraz ara verip dinlenmeli. yeni albümden sonra UMARIM konserlere başlar. onu ve şarkılarını çook özledik.
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

ankaralılar uyumayalım lütfen,tamam mıı :idea:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

25 Ocak Çarşamba
Yeni Melek Gösteri Merkezi'nde
Saat: 21.00'da..

Ertesi güne en önemli sınavım var! Kahroluyorum şu an!!!
Gidecek olanlara şimdiden çok iyi eğlenceler..
Benim için görüntü almayı ihmal etmeyin!! :wink:
odysseia

melissa__ yazdı:ankaralılar uyumayalım lütfen,tamam mıı :idea:
merak etme canım böyle bi konuda uyuyabilir miyiz hiç? anında birbirimize haber verelim.. yeni albümle konserler de başlar,inşallah migrosta olur yine...
denizezail
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen denizezail »

albüm çıktı mı ya da ne zaman cıkcak bilen varsa eminim yazmıstır ama ben göremedım :(