Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

konser duyuruları

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

iyiki haber verdinnn :wink:
Minnak_Kışkışım

Mesaj gönderen Minnak_Kışkışım »

teşekkürler güzel haberlerin için :o
fugurinan

Mesaj gönderen fugurinan »

yaaw istanbulda yokmu haberi olan varmı bana ulaştırırsa sevinirim
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

Abi harika yaa
İyi ki varsınız lavinya.net sakinleri!!! :wink:
odysseia

Mesaj gönderen odysseia »

var ya yerimde duramıyorum sevinçten..bugün tatilden döndüm demek kıl payı yakalamışım çarş.günkü konseri.. benim en büyük hayalimdir odtü-vişnelikte feridun konseri :lol: inanamıyorum,çok mutlu oldum ya... :lol: :lol:
ELiF1

ANKARA

Mesaj gönderen ELiF1 »

Ankara'da olanlara müjde... Detaylar için tıklayın ;)
[link removed by admin]
é.
odysseia

YAŞASIIIN :lol: bu akşam konser vaar,biletimi aldım,heyecanla o saatin gelmesini bekliyorum..ya feridun abimin konserlerine niye hiç doyum olmuyo???bu kaçıncı yani :lol:
Bozcaada

odysseia yazdı:YAŞASIIIN :lol: bu akşam konser vaar,biletimi aldım,heyecanla o saatin gelmesini bekliyorum..ya feridun abimin konserlerine niye hiç doyum olmuyo???bu kaçıncı yani :lol:
Bizim için de eğlen!
:cry:
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Üzülme Emrah Feridun abin gelir, adada sana konser verir :D:D
é.
Bozcaada

Peki ablacım!
odysseia

eğlenirim tabi sizin için de :lol: birazdan çıkcam evden,gidiym en önden yerimi garantileyim dimi???
Kullanıcı avatarı
emrepark
Takımdan
Takımdan

Mesaj gönderen emrepark »

walla çok şanslısın odysseia ya way be adamlar gidip coşuyolar feridun abimin şarkılarıyla bak çok kıskandım şimdi :lol: neyse ii eğlenceler
odysseia

ya arkadaşlar konser çok güzeldi,harikaydı(bazı aksiliklere rağmen,mesela feridun abi gökhan kırdardan sonra çıktığı için çıkış saati 10.30u geçiodu.)neyse bazı kötü haberlerim var ne yazık ki :cry:
odysseia

bir iyi bir de kötü bi haberim var;
-önce iyi haber ki zaten hepimiz haberi var aslında ama onun ağzından duyup garantiye aldık en azından yeni albüm bu yılbaşında çıkıyo :lol: ondan duymaya alıştığımız şeyler varmış :D
-veee kötü haber,bu konserden sonra bi ara veriyomuş konserlerine..'umarım beni ve şarkılarımı özlersiniz' dedi ve gitti :cry:
Bozcaada

Konserlere ara vermesi çok da kötü diil bence...
Yeni kaset için çalışıcak belli...
:wink:
Düşlerime Kal...