Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KONSERLER

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

hehe ben oradaydım hilal =)) pantolonum dizlerime kadar sırılsıklamdı..
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

ben de ordaydım, 3 eylüldeki konsere gelemeyeceğim için biletleri iade ederim diye görevli ararken karşıma feridun düzağaç çıktı. "Ya sormayın konser iptal" dedi, Ben Ankaraya da gelmiştim oda iptal olmuştu ama dedim, "Evet o da iptaldi 3 eylül de gelirsiniz" dedi. Sonra sarıldım resim çektirdim, yanında da kızı vardı.
ciwa
Üye
Üye
İsim: ciwa

Mesaj gönderen ciwa »

ben wardım hilal kardes:) rezillikti desem yeridir o nasıl seydi ya...gök delindi sanki yani bi feridun abimiz düşmedi başımıza:) her seye ragmen onu beklemek güzeldi ama şu kör talih nerde olsak bulup bizi sobelemese ii ederdi hani......... :wink:
ciwa
Üye
Üye

Mesaj gönderen ciwa »

ya inanmıyorum o da mı gelmiştiiiiiii:( hazır bizde ordayken yağmur altında bi nostalji yapsaydık keske, ya da görseydik en azından....ama arkadaslar iptal oldu diye hepiniz birden biletleri geri vermeyin sakın heee :wink: 3 eylülde görüşecegiz ne kaldı ki zaten pazaraaaaaa :cry:
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

ben biletimi kimselere vermem :) bi terslik olmazsa emrah da gelebilecek inşallah konsere :)
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

İnşallaaaaah
Nasıl da denk geldi. 2 Eylül'de Adadan yola çıkıyorum. 3.nde İstanbuL'dayım hayırlısıysa. Görüşelim orda gençlik? :P
Basak
Üye
Üye
İsim: Basak

Mesaj gönderen Basak »

ben bileti iade ettim, cunku zorundayım. yurt dışına gidiyorum ve aralık ayına kadar dönmeyeceğim. benim için veda konseri olacak diye sevinmiştim. neyse tanıştım resimler çektirdim, konserden daha iyi geldi...
ciwa
Üye
Üye

Mesaj gönderen ciwa »

çok sanslısın Basak tam bı veda olmuş....:)
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Mesaj gönderen cmrtsi »

arkadaşlar felaket tellalı olmak istemem ama 3 eylül 'de de yağmurlu olacakmış hava... haberlerde duydum... inşallah bi sorun çıkmaz.... :(
hilal

Mesaj gönderen hilal »

ya olmasın yaa..:(( 5 aydır yurduma yagmur yağmıyo feridun konserinimi buldunuz yaa..:((inş hava güzel olur..şu günlerde tek duam yani..:))
spectra
Üye
Üye

Mesaj gönderen spectra »

şuanda Denizlideyim ctesi akşam binip İst a geri dönüyorum.Arkadaşlar hep beraber gidelim mi konsere ??
hilal

Mesaj gönderen hilal »

benm evi miniatürke yarım saat uzaklıkta bide o havada yürüye yürüye gittim ben eve ama müthiş bi eğlenceydi..:)))
Bozcaada

Hayırlısı olsun...
ciwa
Üye
Üye

Mesaj gönderen ciwa »

nasıl gidilebilirki hep birlikte konsere??
Bozcaada

8-9 Eylül Bozcaada Kültür Sanat ve Bağ Bozumu Şenlikleri

9 Eylül Akşamı
Feridun Düzağaç Konseri :P :P :P :P :P :P :P :lol: :o :)
Görüşelim Gençlik?
Mümkünse gelmeyin