Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

Korkuyorum

Makaleler, Yazılar, Şiirler ve sizin şiirleriniz.
Ayrıca bu panomuzu blog web günlüğü gibi kullanacağız. Lütfen yalnızca kendi yazı, şiir vb yazıları paylaşın.! Başkalarına ait eser ise; lütfen not düşün.
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Korkuyorum

Mesaj gönderen GULCIN »

Kafam bozuk, sesim kısık, kulaklarım askıda, sigaram masamda tütüyor, gözüme gözüme geliyor dumanları...
Korkuyorum o kadar bunaldım o kadar bunaldım ki yanlış karar almaktan, çekip gitmekten, dengemi kaybetmekten korkuyorum...
Hayata yeniden bağlanamamaktan, umudumu sonsuza dek yitirmekten, yaşama sevincinin, umudun, gitmenin, kalmanın, ihanetin, sevginin, aşkın, dostluğun, arkadaşlığın tanımını yapmamaktan korkuyorum...
Özlemin ne demek olduğunu yeniden tadamamaktan, kendimi unutup delirmekten korkuyorum...
Gecelerimin ışığını, gündüzlerimin güneşini södürmekten korkuyorum...
Çok korkuyorum ölmeden ruhumu teslim etmekten... ruhsuzlaşmaktan duygusuzlaşmaktan
KORKUYORUM
Ağlayamamaktan...
Gülçin
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
selcukaydin

Re: Korkuyorum

Mesaj gönderen selcukaydin »

senin korktukların benim başıma geleli çok olmuş :(
hazan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Mehtap

Mesaj gönderen hazan »

o kadar sonlar , öyle dönülmez noktalar ve öyle çok silip reset attıktan sonra zorluklara ve insanlara korkmuyorum ben hayattan ve getirilerinden . büyüdüm sanırım ( ki içimde hala üşümüş parmakları yurt yatakhanesinin demirlerindeki çocuğu aynalarda görmeme ragmen ) :!:
GULCIN
Üye
Üye
İsim: Gül

Mesaj gönderen GULCIN »

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için...
ben değil içimdeki çocuk çok korkuyor zaten daha doğrusu içimdeki o çocuğu yoketmekten korkuyorum :cry: