Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

KÖSTEBEK (the departed)

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
mecburmusungitmeye
Yeni Üye
Yeni Üye

KÖSTEBEK (the departed)

Mesaj gönderen mecburmusungitmeye »

Yönetmen Martin Scorsese
Senaryo William Monahan
Oyuncular Leonardo DiCaprio, Matt Damon, Jack Nicholson, Mark Wahlberg, Martin Sheen
Filmin Türü Drama, Gerilim
Orijinal Adı The Departed

Aslında filmin diğer benzerlerinden pek farkı yok. ama yinede izlemeye değer (sinemada tabii.. evde filan izlenmez. izlenirde keyifli olmaz bu benim fikrim tabi) sinemadan çıkınca bir süre etkisinde kalıyor insan. Birinin kafasını patlatası parçalayası geliyor Oyuncular süper hakkını vermişler rollerinin. Ama ne yalan söyliyim daha farklı bir son bekliyordum
cmrtsi
Üye
Üye
İsim: Aslı

Re: KÖSTEBEK (the departed)

Mesaj gönderen cmrtsi »

izleyemedim ben bu filmiii... :( sıkı bir sinema sever olmama rağman vizyondan kalktı ben gitmeden... çok güzel filmmiş ama, eleştirilerinden okuduğum kadarıyla... "prestij" filmine rakip olarak gösteriliyor bu film... ikisinden biri oscarı alırmış... prestij mükemmel.. köstebeği de izleseydim keşke, bir yorum yapabilirdimm... :wink:
blackpearl

Mesaj gönderen blackpearl »

evet bende kaçırdım :(
biryorgunerkek
Üye
Üye
İsim: aLp

Mesaj gönderen biryorgunerkek »

79. Oscar Ödüllerine, 'En İyi Film' ve 'En İyi Yönetmen' ödüllerinin sahibi olarak "Köstebek" damgasını vurdu!
suppsugar
Üye
Üye
İsim: MaSaL

Mesaj gönderen suppsugar »

Bence hak eden bir filmdi.
floydian
Üye
Üye

Mesaj gönderen floydian »

Scorsese'ye jest yapalım derken Babel'in hakkını yediler gibi geldi. Köstebek tabiki iyi bir filmdi ama, en iyi filmi ben babel diye bekliyordum
macavalesi9
Üye
Üye
İsim: ziya

Mesaj gönderen macavalesi9 »

Bana göre çok iyi bir filmdi ve bence sonu da gayet iyi olmuş.
Bence herkes filmin sonunda kızla Leonardo'nun birbirine kavuşacağı mutlu bir sona kendini hazırladığı için filmin sonunu beğenmemiştir
Ve bence filmin 4 oscar almasına katkıda bulunan oyuncular ve yönetmenin muhteşem performansı ve belki biraz da filmin sonunun böyle olmasıdır.
özellikle jack nickolson,matt damon ve di caprio muhteşemdi..
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Film güzeldi de çok komik bir sonu vardı. Okulda izledik de herkes gülmekten yerlere yattı, her silah sesi sanki bizi gıdıklıyordu ki kahkahalarımız okulu sarstı :lol: