Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

kral odulleri

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
buralarsoguk

kral odulleri

Mesaj gönderen buralarsoguk »

sitenin bir kosesinde kral odulunu kim aldi diye sorulmusdu ben bastan izlemedim ama f.d yi ariyordum birisini ona benze\tdim ve cok uzuldum cun f dyi orada gormek istemiyordum klipiuni bile orada izlemek istemiyordum cun ki kral oyle bir kanaldir ki cem karaca oldukten sonra kliplerini yayinladi ve durustluk bile yok odullerde sonra benzetdiyim adamin koray oldugunu anladim ve cok sevindim f.d nin de bu odullere gore bakislarini bilmek istiyordum ve o 28 mayis konserinde lutfen bana oy vermeyin diye rica etmisdi ve ona gore coklari oy vermemistiler umarim birdaha kral gibi kanallarda ferimin klipleri yayinlanmaz ne mutlu f.d ve bize ki oyle bir deyersiz odulu almadi.
gölge

haklısın

Mesaj gönderen gölge »

bizim ferimiz hiç yakışmıo oraya kralda kanalmı canım nie yayınlıyolarsa artık teo piyasa oldu zaten o ödül alıom die geçinsinn
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

evet orada gorseydim cok uzulurdum iyi ki gitmedi ve iyi ki almadi ne mutlu bize kendisi boyle soylemisdi
""sakin bir hata yapib o sacmaliga bana oy vermeyin""
du-ya

Mesaj gönderen du-ya »

o ödül törenine (ne ödül ama) katılmadı kıbrısta konserdeymiş katılması için çok ısrar etmişler ama katılmamış bi nevi protesto sanırım
gölge

:)

Mesaj gönderen gölge »

yakışırrrrrrrrrrrrr