Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

LÜTFEN OKUYUN

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
dicoria_mavi
Üye
Üye

Mesaj gönderen dicoria_mavi »

yazılanları çok dikkatli okuduğuma inanıyorum..evet sizler görevlisiniz ve sizlere güveniyoruz..yada güvenmek zorundayız(ben kendimi zorunlu hissetmeden güveniyorum sizlere) verdiğiniz kararları doğru algılamaya çalışmamı lazım.çünkü sizler bi çok ayrıntıyı düşünüp bu kararları alıyorsunuz..bu da sizin verdiğiniz kararlara hiç yorum yapmayacağımız yada verdiğiniz kararları hiç yönlendirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor elbetteki..
ben sadece şunu demek istiyorum:öncelikle LeWeN+ arkadaşımızın kesinlikle bakış açısını ve üslubunu -hiç değilse bu site için ve yöneticiler için- kontrol etmesi gerekiyor...
yöneticilerimiz içinse şunu demek istiyorum..özellikle melissa_ için.sanırım bayağı bi kızmışsın yazılanlara ki böyle bi yazıya yorum yaparak vakit harcamaya gerek yok demişsin..gerçekten böyle düşünmediğni umuyorum..insanlar değerlidir ve hta yapabilirler ve onlara bi şeyleri anlatmaya çalışmak vakit kaybı değildir.aslında seninde böyle düşündüğünden eminim ki bu görevdesin ve ilgileniyorsun yazılanlarla aslında..
umarım kırıcı olmadan doğru kelimelerle en doğru biçimde anlatmışımdır kendimi..
fotosentez

Mesaj gönderen fotosentez »

ya valla ben de o şekilde konuşuyorum msn diliyle.ama bu uyarıyı yeni gördüm ve bundan sonra dikkatli olucam.teşekkürler.
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

ben de önceden hem Fd dinliyor hem de forma yazı yazmaya çalışıyordum ve sonradan farkediyordum ki anlatmak istediğim şeyi değil de saçma sapan bir yazı yazmışım..bazen de fd dinlerken bazı yorumları okuyup ,tam olarak algılayamadan cevap verdiğim de oluyordu.
mesela MELİSSA 'nın yazdığı LÜTFEN OKUYUN yazısı gibi...
o yüzden melissa'dan özür dilerim.(sen bana msn'ini vermedin ama bak..<<şa-ka>>)

:lol:
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

dicoria_mavi yazdı:yazılanları çok dikkatli okuduğuma inanıyorum..evet sizler görevlisiniz ve sizlere güveniyoruz..yada güvenmek zorundayız(ben kendimi zorunlu hissetmeden güveniyorum sizlere) verdiğiniz kararları doğru algılamaya çalışmamı lazım.çünkü sizler bi çok ayrıntıyı düşünüp bu kararları alıyorsunuz..bu da sizin verdiğiniz kararlara hiç yorum yapmayacağımız yada verdiğiniz kararları hiç yönlendirmeyeceğimiz anlamına gelmiyor elbetteki..
ben sadece şunu demek istiyorum:öncelikle LeWeN+ arkadaşımızın kesinlikle bakış açısını ve üslubunu -hiç değilse bu site için ve yöneticiler için- kontrol etmesi gerekiyor...
yöneticilerimiz içinse şunu demek istiyorum..özellikle melissa_ için.sanırım bayağı bi kızmışsın yazılanlara ki böyle bi yazıya yorum yaparak vakit harcamaya gerek yok demişsin..gerçekten böyle düşünmediğni umuyorum..insanlar değerlidir ve hta yapabilirler ve onlara bi şeyleri anlatmaya çalışmak vakit kaybı değildir.aslında seninde böyle düşündüğünden eminim ki bu görevdesin ve ilgileniyorsun yazılanlarla aslında..
umarım kırıcı olmadan doğru kelimelerle en doğru biçimde anlatmışımdır kendimi..

arkadaşlar elbette ki bizler de insanız ve kesinlikle mükemmellik gibi bir iddiamız yok!evet bu sitede de bir ast-üst durumu söz konusu,bizler sizin üstünüz oluyoruz bu durumda ama unutmayın ki bizimde üstlerimiz var!kimse burda kafasına göre kurallar uygulamıyo,bunlar belirlenmiş ve yazılı hepinizinde bunları bildiğinizi kabul ediyoruz çünkü öyle olmak zorunda!bizler sizleri uyarıyoruz gördüğümüz "yanlış" ya da olmaması lazım gelen konularda,ama dediğim gibi bu bizi de hatasız yapmıyo!elbette yapabiliriz ve sizlerde bize bunları açık yüreklilikle ama ÜSLUBUNCA söyleyebilirsiniz,ben eleştiiriye tamamen açığım,herkesi de dinlerim bu konuda aynen moderatör arkadaşlarımında yapacağı gibi!ama bir üslup ve bir seviye olmalı...
haklısın o yazıda gerçekten çok kızmıştım ama özür falan dilemeyeceğim çünkü nabza göre şerbet diye bi deyim vardır bizde!adamına göre muamele de diyebilirsin!
buarada elbette buraya yazılanların her bir kelimesini özellikle önemsiyorum ve bunun için bi görevim var ve ben de elimden geldiğince onu yapıyorum,yoksa ne diye zaman ayırayım değil mi?
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

hseven359 yazdı:ben de önceden hem Fd dinliyor hem de forma yazı yazmaya çalışıyordum ve sonradan farkediyordum ki anlatmak istediğim şeyi değil de saçma sapan bir yazı yazmışım..bazen de fd dinlerken bazı yorumları okuyup ,tam olarak algılayamadan cevap verdiğim de oluyordu.
mesela MELİSSA 'nın yazdığı LÜTFEN OKUYUN yazısı gibi...
o yüzden melissa'dan özür dilerim.(sen bana msn'ini vermedin ama bak..<<şa-ka>>)

alemsin ali :lol:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

o senin alemliğin canım....(ne demekse bu da)
melissa
Üye
Üye

Mesaj gönderen melissa »

:D
muhteşem kanuni

Mesaj gönderen muhteşem kanuni »

walla arkadaşlar ben de bu dertten çok muzdaribim.güzel Türkçemizi bozmamak adına biraz daha dikkatli olsak herkes çok daha mutlu olacak bence.ayrıca bu başlığı açtığın için teşekkürler melissa_.bazen msjları anlayabilmek için extra bir efor sarfetmek zorunda kalıyor gözlerim.ne olur arkadaşlar biraz daha dikkat edelim.hepinize FERİDUN DÜZAĞAÇ dolu günler dilerim :wink:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

tamam arkadaşlar kimse uzatmasın bu mevzuyu en güzeli herkes biraz dikkat etse yeterli zaten.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

benim hala anlamadığım bir şay var banlanmak nedir acaba öğrenebilir miyim?
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

banlanmak; siteye bir daha girememek üzere uzaklaştırılmaktır diyebiliriz sanırım. :roll:
MuK

Mesaj gönderen MuK »

peki banlanan üye başka üyelik açarsa giremezmi tekrar??
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

o konuda çok net bi fikrim yok. murat daha doğru bilgi verebilir. ama bildiğim kadarıyla ip numarası üzerinden yapılıyor bu banlama olayı, kullanıcı adı üzerinden değil..
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

kullanıcıyı banlarız e-maili banlarız ipi banlarız başka dava olursa mahkemeye veririz. bulurlar bulamazlar oda olmazsa üyeliği iptal ederiz. Kimse üye olamaz.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
Kullanıcı avatarı
yagmurlar
Takımdan
Takımdan
İsim: Aslı

Mesaj gönderen yagmurlar »