Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

LÜTFEN OKUYUN

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
son-nefesim
Üye
Üye
Konum: Bir uçurumun kenarındayım...O kadar yokum ki; görmüyorlar...

Mesaj gönderen son-nefesim »

o zaman banlanmamak için dikkatli olmamız gerekiyor...
Banlanmak istemiyorum!!!!! :shock:
hseven359
Üye
Üye
İsim: ali

Mesaj gönderen hseven359 »

banlanmamak istiyorsanız birbirinizden msn adreslerinizi istemeyin yada msn adresi verebilecek bir kişi imajını vermeyin direk banlanırsınız :lol:
lofty_24

Mesaj gönderen lofty_24 »

:D :D :D :D
LeWeN+

MuK'a selamlar

Mesaj gönderen LeWeN+ »

Bu MuK benim tahmin ettiğim kişi olan MuK mu acaba??MuK nasılsın ya görüşemiyoruz ne zamandır...lavinya.net'te seni görmek sevindirici...Neyse herkese selamlar kib görüşürüz....
:P
asslii

Paylaşmak güzeldir...

Mesaj gönderen asslii »

Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..Bilmediğim konularda beni bilgilendirir ve yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Arkadaşlığa her zaman açığım bu arada...
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

merhaba

Mesaj gönderen hasta »

Merhaba arkadaşlar bence bu konu tamamen anlaşılmıştır daha fazla uzatmanın alemi yok birazcık dikkat edelim yeter kendinize iyi bakın
hseven359
Üye
Üye

Re: Paylaşmak güzeldir...

asslii yazdı:Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım..Bilmediğim konularda beni bilgilendirir ve yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler.Arkadaşlığa her zaman açığım bu arada...
arkadaşım zaten arkadaşlığa açığım demekle ofsayta düşmüş oluyosun...bir de msn ini istersen birinin yandınn..benden sana tavsiye.. :lol:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

:)

Mesaj gönderen hasta »

hseven359 öyle deme ya kardeşimiz sıcak kanlı arkadaşcıl sadece kendisine olduğunca yardımcı olalım lütfen :twisted: bu arada bu şeytani gülüş şeklini sakın yanlış anlamayın ben bunu hemen hemen bütün mesajlarımın peşine yapıyorum.
hseven359
Üye
Üye

Re: :)

hasta yazdı:hseven359 öyle deme ya kardeşimiz sıcak kanlı arkadaşcıl sadece kendisine olduğunca yardımcı olalım lütfen :twisted: bu arada bu şeytani gülüş şeklini sakın yanlış anlamayın ben bunu hemen hemen bütün mesajlarımın peşine yapıyorum.
"bilmediğim konularda beni bilgilendirin" demiş arkadaş..benim başıma msn adresi isteme yüzündem bir engelleme olayı geldiği için uyarayım dedim..
nehir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nehir »

Birşeyi çok merak ediyorum arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten neden msn'ye bu kadar karşısınız? Ben bayıldığım ya da desteklediğim için sormuyorum bunu. Bu kadar tepki niye?? Ben günlük hayatımda ailem ve arkadaşlarımla kullanıyorum ne oldu yani biz Feridun Düzağaç sevemezmiyiz şimdi? Yada bu siteye üye olamazmıyız? O da bitarafa siz bizi banlayınca hayatın sonu mu gelir? Bizim FD sevgimiz artar yada azalır mı?? Ve eminim herkesin bi msn adresi var bu ayıp bişey değil ki yahu. Tekrar söylüyorum buna bayıldığım için yada desteklediğim için yazmıyorum! Ama bence buna karışmamak lazım. Bu konuda bilmediğim yanlış bildiğim birşey varsa litfen düzeltin.
Ve isterseniz şimdi banlayın beni.
Oh be :P
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

nehir yazdı:Birşeyi çok merak ediyorum arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten neden msn'ye bu kadar karşısınız? Ben bayıldığım ya da desteklediğim için sormuyorum bunu. Bu kadar tepki niye?? Ben günlük hayatımda ailem ve arkadaşlarımla kullanıyorum ne oldu yani biz Feridun Düzağaç sevemezmiyiz şimdi? Yada bu siteye üye olamazmıyız? O da bitarafa siz bizi banlayınca hayatın sonu mu gelir? Bizim FD sevgimiz artar yada azalır mı?? Ve eminim herkesin bi msn adresi var bu ayıp bişey değil ki yahu. Tekrar söylüyorum buna bayıldığım için yada desteklediğim için yazmıyorum! Ama bence buna karışmamak lazım. Bu konuda bilmediğim yanlış bildiğim birşey varsa litfen düzeltin.
Ve isterseniz şimdi banlayın beni.
Oh be :P
sen günlük hayatında ailen ve arkadaşlarınla kullanıyormuşsun msn'i.herkes senin gibi sadece iyi niyetli bi biçimde iletişim kurma amacı ile kullanmıyor o programı.. daha önce istenmeyen olaylar yaşandığı için böyle bir tepkimiz var bu konuya..

ben bir bayan olarak tanımadığım abuk subuk insanların bana saçma şeyler yazarak rahatsız etmesini istemiyorum.

ayrıca bu olayın feridun düzağaç sevmekle nasıl bir bağlantısı olduğunu da anlayamadım açıkçası.. :roll: bir kullanıcı banlanınca da tabiki dünyanın sonu falan gelmez!!.. burada nezih bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. kimse kimseye rahatsız edici davranışlarda bulunmasın, kimse huzursuz olmasın istiyoruz. amacımız sadece bu!!..

buna karışmamak lazım demişsin. kimseye karıştığımız yok. çok istiyorsan profiline adresini yazabilirsin. bunu engelleyen kimse yok!!.. sadece forumda msn adresi vermek, istemek yasak. o da özellikle de bayan kullanıcılar rahatsız olmasınlar diye!!.. daha açık bir ifadeyle de yazamıyorum artık yani!!... anlaşılması o kadar zor birşey de değil bence bu..
nehir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nehir »

Anlamayan kim bilmiyorum mesajın başında sonunda iki defa yazmışım buna bayıldığım için yada desteklediğim için değil diye ama...
Burda adres veren biri kalkıpta abuk sabuk insanlarda rahatsız olma lüksüne sahip değil bu biir!
Burası Feridun Düzağaç fan sitesiyle ve biri burdan banlanıyosa bu o insanın bida sevmiceği ya da şöyle söyleyeyim buraya üye olmak onu sevmeye bi kriter değil bu iki.
Anlaması zor değil dimi buraya kadar??
Ben bu baskıyı anlamadım sadece "adres vereni banlarız" bunu sordum.
Bu baskı hoşuma gitmedi sadece biri kalksa siteyi hacklese ne üye kalıır ne mahkeme ne banlama...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

nehir yazdı:Anlamayan kim bilmiyorum mesajın başında sonunda iki defa yazmışım buna bayıldığım için yada desteklediğim için değil diye ama...
Burda adres veren biri kalkıpta abuk sabuk insanlarda rahatsız olma lüksüne sahip değil bu biir!
Burası Feridun Düzağaç fan sitesiyle ve biri burdan banlanıyosa bu o insanın bida sevmiceği ya da şöyle söyleyeyim buraya üye olmak onu sevmeye bi kriter değil bu iki.
Bu baskı hoşuma gitmedi sadece biri kalksa siteyi hacklese ne üye kalıır ne mahkeme ne banlama...
dostum sana tek kelime ne sen ne başkası kimseyi zorla tutmuyoruz. Eğerki site kuralına uycaksan başımızın üstündesin yopk eğer bu aykırı dersen lütfen nolur bir daha uğrama kaba davranırım. Lütfen. Ya kardeşim akıl sağlığınızda problemmi var üye olurken de forumlarda ki duyurularda da yazar kurala uyarsan dur uymazsan tartışmasını bile yapma lütfen git diye neden okumassınız ki? neyse dediğim gibi.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
scalon
Görevli
Görevli
İsim: güLşah

Mesaj gönderen scalon »

güzel insan,
söylediğim şey şu; daha önce bu sebepten dolayı rahatsızlık duyan üyelerimiz oldu. bu konuda şikayetler aldık. tatsız olaylar oldu. biz de böyle bir kural koyduk. olay bundan ibaret!... yine söylüyorum, sen çok arkadaş canlısıysan, çok istiyosan yaz profiline adresini tanış, kaynaş yeni arkadaşlarınla!!... foruma yazmak yasak!.. o kadar...
Kullanıcı avatarı
Adventureman
Admin
Admin
İsim: Ersin
İletişim:

Mesaj gönderen Adventureman »

nehir yazdı:Anlamayan kim bilmiyorum mesajın başında sonunda iki defa yazmışım buna bayıldığım için yada desteklediğim için değil diye ama...
Mesajında İki Defa Belirttiğin Bayılmadığın Yada Desteklemediğin Bir Olay İçin Yani Seninde Tasvip Etmediğin Halde Bu Tavrını Anlayamadım Açıkcası Kendi Söylediklerin Çelişiyor Bu Bir.
Burada Adres Veren Birinin Kalkıpta Abuk Sabuk İnsanlar Tarafından Rahatsız Edilmeyeceğine Ne Garanti Verebilirsin? Senın E-Mail Adresini Alip Spam Yada İllegal İşkerde Kullanmayacaklarına Ne Garanti Verebilirsin ? Bu iki.
Haklısın Buraya Üyelik Sanatcıya Duyulan Sevgiye Bir Kriter Değil ! Biz Zaten Böyle Bir Olayı Savunmuyoruz Yada Oyle Gösterir Gibi Bir Tavrımızda Yok O Sizin Tamamen Hüsnükuruntunuz Buda Üç.
Arkadaşım Sen Siteyi Boşver Kendi Mail'ine Dikkat Et...Tamamen Üyelerin Güvenliği İle Alakalı Bir Durum Bu Sen MSN Adresini Buraya Yazınca Kullanabileceğini mi Sanıyorsun ? Bir Kaç Bin Kişi Seni MSN ye Ekleyince Ne Olacak Sanıyorsun ? Eğer ki Bu Olay Sana Ters Geliyorsa MSN Adresini Sanal Ortamda Daha Başka Alanlarda İnsanlarla Paylaşabilirsin Ama Bizim Kurallarımız Bunlar Üye Olurken Üyelik Sözleşmesini Okumalıydın Ayrıca Duyurular Kısmında Bu Konular Daha Açık Belirtilmiştir. Üye Olmuşsan Tüm Bunları Kabul Etmişsin Demektir ...:idea:
En son Adventureman tarafından Salı, Temmuz 11, 2006 13:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.