Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

LÜTFEN OKUYUN

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
Bozcaada

Mesaj gönderen Bozcaada »

nehir yazdı:Birşeyi çok merak ediyorum arkadaşlar kusura bakmayın gerçekten neden msn'ye bu kadar karşısınız? Ben bayıldığım ya da desteklediğim için sormuyorum bunu. Bu kadar tepki niye?? Ben günlük hayatımda ailem ve arkadaşlarımla kullanıyorum ne oldu yani biz Feridun Düzağaç sevemezmiyiz şimdi? Yada bu siteye üye olamazmıyız? O da bitarafa siz bizi banlayınca hayatın sonu mu gelir? Bizim FD sevgimiz artar yada azalır mı?? Ve eminim herkesin bi msn adresi var bu ayıp bişey değil ki yahu. Tekrar söylüyorum buna bayıldığım için yada desteklediğim için yazmıyorum! Ama bence buna karışmamak lazım. Bu konuda bilmediğim yanlış bildiğim birşey varsa litfen düzeltin.
Ve isterseniz şimdi banlayın beni.
Oh be :P

Böyle bir konuda bile Feridun Düzağaç isminin geçmesi üzdü beni.
Arkadaşım sen yanlış adrestesin.
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

nehir yazdı:Anlamayan kim bilmiyorum mesajın başında sonunda iki defa yazmışım buna bayıldığım için yada desteklediğim için değil diye ama...
Burda adres veren biri kalkıpta abuk sabuk insanlarda rahatsız olma lüksüne sahip değil bu biir!
Burası Feridun Düzağaç fan sitesiyle ve biri burdan banlanıyosa bu o insanın bida sevmiceği ya da şöyle söyleyeyim buraya üye olmak onu sevmeye bi kriter değil bu iki.
Anlaması zor değil dimi buraya kadar??
Ben bu baskıyı anlamadım sadece "adres vereni banlarız" bunu sordum.
Bu baskı hoşuma gitmedi sadece biri kalksa siteyi hacklese ne üye kalıır ne mahkeme ne banlama...
Baskı yok burda arkadaşım yapma lütfen. :(
nehir
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen nehir »

Tamam arkadaşlar verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim ortamı gereksiz yere gerdim kusura bakmayın. Açıklamalarınız için teşekkürler.
nwtzk
Üye
Üye

Mesaj gönderen nwtzk »

son mesajlar baslıkla alakası olmayan konulara sapmıs ama bende bu konuyu desteklıyorum.ferıdun duzagac gıbı bır soz ustadını sevenlerın olusturdugu sıtede turkceyı guzel kullanmalıyız.bende elımden geldıgı kadar dıkkat etmeye calısıcam.
susmasinsarkilar
Üye
Üye
İsim: Burcu

Re: LÜTFEN OKUYUN

Mesaj gönderen susmasinsarkilar »

Dikkat edilmesi gereken önemli bir konu.Bu bölümü açan "melissa" 'ya teşekkür ediyorum.
Her insan hata yapar önemli olan hataları tekrar etmemeye çalışmaktır.Birazcık daha dikkat edersek bunu da başarırız eminim.Hata ettiysem özür dilerim... :P
serhat
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen serhat »

selam dost ; bende kendi üzerime düşen özrü dilemek istiyorum bundan sonra daha dikattli oluruz umarım hep birlikte :) :) umraım tek hatamız kelime yanlışlarıdır... umarım tek hatamız bu olur ...........
sembolist24
Üye
Üye
İsim: mesut

Mesaj gönderen sembolist24 »

kesinlikle...