Lütfen Okuyunuz - teknoloji

Bilim - teknoloji haberleri, makaleleri ve ilgilileri...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
Mesajlar: 2607
Kayıt: Cuma, Haziran 21, 2002 11:11
İsim: Murat
Konum: Giresun
Yaş: 43

Lütfen Okuyunuz - teknoloji

Mesaj gönderen Bugfixed »

:!: Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyali mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermeyeceğinizi kabul ediyorsunuz. Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan webmaster, moderatör ya da adminleri sorumlu tutamazsınız.

:idea: Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-mail adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yollamak için).

:idea: Sitemizin bütün bölümlerinde belli bir üyeliğe gerek duymadan gezinti yapabilirsiniz. Lakin sitemizin bazı bölümlerinde üyelik sistemi uygulanmaktadır. Bunun amacı size daha geniş içerikli bir hizmet vermek içindir.

:!: Forum başlığına uymayan mesajlar kesinlikle yazmayınız. Bu durumda uyarı verilmeksizin mesajlarınız silinecektir.

:!: Kişisel tartışmalarınızı Lütfen Forumlara taşımayınız.

:!: Panolar ve sitenin diğer bölümlerinde lütfen görüşlerinize dikkat edin. "tapıyorum" , "çıldırıyorum" "ölürüm" ve bunların haricinde kalan abuse kelimeleri lütfen kullanmamaya gayret edelim. Bu sözleri söylediğiniz kişi yada kişiler emin olun tiksinirler. Ayrıca hoş olmayan durumlarda söz konusu. Bunlara dikkat etmemeniz durumunda mesaj silinir tekrarında süresizce siteden uzaklaştırılırsınız Bilginize.

:!: Ayrıca Başka Sitelerin reklamı amacı ne olursa olsun tanıtımı yasaktır. Görüldüğü Takdirde spam muamelesi yapılacaktır.

:arrow: Herhangi bir sorununuzda "SSS" linkini kullanabilir webmaster admin ve pano moderatörlerinden yardım isteyebilirsiniz.

:!: Sitemize gönderilen iletiler(foruma panolara gönderilen yazılar) yöneticiler tarafından incelenir, uygun bulundukları takdirde onaylanır. Bu işlem yapıldıktan sonra görüntülenir. Görüntüleme bazen 1dk olabildiği gibi 48 saata kadar uzayabilmektedir.

:!: Kullanıcılar kayıt olurken kullanıcı adlarında Türkçe harfler örn: ığüşöçİ gibi, ayrıca bu tür:
% _ " ( ) { } [ ] < > ' , \ / ! @ # $ ^ ? & * - + space ~ . : | =
karakterler kullanılamaz.
Kullanıcı adları 4 ila 25 karakter arasında olmalıdır.
Bazı örnekler:
murat28
murat
kemallettin2805

:!: Kullanıcılar 90 gün içerisinde siteye üye girişi yapmamışlarsa;

Kullanıcılar üye olup da 2 gün içerisinde e-postalarına gelen aktifleme linkine tıklayıp hesaplarını aktifleştirmemişlerse;


sistemden otomatik olarak silinirler.

NOT: Bu sitede sansür vardır. Sansürsüzlüğü kişilik haklarına saldırı, siyasi konuşmaları uluorta yapabilmek olarak görenleredir.
Ayrıca sanatçımız Feridun Düzağaç'a ait ilgili mesajların aşırı tapma düzeyinde olanları kesinlikle direkt silinir, yazan kişiler uyarılır.
Kendisine ait eleştirilere de belli bir yere kadar izin vardır. Kimse biçimsel ifadeler bu site de kullanamaz. Kullanmak isteyen lütfen buraya takılmasın ya da dinlemesin sevmesin olsun bitsin. Hepsi bu :wink:
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.