Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

magazin programları

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
yasemin
Üye
Üye
İsim: yasemin

magazin programları

Mesaj gönderen yasemin »

Magazin programları beni çıldırtıyor arkadaşlar izlemiyim diyorum ama her yerdeler haberlerde bile :twisted:
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

hit böyle yakalanır be. Millet ağzı açık seyreder çoğu bunları :)
sıkı bir takip içinde olanlar bile var.
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
mk15
Dengesiz Üye(Banlı)
Dengesiz Üye(Banlı)

Mesaj gönderen mk15 »

TV fazla izlemem cok sükür magazin programıymıs banene ya onlardan...Hülya avsar napmıs ne etmiş banene...Sacmalık onlar..
yaskaman

Mesaj gönderen yaskaman »

izleyenler düşünsün. heryerde onlar var demek kolaya kaçmak bence. oturup tüm gün magazinden uzak programlar izleyebileceğimiz kanallar var -ki ben bunları günde 2 saat tv izleyen biri olarak söylüyorum- :idea:
dedetor
Üye
Üye
İsim: Sercan

Mesaj gönderen dedetor »

yurttayım tv yok en iisi bu giibi..
aycell_xxx
Üye
Üye
İsim: aysel

Mesaj gönderen aycell_xxx »

insan izleyince anlıyo çok sahte yaşıyolar! gerçekten boş geçiyor ömürleri.. aman bana ne
seyytan
Kıdemli üye
Kıdemli üye
İsim: Metin Çetin

Mesaj gönderen seyytan »

magazin pogramları tv lerin reytig aldıkları en önemli yapımlarından bir tanesi her ne kadar sacma olsada insanlar bunları izliyor merak işte... ama sacma işte... onun yerine bir kültur sanat programı olsa daha iyii olurdu deme... ama oda bizim ülke insanlarına ter gele bilir malesef...
haziran
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen haziran »

magazin programlarını geçtim de şu "ahu-meriç" dalgasına ne diceksiniz??
amatörce oynanan bir tiyatrodan başka bir şey değil..magazin programları BİLE o tarz programların yanında gerçek kalır:D
krkklp
Üye
Üye

Mesaj gönderen krkklp »

bence bu programların çoğunun yayından kaldırılması lazım(yinede meraklıları için 1-2 tane bırakılabilir tabi en iiymser halim bu :) )
fatma66

Mesaj gönderen fatma66 »

magazin programlarından nefret ediyorum..eğer fd gece hayatı olsaydı onun bukadar kitlesi olmazdı..bu yüzden daha çok seviyoruz..hep böle kal onlara benzeme..
adamlar bir allbüm yapıyor kendilerini gece hayatına atıyorlar..bizim verdiğiz albüm parları ile hergün bir manken ile beraber olup sırıtıyorlar..sinir oluyorum ya.. :x ama artık çoğu insan bunları sevmiyor..onlar artık sevilmiyor..
dengesiz28
Üye
Üye

Mesaj gönderen dengesiz28 »

nefret ederim magazin programlarından insdan vaktini daha faydalı şeylerle harcamalı bence..
gocmen
Üye
Üye

Mesaj gönderen gocmen »

ben malesef ki bu programlardan birinde çalışıyorum ve arkadaşlar valla hepiniz haklısınız ama insanlar izliyo hayretler içersindeyim hem de,reytingler falan müthiş.demek ki insanların tercihi bu...düşünsenize insanlar lübnanda canlarıyla uğraşıyo,biz orda onun bunun haberini yapıyoruz,İĞRENÇ tabii,,,,,,,utanıyorum kendimden ama ben işi öğrenmek için ordayım ve en önemlisi şu ki insanlar izliyor bunu reytinglerin de gösterdiği gibi.artık magazin haberlere de sıçramış bi şekilde yani bazo şeylerin değişmesi devirlerle ilgili.magazin nasıl ki 80'li yıllarda çıkıyorsa ortaya...inşallah insanlar uyanır da magazin diye bişey kalmaz,inşallah işi öğreniriz de daha kaliteli programlar yaparız.....
Rosey
Üye
Üye
İsim: ...

Mesaj gönderen Rosey »

insanlar filistinde lübnanda can verirken, magazin programlarindaki ünlülerin hayatlarından bize ne! iki hayatı karsilastiriyorum da... ne kadar da fark var... ve nedense turk milleti her zaman o luks hayatı izlemeyi ve onlara gulmeyi tercih ediyor, biraz da savastakilerin haline üzülmeyi denesek belki de ne yardimlar gidecek turkiyeden oralara ve en azindan onlar icin bir dua bile yetecek... bosvermek bize yakismiyor...
molibden
Üye
Üye

Mesaj gönderen molibden »

rosey sana hak veriyrm,daha duyrlı olmlıyıs.yardım konusuna gelince..tırlarla yardım gönderio türkiye ve bu konuda en duyarlı ülkelerin başındayıs..magasine gelince bu konuda en dertli olanlrdn biriyim çünkü kankimi kaptırdım o programlardan birinee :? :wink:
zomzeus
Üye
Üye

Mesaj gönderen zomzeus »

aslında çok gereksiz programlar ama medyanın bir çok kolunu daha besleyen programlar kesinlikle yayından kaldırılmasını talep ediyorum ama ahu-meriç olayı mükemmeldi onları izleyip türkiyedeki engellilerin artık kaöera önüne geçemeye başladıklarını görmek büyük keyif veriyodu son olarak magazinin tanımını yapacak birisi var mı? :?: