Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

mutlu olmak varken

Feridun Düzağaç Hakkında Sorulan Sorular, Bilgiler, Bildiriler, Konser Duyuruları, Biyografi, şarkı sözleri, albümler, incelemeler.. Feridun Düzağaç Biyografi! - Feridun Düzağaç Şarkı Sözleri!
stabilizeyalnizlik
Üye
Üye

mutlu olmak varken

Mesaj gönderen stabilizeyalnizlik »

hüznün ; bünyede yememeyi unuttuğu kırıntılar bile varsa süpürmek için geri dönmesi için yapılmış gibi duran an an hüzne boğan , kelimelerle zaten darbeler indirir bi hali varken , Feridun Düzağaç sesi ile bi lince dönüşen doyumsuz eser .

sokaklarda ağır adımlar atıyorsanız dinlenirmemesi tavsiye olunur . bilmeden kendi içinizden geçebilirsiniz .. tatsız tuzsuz bi baharın marşı kıvamında nede olsa ..

eh biz '' Ebruli '' beklerken kontratak golü bize attı Üstad hem belki kim bilir üstümde ki bu hüzünbaz bestekar'ı kovacam derken bile yine hüzünlü bi eser altına girerek kendi kalesine gol atmıştır yani yolun sonunda netice bi gol yiyenin var olduğu ..:) kim olduğu bilinmesede ..

'' sesindeki rutubetin asileşme hevesini severim . '' demek gelmişti ki içimden demiş bulundum .

romantik bi ırmağın içine girmeye yasaklılar kervanındansanız itina ile uyarırmışsınızdır tarafımdan dinlemeyin ...

ben dinledim . ırmaktan geçtim deniz oldum ..
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Re: mutlu olmak varken

Mesaj gönderen sehrikalp »

Kimse kendinden kaçamaz. Kandırır kendini. Bu şarkıyla ne kadar sen olduğunun farkında mısın?

Bu yorum inanılmaz, gittikçe daha da oturan bir ses, zirveye çıkan bir yorum gücü. Sahiden de golü yedik, ama O da yedi. Hem de bile bile. Başka çaresi yok çünkü.
Je est un autre
valjan
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj gönderen valjan »

rahatsız edecek kadar hücum eder hüzün beynime...
mutlu olmak varken...
teslim alıyor şarkı, yorum.
teslim oluyorsunuz.
ve sonrası çekiçler, duvarlar, yollar.
yolculuklar daha içe, daha içe doğru bir serin yolculuk...
bozcaadali
Üye
Üye
İsim: Özlem

Mesaj gönderen bozcaadali »

Bambaşka bir yorum katmış,dinlerken ben benden gidiyorum.Bugünler de avaz avaz söylediğim dilime dolanan tek şarkı diyebilirim.
BINDIM
Üye
Üye
İsim: Mustafa

Mesaj gönderen BINDIM »

Feridun Düzağaç hep 'Şarkı söylemekte değil ama yazmakta iddialiyım.' anlamında cümleler kuruyor.Ben Mutlu Olmak Varken şarkısını fd den de dinleyince bir kez daha yanıldığını anladım .FD hem çok iyi söz yazıyor hem de çok iyi şarkı söylüyor.
menoktadenokta
Üye
Üye
İsim: MeHMeT

Mesaj gönderen menoktadenokta »

dinledim ve çok beğendim...
Kullanıcı avatarı
nalan
Üye
Üye
İsim: nalan

Mesaj gönderen nalan »

ben beğenmedim..ezgi daha iyi..
uzak
Üye
Üye
İsim: İltür

Mesaj gönderen uzak »

Kısacık bir bölümünü dinledim albümün internet sitesindeki tanıtımından.

Tamamını dinlemeye korkuyorum...
defne
Üye
Üye
İsim: defne

Mesaj gönderen defne »

Ben de dinledim.. Tabii ki çok beğendim.
Kullanıcı avatarı
EmelSevgi
Takımdan
Takımdan
İsim: emel sevgi

Mesaj gönderen EmelSevgi »

bu şarkıyı beğeniyordum zaten ama,açıkçası sadece güzel bir şarkıydı benim için sadece buydu.. ama FERİDUN DÜZAĞAÇ ne yapmış yine böyle.. şarkı filan değil bu olağanüstü birşeye dönüşmüş yaa insan dinlemiyor sanki kopup gidiyor o harika sesle,o muhteşem yorumla..tuhaf birşey anlatamıyorum ki çok etkileyici olmuş çok güzel olmuş.. tam O'ndan beklendiği gibi..
Safkan
Üye
Üye
İsim: Şahika

Mesaj gönderen Safkan »

Yine...yeni...yeniden..mükemmel..sağol F.D
safir
Üye
Üye
İsim: zeynep

Mesaj gönderen safir »

doğal olarak herkes mutlu olmayı ister sever bunun aksi saçmalık olurdu ya da psiklolojik bir rahatsızlık ..ama şu da bir gerçekki mutlu olmak yalnızca bizim elimizde olan bir şey değil, bütünüyle bizim çevremizle ilgisi olan bir durum..
"-aaa işlerim yolunda gitmiyor ,olsun ben mutlu olabilirim
-ailemle sorunlarım var ,önemli değil ben mutlu olabilirim
-arkadaşımın şöyle bir sorunu var ,önemli değil en kısa zamanda atlatır ben yine mutlu olabilirim" gibi bir zihniyete sahip olan insanlarıda anlamıyorum, saçmalık.. mutlu olmak var ama bu elimizde olan mutsuz olmaktan kurtulabilmekte elimizde olan bir şey değil.. ama belki kendini kandırabilirsin... :?

parça güzel..en son ezginin günlüğünden dinlemiştim.. birkaç gün önce..F.D'ta güzel yorumlamış..
Kullanıcı avatarı
sehrikalp
Admin
Admin
İsim: Serkan

Mesaj gönderen sehrikalp »

Ne yorum be. Üç defadır ard arda dinliyorum. Takıldım yine.
Je est un autre
esradd
Üye
Üye
İsim: esra d

Mesaj gönderen esradd »

ben bu şarkıyı daha önce ezginin günlüğü'nden dinlememiştim,ilk feridun düzağaç'tan dinledim..Orijinali nasıldır bilmiyorum ama ben bu halini çok beğendim... tam feridun düzağaç ruhuna yaraşır olmuş..tebrikler.. :)