Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

MUZİK ...

Kültür-Sanat yazılar, makaleler, incelemeler, kültür sanat haberleri..
éLIF

MUZİK ...

Mesaj gönderen éLIF »

Hepinizin birer FD & DSS hayranı olduğunuzu biliyoruz.
Peki bunların haricinde kimlerden ve hangi müzik tarzından hoşlanırsınız ???
8)
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

türk mfö, nilüfer.
yabancı avril lavigne, evanescence.
En son Bugfixed tarafından Salı, Eylül 7, 2004 10:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Ben Nil'i de çok beğeniyorum...
Kullanıcı avatarı
Bugfixed
Site Admin
Site Admin
İsim: Murat
İletişim:

Mesaj gönderen Bugfixed »

en sevdiğim

Delilik biliyorum senle olmak delilik takılıp kaldım. karşı koymam imkansız yaşanan yıllarım senden çok daha fazla. hüzünlerim alır gider sevinçlerimi. içimde yılgın rüzgarların ayak sesleri sende daha yeni yeni kavak yelleri...

gözü kapalı dinlenildiğinde daha iyi oluyor. lakin akla reha muhtarı getirmemek lazım. öle bir adama şöle bir parça yazılsın vay bee :)
Beklediklerim kalır uçan uçurumlarda..
.Terazinin Hüznü.
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Aşk bu güselim aka da konar boka da :)
O yüzden yazılır böyle sözler :lol:
FauL

.

Mesaj gönderen FauL »

Şebnem Ferah da süper bi ekol. şahsenem, ayna. rafet el roman
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

o gönül olmasın sakın akada bokada konan????
éLIF

Mesaj gönderen éLIF »

Gonülün yaşadığı ne Melissa?
Biraz geniş açıdan bakabilsen, ne hoş olacak....
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

pop,rock ve metal dinlerim....metallica,avril lavigne,bon jovi,red hot chilli peppers,green day,offspring,evanescence,pink,teoman,kargo ve koray candemir,şebnem ferah,kıraç,ışın karaca,candan erçetin,nilüfer,nil karaibrahimgil,sezen aksu,arada bi leman sam,sertab erener,funda arar,nev en sevdiklerim arasında..........
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Rep Raga oktay,Bilo klasikleri ve tabiki ciguli hahaha ben pisliğin tekiyim biliyorum.Yaşasın kötülük :twisted:

Bunların dışında Nil karaibrahimgiloğlu ,Şebnem ferah , Özlem tekin, Teoman ,Kıraç , Murat Kekilli, Murat Göğebakan
CroW

sss

Mesaj gönderen CroW »

blacksabatth,marylin manson,crealde of filth,dss,zardanadam,mor ve ötesi,kesmeşeker,moğollar,erkin koray,cem karaca,slipknot,şebnem ferah,duman,6.cadde,umay umay,yaşar kurt,bulutsuzluk özlemi,öztürk,
pinkfloyd,led zeplin,korn,linkin park,nirvana vs vs... sizleri seviyorum...
işte müzik işte bunu yapabilenler...bu arada evencases mıdır nedir rock mı yapıyor ya merak ettim bence hatun piyasa müziği yapıyor ama gene de iyi o kadar harika değil bu hit isimlerin arasına değil hiç bi yere giremez dom metal ve hardcore varmı ötesi ???????
herneyse eyvallah
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

Düş Sokağı sakinleri
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

acı banaaaaaaaaaaaaaa
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Ben daha çok Türk Hak Müziği seviyorum. Kendi çapımda bağlama çalıyor ve kurs veriyorum. Bazen de günler falan oluyo oralara gidiyoruz. Ama metal müziği de seviyorum. Hoşuma gidiyor yani. Tabi ben bir çok müzik aletini çalmayı sevdiğim için mesala gitar, org... gibi batı müziklerini de seviyorum. Daha doğrusu müziği seviyorum :)
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

Benim icin muzik bir yasam tarzi ve benim hayatim .Muzik siz bir ben kesinlikle olamaz.ben dansci olmamin yanisira ayi zaman da bir dj imde bu bakimdan muzik herzaman benim hayatim olmustur ve olacakta.ben break ve rock muzik ile klasik ve love story tarzindaki muzikleri ikiye ayiririm her ikisinin de yeri benim icin cok ama cok ayridir.muzik ruhun gidasidir diye bosuna soylememisler dimI.

BEETHOVEN A SORMUSLAR DUYMADAN NASILBU SARKILARI YAPABILIYORSUN ODA SOYLE CEVAP VERMIS : BEN MUZIGIMI RUHUMLA YAPARIM O DINLEDIKLERINIZI BEN ZATEN DUYDUM VE SIZINDE DUYMANIZ ICIN YAPTIM.
Kilitli