Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NEREYE GİDERSİNİZ...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ewet meliss oraya gitmedim ama biliyorum dıymuştum oda ayvalık civarlaerında idi yanılmıyorsam badavut sarımsaklıdan daha temiz,tenha+güzel olabilir yorum yok ama eminim öyledir bu arada sen nerrde oturuyordun meliss... :?:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

abidinpaşa??noldu ki???
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

afedersin abidinpaşa nerede oluyor çıkaramadımda :) neden sorduğuma gelince ""scream bende sarımsaklıya gittim daha doğrusu senelerce ayvalık a gittim" merak ettim buraya yakınmısın uzakmısın diye... :!:
melissa__

Mesaj gönderen melissa__ »

tarif etmek zor şimdi??yakınlık-uzaklık meselesi değil,ben ayvalık'a aşığım!o bakımdan çok gittim?geçen yıl 2 gün için anamurdan ayvalık a gittim,haritayı aç bak beni anlarsın?buarada sen ankaranın neresindesin???
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Ben urfanın merkezindeyim urfa manyak memleket ya gelip görülmesi gereken yerlerin basında geliyor aklınızın ucunda bulunsun.Sehri pek beğenmeye bilirsiniz ama tarihi yerleri çok güzeldir.Yani şehrin içi pek gelişmemiş o yüzden dedim beğenmeme olayını bilmem anlata biliyormuyum...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

hahah yaşa hasta güzel urfaya eylül ayında gideceğim abi bozova ilkçesine orada abim ver onun yanına sanırım gezerim bakalım nasıl bir yer orası bu arada melis ben ankara elvankent te oturuyorum heheh tarif etmek zorsa buluınduğun ilçenin adını yassaydın bare :twisted:
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

tatil isteyen herkes hadi marmarise
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

tatil için illa bi yere gitmek istiyorsanız oturma odası ne güne duruyor .alın elinize kumandayı uzatın ayagınızı bakın tv ye ohhh gel keyfim gel
KinG_Of_WolFs

:)

Mesaj gönderen KinG_Of_WolFs »

Abi ben Karayipler'e gitmek isterim... :roll:
Kullanıcı avatarı
hasta
Takımdan
Takımdan
İsim: Bedih

Mesaj gönderen hasta »

Tatil için gereken parayı bulur bulmaz tatile çıkıcam siz hiç merak etmeyin tamam.... :twisted:
acımasız

Mesaj gönderen acımasız »

boşuna mı oturma odasına gidiyoz :( para olsa şöle kıyakk mi marmaris turu iyi gider 8)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ehu herşeyin başı para nğilmi ne yazkki
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

ben hep marmaris teyim gelmeyin bura burda bişe yok :D
-WaRLocK-

Mesaj gönderen -WaRLocK- »

Ben de tatilimde uzaya gitmek isterdim :lol: .Ama ne yazikki bu istekim hic bir zaman gerceklesmiyecek gibi geliyor bana ehuehue :)
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

isteğinin gerçek olmucana emin ola bilirsin warlock