Bu sitedeki lavinya.net forum/panolar sayfası bölümü 22 yıl önce yani 2002 yılında kurulmuş, 11 yıl önce 2013 yılında ise aktif kullanımı durmuştur. Güncel/yeni paylaşım yoktur. Yalnızca arşiv/nostalji için yayına açıktır.

NEREYE GİDERSİNİZ...

Sizin Kürsünüz. Genel de Konu dışı başlıklar...
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

başka tatile gitmek isteyen yok mu :?:
DaNCeR_PuMa

Mesaj gönderen DaNCeR_PuMa »

Tatil bitiyor arkadaslar hala tatile cikmadiiz mi cok yazik
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

artık son günler
serseri

Mesaj gönderen serseri »

ben ne yapayım hiç tatilyapmadım hayatımda ki bitiyor diye üzlim veya geliyor diye sevineyim :( :( :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

BUnu sen ayarlıcan serseri insanlar kendiş yönlerini çizer
serseri

Mesaj gönderen serseri »

imkanlar şartlar ve engeller ne kadar ayarlamak istesende imkansızlıklar ve engeller onune herzaman çıkıyor yaşım 18 ve ben 12 yaşından beri sorumluluk altına bir insanın sorumluluklarım bana dinlenmekten ve tatil yapmaktan çok önemlidir. Ben ançak tatili öldükten sonra mezarda yaparım :) :lol: :lol:
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

şuna inanırım ben hep serseri bir insan bir şeyi yapmayı çok isterse onu yapar sende tattil yapmayı istesydin yapardın öle yada böle ve ben yaptığına da inanıyorum hiç mi yaşadığın şehir dışına çıkmadın sen kardeşim
serseri

Mesaj gönderen serseri »

8 senedir çıkmadım bi il merkezine sınava gittim 2 günlüğüne ondada hiç bir şey yapamadım hem her insanın imkanları aynı değildir sakin kimseyi yargılarken kendinizle ölçülendirmeyiniz :( çünkü yep yanlış hareket ve yorum yapmış olursunuz
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

:shock: :shock:
serseri

Mesaj gönderen serseri »

Hayret edilecek bir şey yok dostum aslında neden hayret etini biliyorum yargılama yaparken hep kendine göre yani kendini örnek alarak yaptığın için :(
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

adamım sana söz 2 ay içerisinde seni blup seninle istanbula gideceğiz ok mi :P
serseri

Mesaj gönderen serseri »

höng beni bulupmu nerden bulacan ne diyon ya ben tatil yapmak istemiyorum hem tatil için İstanbul'a gidilmez bence Antalya,İzmir,Muğla'ya gidelim egeye ve akdenize açılsak olmaz mı ?
Misafir

Mesaj gönderen Misafir »

abi hani bir söz vardı ya bulduda bişeylisnimi ne arıyormuş diye sende yani neyse hadi açılalım oralara da merak ettim serseri muğal neresi
buralarsoguk

Mesaj gönderen buralarsoguk »

tatile gitmeyi sevmem konsere gitmeyi severim onun icin istanbulda yasasam istanbuldan hic ayrilmam
serseri

Mesaj gönderen serseri »

:shock: :shock: :shock: